Перейти до змісту

Windows XP 64-Bit Edition


hawk

Рекомендовані повідомлення

Вот проапгрейдив компа, купив Athlon 64 на 939сокеті.

Яку вінду краще поставити - звичайну ХР чи 64-бітну версію?

Якщо 64 - то в кого вона є, залийте на файлообмінник, пліззз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Став звичайну, між ними принципової різниці нема. 64-бітна має медіа плеєр 10 і до неї важко знайти заточені 64-бітні дрова. Вони-то є, але скільки років доводили до розуму 32-бітні, а цій платформі лише 2-3 роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ok, дякую за поради, поставлю Microsoft Windows XP SP2 Rus Unattended Edition, попробую що це за штука :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я якраз збираюся апгрейдити машину... і саме хочу ставити Athlon64, але не знаю, яку підібрати маму... не підскажеш?

P.S. З PCIx16 портом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От у мене зараз є ліцензійний диск з коробочкою. Значить такий прикол в цій Windows XP Professional x64 Edition нема росыйських шрифтыв! Тобто всы рос проги показують ыэроглыфи! Хто що порадить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пограйся з твіками кодової сторінки любим пристойним твікером, напр. http://www.xptweaker.net Часом помагає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Tum@n

Якщо англійська+MUI - криво муі став

1. в регіональних настройках/юнікод виставити російську

2. якщо вже стоїть - змінити на будь-що потім п.1

ще можна спробувати вернути назад англ. інтерфес, а потім знову російський вистави

іноді допомагає, нажаль незавжди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Нужна винда xp 64-bit sp2. У кого есть, напишите в личку, договоримся. Не являюсь клиентом домашних сетей, поэтому скачивать не смогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хтось пояснить внятно який смисл на 64бітному проці ставити 64бітну вінду, а на звичайну, з 32розр.адресацією? хіба є великий (чи будь- який) виграш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
є у мене Vista64Rus, буде час заллю

Дякую, але Віста64 в мене тож десь є, ще покішо повністю переходити на неї не дуже хочеться, тому ше покі ХР юзаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може вже хто має російського Windows XP 64-Bit ? Якшо маєте залийте на ФТП please!!! :)

В мене вже давно є, і навіть декілька раз її ставив/зносив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може вже хто має російського Windows XP 64-Bit ? Якшо маєте залийте на ФТП please!!! :)

В мене вже давно є, і навіть декілька раз її ставив/зносив :)

:) ОООО! Як зможеш то заходь в StrongDC, я в тебе зкатаю його. З мене +1 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:friday: ОООО! Як зможеш то заходь в StrongDC, я в тебе зкатаю його. З мене +1 :)

ааа, завтикав, я чогось про Вісту подумав, сорі, нема в мене ХП :wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впринципі в природі є Рус МУІ на ХР 64 бітку але він як і вся недодєлка - калічка і все тут (локалка тільки відсотків так на 50% - понту з неї нема ніякого) в самого стоїть англ. версія. - все ок! дров в неті хватає, навіть до "екслюзива" - єдине чого немає - до SCSI-слота :friday: в мене на нього сканер втикнутий, а так усьо ок! юзверю його десь вже з місяць - глюкавості порівняно менше ніж в ХР СП2 - рідше вивалюються прогі чогось...

доречі, треба віддати належне майкрософту - емулятор 32 бітної системи працює ідеально - в мене принаймні всі проги ідуть на ньому супер!!!

Таке от!

а на рахунок "чи є смисл ставити" - Є!!!!

Ті, хто будуть ставити 4 і більше гіг опори (може вже є такі :wacko: ) мене зрозуміють і підтримають! :)

Сам спочатку стикнувся з такою проблемою - 32 біткі бачать тільки 3 гіга максимум - іто на нормальних мамках (ну я інтеловскі маю на увазі, так як з атлонами ще не попадалось возитися :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, треба віддати належне майкрософту - емулятор 32 бітної системи працює ідеально - в мене принаймні всі проги ідуть на ньому супер!!!

який ще емулятор? процесори х64 код х32 виконують самі, без будь-який емуляцій.

емулятор, це коли ти на машині виконуєш маковський код. чи запускаєш іграшку для сегамегадрайву...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...