Перейти до змісту

Закордонний паспорт - ХЕЛПППП!!!


millen

Рекомендовані повідомлення

Шановні Лучани!

Можливо у когось є знайомі у паспортному столі?!?! Потрібно терміново виготовити закордонний паспорт - тиждень-два часу, а реально немає можливості, оскільки проживаю в Тернополі, а прописаний в Луцькому р-ні. Ще і довідку про судимість видають біля тижня. По можливості - допоможіть. Ясно - не безкоштовно. Паспорт можна виробити і в районному і обласному паспортному столі, може таки в когось є знайомі... Буду вдячний безмірно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для виготовлення паспорта обов"язково потрібна особиста присутність і інших варіантів немає (майже).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, я присутній буду звичайно при здачі документів... я мав на увазі їздити кілька разів мені не вийде - робота :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приходиш...в паспортний..стіл...паспорт можна зробити..за тиждень..буде приблизно 1200 грн..довідку про несудимість не потрібно...бо її вироблять...зразу ж в паспортному....якщо ще якісь..питання..пиши в лічьку )) фоткають тоже на місці. так що береш паспорт, код, і гроші... і го в паспортний на Шевченка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефонував на Шевченка, сказали, що потрібно з довідкою і мінімум 2 тижні - швидше не зроблять ніяк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не в грошах питання, питання встигнути зробити все вчасно. Кажуть, що там дуже довгі черги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки знаю зараз проблема з терміновим виготовленням закордонного паспорта не у нас на місцях, а у Києві, тому ніякі зв"язки і гроші не допоможуть. знаю реальний приклад, коли десь тиждень-півтора тому людина намагалась через знайомих швидко зробити паспорт. нічого не вийшло. відповіли, що загвоздка у Києві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Хто знає, яка зараз ситуація з видачею закордонних паспортів (роблять, чи тимчасово призупинили виготовлення самих бланків)?

Скільки часу від видачі довідки про несудимість, вона може бути дійсна до здачі документів на виготовлення закордонного паспорту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літом отримував паспорт. Довідка ніби дійсна чи то 1 місяць чи то 3 (на ній має писати) максимальна ціна довідки в районі 100грн (залежить від терміну виготовлення)

Нетерміновий паспорт коштував літом 400 грн (в суммі) термін виготовлення 30 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомі хотіли отримати закордонні паспорти. Вже пройшло більше часу, як для виготовлення звичайного паспорту, а закордонних і досі немає. кажуть, що не вистачає бланків.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я забрав позавчора...

А коли здавав документи на виготовлення?

самий початок грудня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звонил знакомой в паспортный, бланков нет и ближайшее время не будет, та же ситуация с техпаспортами, бланками водительских удостоверений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто не дивиться новин то: http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=49720

основна причина цього дійства (на ссилці) за словами Луценка - призупинення друку бланків закордонних паспортів без поважних причин, а враховуючи монопольне становище даного підприємства - це дуже погано.

До речі з сьогоднішнього дня до охорони даного підприємства залучені внутрішні війська...

millen якщо тобі пишуть, що береш гроші і ідеш до них щоб домовитись в особистому порядку - то це не означає, що потрібно спочатку туди телефонувати і питатися про можливість надання послуги на загальних умовах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто не дивиться новин то: http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=49720

основна причина цього дійства (на ссилці) за словами Луценка - призупинення друку бланків закордонних паспортів без поважних причин, а враховуючи монопольне становище даного підприємства - це дуже погано.

До речі з сьогоднішнього дня до охорони даного підприємства залучені внутрішні війська...

millen якщо тобі пишуть, що береш гроші і ідеш до них щоб домовитись в особистому порядку - то це не означає, що потрібно спочатку туди телефонувати і питатися про можливість надання послуги на загальних умовах...

Консорциум "ЕДАПС" обвиняет правительство в растрате денежных средств, предусмотренных на изготовление паспортов и других государственных документов.

"Антигосударственная деятельность различных представителей органов государственной власти привела к тому, что на протяжении декабря 2009 года, по сути дела, из государственного бюджета были похищены деньги, которые граждане Украины исправно перечисляли за оформление паспортов, водительских удостоверений, свидетельств о регистрации транспортных средств и других государственных документов", – цитирует заявление консорциума УНИАН.

В консорциуме заявляют, что такая ситуация сложилась из-за того, что правительственные чиновники – первый вице-премьер-министр Украины Александр Турчинов, заместитель министра Кабинета министров Сергей Чеботарь и ряд других "разворовывают деньги из государственного бюджета".

"Чтобы не поломать людям планы на новогодние и рождественские праздники, консорциум "ЕДАПС" в декабре 2009 г., не получая ни копейки от государства, за собственные деньги выполнял взятые перед гражданами Украины обязательства. И отгружал в адрес МВД и других госведомств соответствующие бланки документов, защитные элементы к ним, производил обслуживание автоматизированных систем государственного документооборота", – говорится в заявлении.

Не думаю, что это "без поважних причин"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

довідку можу допомогти а от паспорт дійсно можуть затримати бо мої клієнти уже з грудня подали а от отримати через заворуху на поліграфічному комбінаті ніяк не можуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

довідку можу допомогти а от паспорт дійсно можуть затримати бо мої клієнти уже з грудня подали а от отримати через заворуху на поліграфічному комбінаті ніяк не можуть

Довідку, я отримав ще 25 грудня, але на ній не пише скільки часу вона дійсна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

довідку можу допомогти а от паспорт дійсно можуть затримати бо мої клієнти уже з грудня подали а от отримати через заворуху на поліграфічному комбінаті ніяк не можуть

Довідку, я отримав ще 25 грудня, але на ній не пише скільки часу вона дійсна.

я не в курсі, чув раніше що місяць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заказал в ноябре паспорт в паспортном столе, который за ЗАГСом..... никаких очередей......справку о судимостит сделали наместе.....16 грн........+ 415 за сам паспорт....фото наместе.........через месяц плучил......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки часу від видачі довідки про несудимість, вона може бути дійсна ?

рівно один календарний місяць...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Бланки вже потрохи видають ! Принаймі в перериві між турами і суд процесами ! Так що головне правильний підхід, вічливість і щедрість - і можна отримати паспорт ! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здав документи на паспорт 29 грудня. Вчора телефонував - сказали, що за грудень ще паспортів нема і невідомо коли будуть. Хоча є інформація, що вони вже готові, але їх не віддають через відсутність проплати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...