Перейти до змісту

Життя як jazz


REDAKTOR

Рекомендовані повідомлення

Fusion Point сказали,що ,взагалі то ,джаз вони грають час від часу,а в основному рок...неслАбі музикатнти для рока!...уявляю їхній рок!

Levity-бомба!...як улєтєл,то тільки на ранок оговтався.

...і взагалі цей фестиваль вдався...і по командам,і по звуку...Саня Кузя - молоток!...і по слухачам!...все супер...і це радує!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

люблю часом джаз послухати по онлайн радіо... (101.ru: New York)

А взагалі я не прив'язаний конкретно до якогось музичного стилю, проте папсу не дуже поважаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це минулорічний альбом, точніше уже позаминулорічний, рекомендую.

Тільки на цей раз без Дани (люблю її вокал, такий прозорий, чистий і водночас колоритний).

Я йду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу я, що в зв'язку з халявою на вході в зал почнуть продавати квитки на стоячі місця )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене було цілих два музичних різдвяних вечори, один з Волинським народним хором, інший із джазом.

Не перестаю дивуватись, яким невичерпним джерелом є фольклор для творчості у різних жанрах. І ті, і ті віднайшли давні, нечуті нами колядки, щедрівки, вдихнули в них нове життя і ще й яке!!!

ShockolaD, як і очікувала, взривний. Вокалісти Іванка і Кароліна - гармонійний дует витонченості і глибини. Взагалі подивувалась молодому віку і такій професійній роботі усього складу. Ну і живий звук джазу, набагато вражаюче ніж запис.

RAINBOW TRIO стали для мене неочікувним відкриттям. Три інструменти, але такі насичені і довершені, що хотілось їх слухати і слухати, і розчинятися в них. Музиканти й самі відловлювали кайф від своєї гри, за цим було неймовірно заворожуюче спостерігати.

Ну, а те, що відбувалось в кінці на сцені і в залі, я б назвала оргією :D Баковський і Савіцкі долучились зі своїми інструментами і всіх було не спинити!

Трішки фото на ВН

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після відгуку Ласки ні додати, ні відняти :) . Яскравий, соковитий концерт! Вибуховий, але й ніжний, світлий, різдвяний.

Насправді, у мене досі в голові крутяться вчорашні мотиви, а передати словами - важко. Підбираєш, а все не те. Це один з найкращих джазових вечорів в моєму житті :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чого ви так від Баковського претесь, як на мене то він там як завжди був лишній.

...любіть мене любімого.... я тут пограю а ви потусіть біля звєзди (переважно п"яної)

нажаль багато людей не змогло потрапити на концерт маючи запрошення, бо якісь"свєтлий ум" придумав пускати всіх безкоштовно. І тому була купа дітей яким тупо погрітися треба було.

за організацію тверда двійка.

а щодо концерту - то вдруге слухав Шоколад наживо і вруге немає слів щоб то описати :) я фанат барабанщика :)

ну і джем-сейшен просто порвав. Дуже шкода було що не потрапив на першу частину де цей басист грав... хех

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що радите послухати з класики Джазу?

за кількість постів медальку дають ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут скільки всього в цій темі, я краще онлайн радіо обійдусь...

Corbina_Radio.rar

Станція 37

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нажаль багато людей не змогло потрапити на концерт маючи запрошення, бо якісь"свєтлий ум" придумав пускати всіх безкоштовно. І тому була купа дітей яким тупо погрітися треба було.

за організацію тверда двійка.

тут пояснення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

315453_10151199934866874_1553697968_n.jpg -

На фейсбуці побачила сьогодні оголошення від організаторів, що квитки відміняються, вхід вільний.

То як - ідемо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шкода що Катамадзе проігнорувала Луцьк.

Наші організатори не змогли забезпечити умови чи прикинули що наші колгоспники не знають хто це і не викладуть стільки за квитки ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Толік халяви джазу не любить... і з нами, можна подумать, не піде) Нє, піде, але на вході заплатить))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...