Перейти до змісту

Ангелы и демоны


Artem!

Рекомендовані повідомлення

Название: Ангелы и Демоны / Angels & Demons

Год выхода: 2009

Жанр: Триллер

Студия/Страна: США, Columbia Pictures

Режиссер: Рон Ховард

В ролях: Том Хэнкс, Юэн МакГрегор, Аилит Зорор, Стеллан Скарсгард, Пьерфранческо Фавино, Николай Ли Каас, Армин Мюллер-Шталь, Туре Линдхардт, Дэвид Паскеси, Козимо Фуско

Длительность: 133 мин

Перевод: Дублированный перевод (дубляж)

Рейтинг: 9.043 (23)

Иллюминаты. Древний таинственный орден, прославившийся в Средние века яростной борьбой с официальной церковью. Легенда далёкого прошлого? Возможно… Но — почему тогда на груди убитого при загадочных обстоятельствах учёного вырезан именно символ иллюминатов? Приглашённый из Гарварда специалист по символике и его напарница, дочь убитого, начинают собственное расследование — и вскоре приходят к невероятным результатам…

Качество: DVDRip

Формат: AVI

Видео: 1753 kb/s, 704x288

Звук: AC3, 448 kb/s (6 ch)

Размер: 2.05 GB

Файлов: 1 [Посмотреть список]

Sample-файл: Скачать

Релиз группы: ELEKTRI4KA

через пол часа будет на ftp/video/films/Dancer/Angely.i.demony... (кто умеет делать ссылки сделайте пожалуйста)

скриншоты:

post-834-1245442343.jpg

post-834-1245540838.jpg

post-834-1245540841.jpg

post-834-1245540844.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну накінець-то,я якраз аудіокнижку цю слухаю-офігенно!!!

Кажуть і фільм дуже рульний,так що заливай,не вагайся!!!

+1

:sm110: :sm110: :sm110:

:101010:

:0004:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм така вже туфта, шось мнуться цілий фільм. По сюжету цей мужик цілий фільм топчеться на одному місці і розгадує загадку, вже було як мінімум два фільма з таким сюжетом, а в кінці бомба летить в небо і всі дивляться феєрверк. Фільм про теракт, єлє додивився до половини, перекрутив на кінець і подивився взрив в небі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм така вже туфта, шось мнуться цілий фільм. По сюжету цей мужик цілий фільм топчеться на одному місці і розгадує загадку, вже було як мінімум два фільма з таким сюжетом, а в кінці бомба летить в небо і всі дивляться феєрверк. Фільм про теракт, єлє додивився до половини, перекрутив на кінець і подивився взрив в небі.

Примітивно... а ти не бачиш у цьому фільмі серйозний удар по релігії? По репутації Ватикану і його "отців"? Згадай одні з перших кадрів фільму - кардинали крупним планом, сигари, мобілки... А ти знаєш, що Ватикан заборонив проводити зйомки у своїх стінах, і весь антураж довелося робити комп'ютерами або іншим чином.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм просто не цікавий, якщо його розглядати як удар, то сильнішим ніж "Дух Времені" який в корні міняє діло, вже не може бути.

А те що вони з мобілками і сигарами, то вони ж тоже люди, ніякого удару немає. А про те що релігія це бізнес ми і так знаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки "Дух времени" побачать тисячі, а "Ангели і демони" - мільйони :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Книжка рулить..

Топікстартер або вставить скріншоти, або читатиме правила оформлення топіків розділу Відео днів етак від 3-х до 7.

Бо якщо я сам виправлю все - то точно читатиме правила..

Зрештою, якість дійсно класна. Я скачав десь в той же час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik нічьо, скоро в усіх на землі буде інтернет ОГО :) і всі його побачать.

Zheny@ ти ще маєш час книжки читати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой скоріше б,як вже надоїли ці"безінтернечікі"-в прокат уже ніхто не ходить :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

foxx77 знаходжу. І читав я її досить давно.

Маю Брауна все, окрім "Ключа Соломона"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уже есть ДВД9 с укр дорожкой, скоро рип будет

класно,мені б сьоодні :rolleyes: ,ладно качну так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм така вже туфта, шось мнуться цілий фільм. По сюжету цей мужик цілий фільм топчеться на одному місці і розгадує загадку, вже було як мінімум два фільма з таким сюжетом, а в кінці бомба летить в небо і всі дивляться феєрверк. Фільм про теракт, єлє додивився до половини, перекрутив на кінець і подивився взрив в небі.

блін, невже обов"язково оце розказувати все?! я кіно не бачив і мені цікаво самому дізнатись, шо до чого. за таке бан давати треба, хоча не мені вирішувати, а модераторам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти не бачиш у цьому фільмі серйозний удар по релігії? По репутації Ватикану і його "отців"? Згадай одні з перших кадрів фільму - кардинали крупним планом, сигари, мобілки... А ти знаєш, що Ватикан заборонив проводити зйомки у своїх стінах, і весь антураж довелося робити комп'ютерами або іншим чином.

Шось я не побачив таких кадрів, навіть повторно перекрутивши. Вкажи, будь-ласка, на якій секунді ;)

Та навіть якби й побачив, то наврядчи можна назвати серйозним ударом по репутації "отців" кілька подібних кадрів. Тим більше не можна назвати їх ударом по релігії.

Що ти побачив у фільмі такого, чого не знав раніше і чого не знають всі інші? Те, що церква переслідувала інакомислячих в середні віки? Чи те, що християнська релігія містить в собі значну кількість язичницьких обрядів? Чи щось інше?

Значно більше подібних "ударів" було у "Коді ДаВінчі". Хоча і ця книжка є також лише компіляцією і перекручуванням фактів. Так само і "Цифровая крепость" (читав ?). Єдиною метою створення цих книг та фільмів (як і всіх інших витворів поп-культури) було бажання закосити побільше бабла автору та режисеру. І це їм вдалось.

Впевнений, автори і думки не мали когось чи щось викривати :)

"Дух врємєні" в 100 разів кручє. Хоч і побачать його значно менше людей. А пеші 2 лекції генерала Петрова в 100 разів кручє "Духа врємєні". :D

Я серйозно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось я не побачив таких кадрів, навіть повторно перекрутивши. Вкажи, будь-ласка, на якій секунді ;)

Соррі, не вкажу - я фільм дивився в кінотеатрі, на компі не маю :)

"Дух врємєні" в 100 разів кручє. Хоч і побачать його значно менше людей. А пеші 2 лекції генерала Петрова в 100 разів кручє "Духа врємєні". :D

Я серйозно.

А книжка "Удар русских богов", кажуть, ще кручє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ж оцінювати фільм просто як художній. Щож, в такому випадку, так, він дійсно цікавий, захоплюючий, спецефекти гарні. Хоча, смислове навантаження мінімальне, повно недодуманих моментів та нестиковок.

Вцілому - шаблонний голівудський фільм. Нічого визначного, таких десятки знімається щороку. Я вважаю, що подібні фільми не варті того, щоб витрачати на них 2 години часу. Не кажучи вже про якісь матеріальні затрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм сподобався. І справді цей фільм як і "Код да Вінчі" показують релігію в іншій площині. У всі часи церква це була 2ю (а деколи і першою) владою в будь-якій країні. Завжди був цар (фараон, президент .........) а потім йшла церква.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...