Перейти до змісту

Ангелы и демоны


Artem!

Рекомендовані повідомлення

Релігія навіює людям певний світогляд. А світогляд впливає на те, як більшість людей буде поводитись в певних ситуаціях, що підтримувати, за що боротись.

Тому, безперечно, релігія - це спосіб управляння людьми, а значить - це влада.

Але в даному фільмі про це нема жодного кадру :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згоден релігія це навіювання і переконання. Але думаю що цей топік не для обговорення цієї теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сюжет фільму оригінальний і продуманий.

Режисер мистецьки змішав динамічні сцени і релігію, релігійних фанатиків з бізнесом, повсякдення пересічної людини та найбільш значні події свого десятиліття в житті християн. Венігрет вийшов сильним та вдалим і як би не бризкали слиною ті хто віднайшов віхи в даному художньому фільмі готовий викликати його/їх на дуель і дати рецензію ідеальному з їх точки зору художньому фільму схожої тематики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм така вже туфта, шось мнуться цілий фільм. По сюжету цей мужик цілий фільм топчеться на одному місці і розгадує загадку, вже було як мінімум два фільма з таким сюжетом, а в кінці бомба летить в небо і всі дивляться феєрверк. Фільм про теракт, єлє додивився до половини, перекрутив на кінець і подивився взрив в небі.

блін, невже обов"язково оце розказувати все?! я кіно не бачив і мені цікаво самому дізнатись, шо до чого. за таке бан давати треба, хоча не мені вирішувати, а модераторам

та що ти таке говориш :) ніхто тебе не заставляє заходити на форум і в цю тему,... і нащо я це написав? ^_^

ЗІ: За тему фільма взяті ілюмінати, це кароче науковці які змінили філософію середньовіччя, вони не боролись проти релігії, а боролись за своє існування, за існування науки. Вони просто взяли і роздули цю тему. Раніше була релігія БОГА, а тепер цю релігію змінила релігія грошей. Тобто змінився інструмент контролю.

В європі змінився, а в ісламських державах незмінився, в них релігійні правила так як в нас конституція, того вони недорозвинуті науково, але це вже інша тема :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

foxx77 - блін, зоффтопимо всю тему. Не читав я "Над порпастью во ржи", дружина читала. Я зараз по Олді виступаю.

А Браун гарно пише. Чистий детективний сюжет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені фільм сподобався, дуже несподіваний кінець) та і взагалі я всю стрічку на одному подиху дивився, навіть не відривався!! взагалом фільм чудовий!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм дуже сподобався :smile-zachot: , і хоч тема не нова, але розкрита досить гарно і з досить несподіваним кінцем. Взагалі досить гарно переплетено фанатизм і жагу влади, і вчинки на які люди ідуть заради досягнення своїх цілей, порушуючи всі заповіді, які ж самі закликають дотримуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну раз такое бурное обсуждение, то мне кажется, что фильм стоит посмотреть)

если честно, то изначально даже и не думал дотрагиваться)

Zheny@

а вот Селинджера стоило бы прочитать) хорошая книга, однако..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм така вже туфта, шось мнуться цілий фільм. По сюжету цей мужик цілий фільм топчеться на одному місці і розгадує загадку, вже було як мінімум два фільма з таким сюжетом, а в кінці бомба летить в небо і всі дивляться феєрверк. Фільм про теракт, єлє додивився до половини, перекрутив на кінець і подивився взрив в небі.

блін, невже обов"язково оце розказувати все?! я кіно не бачив і мені цікаво самому дізнатись, шо до чого. за таке бан давати треба, хоча не мені вирішувати, а модераторам

та що ти таке говориш :) ніхто тебе не заставляє заходити на форум і в цю тему,... і нащо я це написав? ^_^

при чому тут заставляє чи не заставляє заходити на форум??? невже не можна просто виловити свою думку про фільм не розкриваючи подробиць??? це називається елементарна повага до інших

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тягну собі DVDRip з українською озвучкою. Отакий:

Відео:

кодек: XviD

розмір кадру: 720 х 304

бітрейт: 1017 кб/с

Аудіо:

мова: українська

переклад: професійний дубльований

кодек: AC3 5.1

бітрейт: 448 кб/с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

посмотрел )

и не жалею - фильм действительно толковый..

Yaryk

священники с мобилками, сигарами, видеокамерами и т.д. - появляются в момент, когда Лэнгдон в начале фильма прибывает в Ватикан. но вообще-то в этом нету ничего разоблачающего - у католиков блага современной цивилизации не отвергаются.

кстати, есть сериал "Книга Дэниела" о католическом священнике, который сидит на викодине. довольно таки толковая вещь, где показано много подноготной из жизни католиков.

Хотя после первого сезона сериал был закрыт. говорят, что не без помощи этих же католиков.

если кому интересно, то могу залить на ФПТ - там 8 серий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

foxx77 знаходжу. І читав я її досить давно.

Маю Брауна все, окрім "Ключа Соломона"

А "Ключ Соломона" вже вийшов книгою???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

foxx77 знаходжу. І читав я її досить давно.

Маю Брауна все, окрім "Ключа Соломона"

А "Ключ Соломона" вже вийшов книгою???

Мав вийти ще рік чи більше тому. Чекаю. Ось, детальніше. Доречі, роман перейменовано у "Втрачений символ".

І ще одне, раз вже ми так оффтопимо - роман "Первый меровинг" - ніколи не писав Ден Браун. Це фейк. Хтось гарно на тому заробив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Його, на мою думку, чекає екранізація також :)

Але про книжки - в інший розділ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...