Перейти до змісту

Ви курите?


Zheny@

А ви курите?  

188 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

Не злякався )) Але курити треба кидати, тим більше, сигарети дорожчають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Познавательное видео. Да, курить вредно, но начав купить, большинству очень трудно бросить, это привычка... Я может и брошу когда-нибудь, когда докурюсь до чего-то или ума больше наберусь с годами... хз..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це не скільки страшно, скільки противно.

Декому оце набагаааато противніше ;)

Ну, і тест досить синтетичний, оскільки ніхто не викурює безперервно 400 сигарет підряд за короткий період, не кип"ятить смолу в собі, в організмі набагато більше рідини, ніж 0,5л і обмін речовин та оновлення тканин очищують організм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, є інший тест. :) Теж заснятий на відео. Цікавий доволі. Аналогії багато.

зараз знайду - викладу посилання.

власне, це із першого посту "Похожее видео"

http://play.ukr.net/videos/show/key/6178b9...47286b01418e19/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навряд чи воно настільки отруйне, як те, що ти вдихаєш в легені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жень, может прилепишь голосовалку в шапке темы? Интересно, сколько форумчан курят/не курят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не, он ТОЛЬКО курит, потому что язык бережёт ;)

В цій темі SunSeth не сказав, що тільки.

А якщо тільки, то раджу глянути перші 10 хвилин першої серії першого сезону серіалу Californication. Можливо проблема едентична.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не, он ТОЛЬКО курит, потому что язык бережёт ;)

В цій темі SunSeth не сказав, що тільки.

А якщо тільки, то раджу глянути перші 10 хвилин першої серії першого сезону серіалу Californication. Можливо проблема едентична.

"Едентично" ти нічого в цій темі по темі взагалі не сказав, тому з своїми порадами і серіалами, можеш писати тут або тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Едентично" ти нічого в цій темі по темі взагалі не сказав, тому з своїми порадами і серіалами, можеш писати тут або тут.

Проголосував одразу після створення теми.

Курив 9 років. Кинув.

З.І. А першу першу серію глянь ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось спілкувався зі своєю знайомою і тут біля нас пройшло якесь пацаня років 14 із цигаркою. Я щось осудливи їй про нього сказав, а вона мені: "А ти знаєш у якому віці зараз діти починають курити?" Ну я по наївності, згадавши свої роки і кажу, що в основному клас 7-9. І тут вона мене добила. Виявляється у неї дисертація якось із цим усім пов'язана. Отож, опитування було проведене у школах Луцька:

- починають курити 3-4 клас;

- починають вживати пиво та інші слабоалкогольні напої - 5-6 клас;

- починають вживати горілку 8-9 клас;

- нюхати клей - з першого класу;

- курити всяку дрянь - 5-6 клас;

- перший сексуальний досвід 9-11 клас(причому відсоток дівчат більший).

Після цієї страшної статистики мимоволі задумався: як виховати своїх підростаючих дітей, щоб вони не поповнили зростаючої тенденції. Як правильно та доступно їм усе пояснити??!

Сам не курю. Підлітком трохи балувався, але то вікове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З такіми цінами курити.... хотів сказати Чай но і він дорогій, вот можна дурман але вот найти важко)) некурю і небуду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- починають курити 3-4 клас;

- починають вживати пиво та інші слабоалкогольні напої - 5-6 клас;

- починають вживати горілку 8-9 клас;

- нюхати клей - з першого класу;

- курити всяку дрянь - 5-6 клас;

- перший сексуальний досвід 9-11 клас(причому відсоток дівчат більший).

Після цієї страшної статистики мимоволі задумався: як виховати своїх підростаючих дітей, щоб вони не поповнили зростаючої тенденції. Як правильно та доступно їм усе пояснити??!

Сам не курю. Підлітком трохи балувався, але то вікове.

оно и 15 лет назад так было...

- 3 класс - проба первой сигареты "Ватра"

- 8 класс - проба водки, а про пиво и вино я ваабще молчу...

- 11 класс - канаплю пробывали курить

- сексопыт - с 16 лет (11 класс)

- а за клей мы чмарили малолеток...

...итоги падведём:

и шо ты нового открыл???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на справді не так то й тяжко кидати курити ...

хоч я і пізно почав (у 18) прокурив 2 роки (причому не тільки цигарки і кальяни) і кинув ...

3 роки не курив ...

потім якось почалась "чорна полоса", закінчую універ, купа особистих проблем, проблеми на роботі .. і я закурив знову ...

прокурив апять рік ... і знов кинув ... от вже майже пів року без цигарок .. і взагалі ніякого диму ...... почуваюся чудово, "з будуна" відчуття теж на 50% легше ніж під час куріння, не смердять речі, да і ти сам ... а саме круте, це сказати "Яне курю!!!" ... і відчіваєш себе дуже піднесено =)

З.І.

тяжко реально перші 2 тижні ... і якісь массові походи на пиво і тд ...

через 2-3 місяці ... ти вже задаєш собі питання .."Як я взагалі міг курити?" ...

якось так ...

З.З.І.

доречі перший раз кинув прочитавши книжку "Алена Кара".... але реально там майже нічого цікавого ... головне захотіти самому ..

З.З.З.І.

2 тижня назад, після дня народження похресниці, я підбив свого кума ну і лєпшого друга кинути курити... поки шо тримається ... коментує "тяготіння до цигарок" так: "я поняв шо я курю не із за того шо хочеться, а тікі тоді коли нема шо робити" тобто носити якусь цукерку а бо шось подібне ... шоб просто заняти свій рот чимось ... але впринципі, не бажано....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Остаточно кинув цю дурну справу. Навіть на п"янках не палю. А кинути дуже просто, занадто просто щоб не кинути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам не курив і нікому не ражду, хоча такі речі як куріння можуть викликати здорову свідомість життя, кинути як на мене просто. На мою думку потрібно чімось захопитися (хоббі, противоположний пол, книжки і т.д і т.п)

3.І. цікавить ваша думка як ви думаєте як можна кинути курити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...