Перейти до змісту

AVTOBOARD CLЮB


pura

  

90 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

На розгляд форумчан!

Можна пропонувати назву об'єднання автолюбителів і свої ідеї щодо створення і іншого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

На мою думку фото в цій темі не повинно зараховувати до клубу. Бо на вулиці не згадаэш авто по фото і не обФА-ФАкаєш. Повинна бути символика на склі наклеэна. Я з задоволенням наклею наклейку (дизайн якої ще треба придумати) на своє авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку фото в цій темі не повинно зараховувати до клубу. Бо на вулиці не згадаэш авто по фото і не обФА-ФАкаєш. Повинна бути символика на склі наклеэна. Я з задоволенням наклею наклейку (дизайн якої ще треба придумати) на своє авто.

Наклейки повинні бути 100%!

Я не мав на увазі, що фото зараховує до клубу, просто було б добре, щоб в першому пості був список учасників і фотки автівок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pura ну в мене здається і нема фото мене і машини разом :huh:

Та разом і не обов'язково! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предлагаю немного по другому организоваться. Напечатать наклейки борды, например двух размеров, и договорится куда на машине их клеить. Можно и ники напечатать. Я бы наклеил и на авто и на вел ;)

ЗЫ Убиваем двух кроликов. И автоклуб и видно что бордовец ;)

ЗЫЫ Можно придумать чтонить типа:

board.lutsk.ua

АВТОПАТИ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TreNeR нік в мене на авто вже є як і в тебе :0049: , а от наліпити шото на скло - з задоволенням.

04117916i.jpg

А може до лого вписати Луцьк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще було б непогано зробити дисконтні карточки учасників і спробувати домовитися за скидки на сервісах, магазинах.Бачив таке в клубі сатурноводів в росії. Для великих міст, де багато СТО,мийок, магазинів така співпраця непогана - їм реклама, нам скидка.Для Луцька імхо гірше, бо тут і без реклами всі про всіх все знають, але спробувати можна. Думаю, якщо 1-й крок (створення) ми пройдемо - візьмемся за якісь цікаві питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене також немає власного авто, но трошки в них розумію і вмію крутити гайки. Візьміть мене до себе)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або такий лого

post-4550-1244318786.png

як на мене то це те що треба, а на рахунок до лого вписати Луцьк, то всетаки хай буде значок ВОЛИНЬ. Це масштабніше і не так звужує коло форумчан.

я приєднуюсь, фото скину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя думка відносно лого така: даний логотип мені не подобається, імхо він не буде дивитися на машині (я просто не уявляю який має бути колір фону і букв, щоб його було видно і щоб він був співзвучний з основним кольором автомобіля). Тому думаю, що найкраще було б звернутися до спеціаліста, наприклад до [nd] , попросити його про скидку для форумчан, скинутися грошима і отримати справжній логотип.І, щоб він не задарма працював та мав інтерес, і ми, щоб могли покритикувати :D . А вигляд вже можна було б придумати. Наприклад я уявляю його у вигляді надпису в дві строчки Автоparty \ board.lutsk.ua, а справа вежа замку (сильно не бийте за замок, ну подобається він мені), відкидний міст і по ньому з вежі виїзджає автомобіль.Малюнок найпростіший, без "излишеств" , чорним кольором на, наприклад, жовтому фоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лого можна помістити в одну стрічку, наприклад AutoBOARD.lutsk.ua чи щось на зразок того

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я думаю, нема чого паритися з наклейками. По-перше, борда - не спецалізований автофорум, тому великої цінності і практичної необхідності в тому, щоб два-три десятка різнокаліберних машин їздили по місту з однаковими наклейками немає. По-друге - логотипи на борді мають здатність мінятися. Що тоді - міняти дизайн наклейки і переклеювати?

Особисто я на свою машину нічого ліпити не збираюся, це однозначно. Не знаю, чому - але не люблю "тюнінх", спойлери, наклейки, та будь-що інше. Мене моя машина влаштовує така, як вона є, і змінювати в її зовнішності мені нічого не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також є противником всякого тюнінга і тим більше колхозинга, але якщо наклейка буде невеличкого розміру, і пасуватиме машині то чому б і не приклеїти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за те, щоб логотип був і сам з задоволенням наклею його на свою автівку!

Як на мене це має бути, щось не великого розміру!

А на кришці багажника можна розмістити нік!

P.S. Добавив голосувалку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

клеїти чи ні то справа особиста, тим більше що відсутність клубної символіки ще не значить не причетність до клубу. поклейка - то особисте і люди які хочуть її мати заслуговують на це.

а на рахунок фону - то тут взагалі не вгадаєш, адже хто зна який колір авто, хібащо всі клеїтимуть на скло (як варіант).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...