Перейти до змісту

Активація/взлом віндовс


Kaktus1990

Рекомендовані повідомлення

В мене Windows xp SP3 Не пройшла валідність на сайті майкрософт. І виринає вікно про нелегальну копію чи можливо якось цю пакость убрати? Я вже змирився з неможливістю оновлення. Можливо хтось знає як це вирішити. ( Користувався декількома генераторами ключів, щоб активувати віндовс) не допомогло. Вінда якась збірка без наворотів без оновлень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вінда якась збірка без наворотів без оновлень.

Спробуй цю

Чудова збірка і з оновленнями все ок ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене чистий Windows xp SP3. Використовую отакий патчер

WGASetup.rar

На сайті валідацію не пройдеш, просто у налаштуваннях автооновлення встанови автоматичне встановлення без запитань(Автоматически)(або повідомлення про оновлення) тоді все потрібне встановиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене чистий Windows xp SP3. Використовую отакий патчер

WGASetup.rar

На сайті валідацію не пройдеш, просто у налаштуваннях автооновлення встанови автоматичне встановлення без запитань(Автоматически)(або повідомлення про оновлення) тоді все потрібне встановиться

Ур-р-а кряк поміг. дякую велике дякую. А тепер запитання під час оновлення в мене не виникне знову це вікно? Про неліцензійну копію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене чистий Windows xp SP3. Використовую отакий патчер

WGASetup.rar

На сайті валідацію не пройдеш, просто у налаштуваннях автооновлення встанови автоматичне встановлення без запитань(Автоматически)(або повідомлення про оновлення) тоді все потрібне встановиться

Ур-р-а кряк поміг. дякую велике дякую. А тепер запитання під час оновлення в мене не виникне знову це вікно? Про неліцензійну копію?

А ти замість галочки "загружать обновления автоматически" постав "уведомлять, но не загружать". А потім коли вінда запропонує встановити оновлення вибери варіант, ммм..., щось типу вибоати самостійно оновлення... Ну коротше, став не автоматично, виборочно. І головне коли будеш переглядати зміст оновлень, ОБОВ'ЯЗКОВО зніми галочку із оновлення, яке називаєть "проверка системі на наличие вредоносных программ", а тоді уже жми ОБНОВИТЬ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер запитання під час оновлення в мене не виникне знову це вікно? Про неліцензійну копію?

Ні, не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самй найкращий варіант - поімєть корпоративну вінду. Там взагалі ніяких проблем - все чесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам недавно зустрівся з вищесказаною проблемою, мені поміг такий спосіб прибрання повідомлення:

1. Пуск -> Поиск (Start -> Search)

2. Выбрать все файлы и папки

3. В дополнительных параметрах (More Advanced Options) выбрать Посик в скрытых файлах и папках (Search hidden files and folders)

4. Искать "WGA" (без кавычек)

5. Когда найдет: переименовать WgaTray в WgaTray_ и грохнуть WGANotify

6. CTRL + ALT + DEL найти wgatray.exe и завершить этот процесс

7. В результатх поиска найти WGATray.Settings и открыть блокнотом (notepad)

8. ПОЛНОСТЬЮ переписать содержание вот так: Balloon interval = 9999999999 daysDaysBeforeBuyNow Unactivated = 9999999999DaysBeforeBuyNow Nongenuine = 9999999999Disabled = trueReduced reminders = true

9. Сохранить и закрыть

10. Перезагрузиться

11. Трея больше нету! Осталось предупреждение в окне загрузки

12. Пуск -> Поиск (Start -> Run) ввести regedit

13. Идем в куст HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\WgaNotify

14. Убиваем два ключа, которые начинаются: NoRemove

15. Панель управления -> Установка и удаление программ (Control Panel -> Add or Remove Programs). Поставить галку "Показать обновления" (Show updates)

16. Windows Genuine Advantage Notifications (KB905474) Жмем "Удалить"

17. Ушло. Закрываем окна с "Панель управления" и "Установка и удаление программ"

18. Возвращаемся в реестр и полностьюудаляем папку WgaNotify: кликнуть в левой части и нажать DEL

19. Идем в куст HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\App Management\ARPCache\WgaNotify кликаем на WgaNotify в левой части и жмем DEL

20. Идем в куст HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Services\Eventlog\System\WgaNotify кликаем на WgaNotify в левой части и жмем DEL

21. Идем в куст HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet002\Services\Eventlog\System\WgaNotify кликаем на WgaNotify в левой части и жмем DEL

22. Терь можно прибить суку. Идем в куст HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Notify\WgaLogon - выбираем WgaLogon в левой части и жмем DEL

23. Перезагружаемся - нет ничего. Загружаемся - нет никакого таймера!

24. САМОЕ ГЛАВНОЕ! ЭТА ТВАРЬ ЗАХОЧЕТ ЗАГРУЗИТЬ И ПРОИСТАЛЛИТЬ СЕБЯ ПО-НОВОЙ. ПОЭТОМУ ПРИ СЛЕДУЮЩЕМ ОБНОВЛЕНИИ СНИМИТЕ ГАЛОЧКУ С ЭТОГО ОБНОВЛЕНИЯ И ВЫБИРИТЕ ОПЦИЮ "НЕ ОТОБРАЖАТЬ ЭТО ОБНОВЛЕНИЕ!!!

при обновлении через встроенную опцию Microsoft Update у вас будет в первых рядах

надпись какашечным цветом, что вы запретили к установке ВАЖНЕЙШИЕ

обновления и будет предложено снова вернуть их и проинстллировать.

НИЧЕГО КРИТИЧЕСКОГО КРОМЕ KB905474 ТАМ НЕТУ!

Любые обновления можно слить руками с даунлоад-центра мастдая.

И самое интересное: ВАЛИДАЦИЮ ДЛЯ СЛИВА ОБНОВЛЕНИЙ ПРОХОДЯТ ДАЖЕ ЗАБАНЕННЫЕ

МАСТДАЕМ КОРПОРАТИВНЫЕ КЛЮЧИ! одним словом: можно НЕ ПЕРЕЛИВАТЬ ВИНДУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самй найкращий варіант - поімєть корпоративну вінду. Там взагалі ніяких проблем - все чесно.

Саме на зборку корпоративної вінди я дав посилання ;)

Собрана на оригинальном образе Microsoft Windows XP Professional SP3 Русская версия + необходимые обновления системы по 24 апреля 2009 года.

Корпоративная версия, Активации не требует

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І головне коли будеш переглядати зміст оновлень, ОБОВ'ЯЗКОВО зніми галочку із оновлення, яке називаєть "проверка системі на наличие вредоносных программ", а тоді уже жми ОБНОВИТЬ!

ты ничего не путаешь?

скорее не надо ставить "проверка подлинности"

и все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є кілька програм, які роблять ліцензійною будь-яку версію Win XP, наприклад - RockXP

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І головне коли будеш переглядати зміст оновлень, ОБОВ'ЯЗКОВО зніми галочку із оновлення, яке називаєть "проверка системі на наличие вредоносных программ", а тоді уже жми ОБНОВИТЬ!

ты ничего не путаешь?

скорее не надо ставить "проверка подлинности"

и все...

дякую за те що підправив. Саме це й малося на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є кілька програм, які роблять ліцензійною будь-яку версію Win XP, наприклад - RockXP

Нод написав шо там троян!!! :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нод написав шо там троян!!! :angry:

ursa правильно замітив - антивіруси чомусь дуже не люблять подібних програм :)

(Правда, мій Каспер на цей раз чомусь промовчав...)

Хоча... Як твій НОД зреагує на це:rockXP4.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...