Перейти до змісту

Драг 06.08.06


Kidubon

Рекомендовані повідомлення

збір на 17-00 за центральним корпусом ВДУ!надіємось на вашу зібраність і оперативність у зборах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю всі вже повернулись з гонок, фотки викладую тільки ті шо маю я, а багато не фоткав, так шо звиняйте, потім форумчани думаю викладуть інші а наразі, маємо те що маємо (с)

Починалось все в такий чудовий день, світило сонечко

drag02.jpg

P.S. Difoto як там на рахунок бленди?

Наші рейсери потрошки почали розігрівати резину...

drag01.jpg

Думаю шо ж то робити, покатаюсь трохи і став я з мерсом

drag03.jpg

І виграв

drag04.jpg

Але крім того в той день було ше багато заїздів

drag05.jpg

drag10.jpg

Потім вже ставало веселіше, приїхали сторожа подивитися як ми тут ганяєм, а наші рейсери вирішили забрати в них транспортні засоби і прокататися на 402 метра на веліках!!!

drag06.jpg

drag07.jpg

Весело було, але я думаю нема нікого з нормальними тачками, треба свалювати, но не тут то било (с), приїхали, хлопці на нормальних машинах, ганяв я в той день з Volkswagen Passat b5 1.9 TD, виграв, фоток в мене нема може хтось виложить, потім була беха 525 бензин

drag08.jpg

drag09.jpg

Яку тоже поталанило виграти, і заробити трохи грошей, і ше ганяв з з акулою 3 кою, також виграв, не знаю шо там було далі , бо я поїхав додом, гонка не принесла звичайно стільки адреналіну як того разу, ставки були менші, але й нерви я зберіг, бачив я сьогодні Женю (полосатого) який сказав шо приїде на наступну гонку на такій шкоді як в мене, буду готуватись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін. .я як почитаю подивлюсь.. то шкода всіх рве ))).

чи то Снайт такий мастєр ?!:() ааа??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А цю BMW після драга додому притягнули на шнурку :unsure:

да ну??? :smile-zachot: на Пидгайцевом кольце она еще очень бодро выглядела...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки доїхала до вул. Тухачевського, то по дорозі ту "бодрість" десь розгубила :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки доїхала до вул. Тухачевського, то по дорозі ту "бодрість" десь розгубила :ok:

в тот вечер я слышал ,

что поддон на дубенском переезде разбили, в прыжке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да.................дело било прікольне!харашо,що хоть машина не моя!кароче Таваріщ Вознюк (BMW 3) і невідомий до цього часу водій-екстрімал (BMW 5 акула) вирішили з аеродрома поганяти!по словам очевидців були і обгони по обочині через кущі і т.д.но все саме цікаве вони залишили для міста!проїхавши дубенський круг вони обоє начавили на газ і по словам пасажирів які сиділи в пятьорці переїзд вони перелітали десь на швидкості 170-180км/год (нажаль спідометр не робив в машині)

після чого прижок не хілий і доволі жостке приземлення!

Люди із зупинки так втікали,що чуть лоби не порозбивали!ну а далі ви вже знаєте-розбитий поддон і т.д.

а товаріщ Вознюк взагалі росказував Діректору прікол!

значить так-каже в мене беха тройка на 4-ій передачі 190км/год їде,а при переключені на 5-ту ривок - хочеш покажу!ну Діректор подумавши на тверезу голову вічоиво відмовився!

а я б хотів би це побачити і відчути власним тілом!

P.S. от такі у нас є водії ггггг :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не знаю... таких водіїв фтопку! Це не спорт. Це не мистецтво...

Я їжджу досить швидко і динамічно (хто зі мною їздив може це підтвердити :angry:), але в основному акуратно. Головне не те, з якою швидкістю може їхати твоя машина, а те, на якій швидкості ти можеш з нею справитись в складній ситуації.

Вхід в поворот з ручником на швидкості 90-120 км/год (на передньоприводному автомобілі) для мене нормальна річ, як і протискання через потік машин в місті на досить великій швидкості, з агресивною динамікою. Але скрізь потрібна голова....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не знаю... таких водіїв фтопку! Це не спорт. Це не мистецтво...

Я їжджу досить швидко і динамічно (хто зі мною їздив може це підтвердити :angry: ), але в основному акуратно. .....

падтвирдил!

диствитильно быстро, динамика 10 баллоф, но нифига рядом не страшно, а есть Фадители, с которыми на скорости 40 км/ч за ручку держисся и ногами в полик тормозишЪ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А страшно зазвичай буває їхати з тими, хто сам боїться, і за кермом себе поводить напружено і нервово :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не знаю... таких водіїв фтопку! Це не спорт. Це не мистецтво...

Я їжджу досить швидко і динамічно (хто зі мною їздив може це підтвердити ;)), але в основному акуратно. Головне не те, з якою швидкістю може їхати твоя машина, а те, на якій швидкості ти можеш з нею справитись в складній ситуації.

Вхід в поворот з ручником на швидкості 90-120 км/год (на передньоприводному автомобілі) для мене нормальна річ, як і протискання через потік машин в місті на досить великій швидкості, з агресивною динамікою. Але скрізь потрібна голова....

повністю з тобою згоден на рахунок голови!

не в обіду сказано-але як послухаєш то всі такі аси шо капец!

Ласкаво просимо на квест!чекаю в суботу тебе на квесті.....................................інфа є на форумі і на нашому сайті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на жаль моя машина ще біля двох тижнів буде в ремонті -- лопнув шків на колінвалі, який приводить ремінь гідропідсилювача і генератора, чекаю поки привезуть новий ;)

Та й машина в мене зараз не для гонок -- Citroen Berlingo. Таку в повороті і набік завалити не складно -- високо центр ваги. До того ще й дизель...

Хоча спробувати можна, останнім напевно не прийду ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...