Перейти до змісту

Допоможіть вибрати газову плиту


Рекомендовані повідомлення

Хочу вибрати харошу надійну плиту щоб і зручна була і пекла добре. Головна умова газові камфокри і 60 см ширина. Що можете порадити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу вибрати харошу надійну плиту щоб і зручна була і пекла добре. Головна умова газові камфокри і 60 см ширина. Що можете порадити?

В нас Білорусська Gefest із пєзо запалюванням та грилем. Гриль у 1000 разів кращий ніж у мікрохвильовій печі. Добре випікаються пироги і паски хліб теж виходить якісним. Якісна плита за розумні гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка модель?

Gefest 3100 ( у мене сірого кольору, меньш заляпується) 4 конфорки різного діаметру є одна на джезву для кави.Запалювання конфорок за допомогою кнопки )пєзозапалювання) підсвітка, гриль.І автоматичний блокувач подачі газу, коли погасне вогонь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось у мене щось типу такого але без електричного запалювання духовки (тільки конфорки з електро запалюванням)

http://hotline.ua/tx/gefest_3200_k19

post-6301-1244286863.jpg

post-6301-1244286874.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так газова. Тільки запалювати потрібно духовку сірником, а конфорки запалюються за допомогою пєзо запалювання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Газова - я б не рекомендував. Продукти згоряння газу (газоліновий лой) псують продукт.

В мами та тещі - Ariston, модель гляну, надзвичайно задоволені :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я маю на увазі - духовка електрична, конфорки газові. Хоча можна і одну електричну - пригодиться ;)

В такому випадку якщо проводка витримує праску і сильно не гріється - витримає і духовку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на електричну треба нормальну проводку мати

Робили ремонт, положили проводку з січенням 1мм до розеток, а коли подумав що можливо прийдеться купувати з електродуховкою то вже було пізно щось перероблювати. Хоча мікрохвильовка поки працює на цій проводці )

А взагалі продавці деяких магазинів кажуть що теперішні газові духовки для випічки не годяться ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

класна електрична вмонтована духовка. в мене була гефест газова,дурдом,знизу горить,зверху не запікає,а зараз арістон вмонтована-казка.

запікає супер.і гріль є,і обдув і ще куча всього. в газовій температура йде не рівномірно,а в електричній рівномірно і тому випічка запікається дуже добре і не пригоряє.коротче,краще чуть дорожче ,але якісніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на електричну треба нормальну проводку мати

Робили ремонт, положили проводку з січенням 1мм до розеток, а коли подумав що можливо прийдеться купувати з електродуховкою то вже було пізно щось перероблювати. Хоча мікрохвильовка поки працює на цій проводці )

http://www.radiofan.ru/faq/s2.htm

Якщо 1 мм. мідне - має тримати до 3-х кіловат. Духовка - десь не більше 2-х. Але, якщо є сумніви в якості дроту - можна прокласти від щитка і зовнішню проводку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фірми які не прогадаєш це AEG і BOSCH а отсальні Гефести Плутони і Сатурни Гуано ше то! ше Арістон більш-меньше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...