Перейти до змісту

Потрібна допомога відкрити дверний замок


la20

Рекомендовані повідомлення

Кароче така запара. Закрили двері і зараз відкрити один замок не можу (принаймі своїм ключом).

Треба взнати чи є в нас такі фірми (номара телефонів) що займаються відкриттям замків.

Хто таке знає пишіть.

з мене + за будь-яку допомогу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в этом их Киеве подобным занимаются представители федерации "Локмастер". у нас, насколько я знаю, у нас вскрытием занимается фирма, чьи магазины с замками находятся в Там-таме и Фуршете. их офис где-то в районе Юбилейного, в здании напротив "Совы". был у меня и телефон, но я его где-то проехал..

это если у тебя мультилок какой. а если обычный замок, то поможет слесарь из ЖЕКа. если дверь открывается внутрь, деревянная и косяка не жалко, то можно отжать подручным инструментом или с разбегу плечом (лучше чужим :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Двері там металічні (не Ктай кончений). Замок такий що закривається тільки з наружи так що тут проблема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
в этом их Киеве подобным занимаются представители федерации "Локмастер". у нас, насколько я знаю, у нас вскрытием занимается фирма, чьи магазины с замками находятся в Там-таме и Фуршете. их офис где-то в районе Юбилейного, в здании напротив "Совы". был у меня и телефон, но я его где-то проехал..

"Волиньключсервіс"

(0332) 78 51 46

(068) 845 02 04

(050) 916 89 76

www.vks.pp.net.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонив по телефонах. Сказали що людина яка займається замками сьогодні святкує день народження. Але замок відкрили власними силами.

Двері добротні а от замок падли поставили троха підгулявший.

Всім дякую .

Люди в квартирі

тему можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...