Перейти до змісту

Продаю плеєри philips


GarmataNet

Рекомендовані повідомлення

4. Philips SA1110 1GB

Зменшено до 81%

Приєднане зображення

460 x 500 (13.26Кб)

ціна 99 гривень

комплект: плеєр, навушники

кількість 10

а на ось таких шо там за кнопочки? бо на фото шось не видно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

2 GarmataNet можеш написати що ще є у залишку 175479879 - (nems), зокрема цікавить модель SA5285.

Які плеєри є з дефектами і якими саме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
так навушники можна придбати є пару вакуумних вільних

ще є в наявності? ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

а ти можеш шось типу прайсу зробити в екселі, ворді чи паверпойнті, де назва, ціна, характеристики, кількіст і стан поруч; потім оновлювати цього файлика щоб простіше було вибрати -

а то я загубився в асортименті - повністю загубився - аська є?

Дякую за змістовну пропозицію. Зробив прайс так я ти просив повністю видалив опис тих плеєрів бо вже каша получилась тут.

Вакуумні навушники коштують 50 гривень. Виробник philips

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені потрібний плеєр з пристойним звуком, і вмонтованим акамулятором якого б хватало на декілька днів. Що порадиш? І яка ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені потрібний плеєр з пристойним звуком, і вмонтованим акамулятором якого б хватало на декілька днів. Що порадиш? І яка ціна?

Пораджу плеєр серії 19. Там акумулятор тримає більше 20 годин. Сам переконався як проїхав більше 1000 км і було ще на чому слухати. На даний момент є плеєри philips sa1922 (2gb) ціна по знижці 249 гривень та sa1942 (4gb) промо 299 гривень. Знижка діє до 18 жовтня. На плеєр даю гарантію і бекмані на 7 днів. Якщо плеєр буде тримати менше 20 годин я вертаю твої гроші+10 гривень зверху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверху в темі написані мої контакти номер телефону 80932010100 і icq 487865032. Позвони і домовимось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв собі SA3045. Плеєр зручний, звук і відео йдуть без проблем. Сподобався. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене питання - серед покупців плеєра є володарі windowslivewritermyviewsonsonyericssonwalkmanseries-11970walkman-thumb5.png з версією плеєра 2.0 чи вже більш новішою 3.0, буть то навіть телефон. Як цей філіпс, краще чи ні ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене питання - серед покупців плеєра є володарі windowslivewritermyviewsonsonyericssonwalkmanseries-11970walkman-thumb5.png з версією плеєра 2.0 чи вже більш новішою 3.0, буть то навіть телефон. Як цей філіпс, краще чи ні ?

Рекомендую взяти на пробу якусь модель. Думаю звук тобі сподобається. В крайньому випадку повернеш плеєр.

браковані плеєри philips sa3045 199грн

Напиши что с ним, наушники в комплекте?

На корпусі є брак. Панелька як побита. В комплекті навушники та кабель

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Брак полягає в тому що корпус над екраном царапаний. Тобто весь плеєр цілий тільки корпус подряпаний. Я залив новий прайс там значно розширився асортимент і кількість плеєрів. Зявились нові моделі. Також додав аксесуари до пк. Наприклад картрідер можна купити за 7.99 це найнижча ціна в Луцьку. Прайс можна скачати тут

_______________.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
У мене питання - серед покупців плеєра є володарі windowslivewritermyviewsonsonyericssonwalkmanseries-11970walkman-thumb5.png з версією плеєра 2.0 чи вже більш новішою 3.0, буть то навіть телефон. Як цей філіпс, краще чи ні ?

у мну сони волкмен плеер и также филипс имею, то звук особо не отличается, в филипс даже мну чуть лучше с фунцией fullsound, сводится все к тому что б качественные уха иметь. =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Вітаю всіх з наступаючими Новорічними святами бажаю щастя, здоровя і процвітання. В нас зявились навушники Sandisk по 25 гривень та вакуумні навушники philips по 50 гривень. Запрошую до купівлі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чи не час оновити прайс? просто хочу купити декілька але незнаю чи вони є в наявності!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зацікавили. оновіть прайс будь ласка, мож шо новеньке появилося, ціни змінилися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...