Перейти до змісту

Оточення


vanus

в крок з модою  

12 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Останнім часом оточення столо в моді і я останнім часом теж бідбираю собі оточення :-).

Тому хочу вас відверто запитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти хочеш щоб тобі говорили весь час - ДА МОЙ ГАСПАДІН і прицьому ніжно цьомали в дупу

:):):):):):):):):):D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Scorpio:

точно-точно. залижут напрочь :)

2 Vanus:

мне почему-то кажется, что современное значение слова "окружение" - банда подхалимов, поведение и численность которых меняется в зависимости от статуса (читай - крутости) окружаемого. есть ли в этом какой-то смысл? imho, ни малейшего. а вот некий "бычий кайф" конечно имеется :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по моєму Ванус має на увазі коло нових друзів.

В мене, наприклад, із-за роботи їх небагато залишилося, а так хочеться інколи культурно відпочити в колі друзів.

А щодо жополизів. Як кому подобається! ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хльопці, давайте трішки легше, можливо навіть з гумором.

я так і пойняв! :smile-zachot: тому що не знайшов пункту "а мені пофік" :ok:

мене цікавить моє оточення, і я з радістю пошлю когось фф дупу, але маю не те виховання, щоб так вкоїти.... оточення в плані "аля друХ прізідєнта" це канєшша више криши, але ......

більш приємним було б , якби це саме оточення не користувалось твоїм іміджем/статусом/грошима етс. ....і мені в кінці всього подобаєцця моє тяпнічне оточення ... можливо тому , що я не Ющенко/Мороз/Янук і т.д. я просто difoto і просто лЮблю пиво.... а мій статус і т.п. нікого не цікавить... отаке оточення мені до вподоби :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...