Перейти до змісту

Питання по ос Windows XP SP3.


bartosevych

Рекомендовані повідомлення

Чи можливо замінити інтегрований в ОС Windows XP SP3  Internet Explorer 7 на більш старішу версію.? Наприклад Internet Explorer 6.

Підскажіть будьласка чи таке можливо зробити.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись таке робили. Була утиліта. Тут Гуугл в допомогу.

Але якщо потрібно користуватися старішими версіями є прога під назвою Multiple IE (містить в собі кілька версій від 3.хх до 5,хх чи навіть 6)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А точніше ? Підскажіть будьласка. Дуже потрібно!

поясню популярно  ,SP3 в собі не має оновлення  іексплоєра до версії 7.

так що всі притензії до авторів зборок. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись таке робили. Була утиліта. Тут Гуугл в допомогу.

Але якщо потрібно користуватися старішими версіями є прога під назвою Multiple IE(містить в собі кілька версій від 3.хх до 5,хх чи навіть 6)

Пробував такою програмою, але нічого в мене невийшло. Internet Explorer 7 є основною а через Multiple IE старіші версії допоміжні. Я хочу встановити програму (по роботі) а вона працюе збільш старішими версіями 

Internet Explorer. Тобто для її роботи невистачає мовних локалізацій, як що я непомиляюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поясню популярно  ,SP3 в собі не має оновлення  іексплоєра до версії 7.

так що всі притензії до авторів зборок. ;)

+1

SP3 содержит 6-ю версию

и до 7-й я запретил обновляться :)

и таки прежде чем качать и ставить всяко-разно от умельцев - посмотрите, что в ней зашито.

наличие обновлений до конца апреля - не показатель... совсем не показатель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зрозумів.

Звичайно шкода, у мене зараз стоїть на компютері Windows.XP.SP3.Rus.2009. Машина ще так швидко ніколи непрацювала. Шкода що прийдеться знести. Можливо порадите щось такого типу тільки з Internet Explorer 6?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а таки гуглом користуватись влом :)

Нажмите кнопку Пуск, выберите команду Выполнить, введите appwiz.cpl и нажмите OK (или выберите Панель управления - Установка и удаление программ).

Выберите в списке Windows Internet Explorer 7 и нажмите кнопку Удалить.

Следуйте инструкциям мастера удаления программ.

По окончании процесса удаления, щелкните по значку Internet Explorer на рабочем столе. Должен запуститься IE6.

Если вышеописанными действиями удалить IE7 не получается, выполните следующие шаги:

Откройте Проводник Windows.

В меню Сервис выберите команду Свойства папки.

Выберите закладку Вид.

В разделе Дополнительные параметры установите переключатель Отображать скрытые файлы и папки.

Нажмите Применить и OK.

Нажмите кнопку Пуск, выберите команду Выполнить, введите %SystemRoot%\ie7\spuninst\spuninst.exe и нажмите OK.

Следуйте инструкциям мастера удаления IE7.

По окончании процесса удаления, щелкните по значку Internet Explorer на рабочем столе. Должен запуститься IE6.

(с)

на рахунок запуска іе6 - може і не вийти, якщо його вирізали, треба буде шукати інстал іе6.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Keepo не влом, але я таку процедуру проводив вже раз 5 і нічого недопомагає :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не допомагає в розумінні не видаляє, чи не з"являється іе6?

IE7 неможливо видалити бо він є основним оновленням до SP3. Це просто такі збірки. Прийшлось назад вертати свою стару систему Microsoft Windows XP Professional 2008 Edition Service Pack 3 (Russian). В цій збірці основним є IE6, а при встановленні ставиться IE7 . Якого видно в / меню пуск/ панель управления/установка и удаление програм/ І легко можна видалити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не допомагає в розумінні не видаляє, чи не з"являється іе6?

IE7 неможливо видалити бо він є основним оновленням до SP3. Це просто такі збірки. Прийшлось назад вертати свою стару систему Microsoft Windows XP Professional 2008 Edition Service Pack 3 (Russian). В цій збірці основним є IE6, а при встановленні ставиться IE7 . Якого видно в / меню пуск/ панель управления/установка и удаление програм/ І легко можна видалити.

Ще раз напишу IE7 не входить в офіційне оновлення ,яке називається SP3.

якщо поставити окремо SP3 , а потім поставити IE7 , то і видалити його можна через установка удалениє програм. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...