Перейти до змісту

вернемо книгам їхню цінність


Forever Autumn

Ваша думка  

28 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Знайомий запропонував взяти участь у Буккросінгу...Стало цікаво, що ж це за нове таке поняття

З англійської це слово можна перекласти як «книгообіг». Головна мета цього глобального проекту – перетворити весь світ на бібліотеку. Логіка творців проста: вони вважають, що книжки, що стоять на полицях, – це книжки в матеріальному виконанні. Духовними цінностями вони стають тільки в процесі читання. Тому, якщо вас зачепила за душу та або інша книжка, ви обов'язково захочете, щоб про неї довідався увесь світ.

Проект абсолютно некомерційний, всі книжки розповсюджуються безкоштовно. Ідея цієї нової міської гри виникла в американського фахівця з інтернет-технологій Рона Хорнбекера в 2001 році. Рух буккроссинга із США перемістився до Європи, був тепло прийнятий в Італії та Франції, а потім і в інших країнах. Зараз по світу в системі розповсюдження книжок зареєстровано понад 250 тисяч чоловік із 130 країн і близько мільйона книжок, що перебувають в «книгообігу» по всьому світу.

Що стосується України, то в нашій країні рух буккроссінга тільки починає набирати обертів. Оголошені три місця в київських кафе, де можна залишати книжки для інших.

(С)

Як на мене, для нашого часу це досить хороша ідея і перспектива повернути паперовим книгам їх ціну - бо завдяки всілякій там аудіо/електронній літературі ми починаємо забувати, як пахнуть справжні живі книги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ти пропонуєш запровадити щось подібне в Луцьку, чи як? Для цього необхідно домовитись з двома-трьома пристойними кафе для зберігання книг і... - вперед! :)

Звичайно, варто було б прикріпити до цієї теми опитувальник, щоб дізнатись затребуваність цієї акції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея цікава, так як особисто для мене книгу на паперовому носії читати набагато приємніше, але от збирати бібліотеку не маю бажання, та й змоги. А от чи знайде така акція підтримки в Луцьку ? Ну, хіба за посередництвом борди можна обмінюватись книжками :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кльова ідея, але я б залишав з такою метою тільки книжки одноразового читання, тіпа прочитав, прикольно, хай інші читають, але є такі, які я часом люблю перечитувати, такі мені шкода віддавати... такий от я егоїст

Беда российского буккроссинга - только каждая 6-7-ая отпущенная книга находится следующим буккроссером и отмечается на сайте. Остальные книги исчезают бесследно (для буккроссинга).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кльова ідея, але я б залишав з такою метою тільки книжки одноразового читання, тіпа прочитав, прикольно, хай інші читають, але є такі, які я часом люблю перечитувати, такі мені шкода віддавати... такий от я егоїст

А якщо просто дати почитати надійним людям? Теж шкода? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дати почитати і залишити - це різні речі. Мені ніколи не шкода комусь щось дати почитати, навіть приємно, враховуючи, що відсоток людей, які зараз читають паперові книги, досить невеликий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кльова ідея, але я б залишав з такою метою тільки книжки одноразового читання, тіпа прочитав, прикольно, хай інші читають, але є такі, які я часом люблю перечитувати, такі мені шкода віддавати... такий от я егоїст

Цілковити погоджуюсь. Зараз більше читаю якусь професійну-спеціалізовану літературу, а вона буде потрібна самому, та й іншим малоцікава. А що стосується художніх творів, то багато таких, які мені цікаво перечитати. Вони становлять певну цінність для мене, тим більше що така підбірка книжок збиралась не один рік. А сучасні бульварні романи навряд чи комусь будуть цікаві через кілька років.

Так що дати почитати - будь-ласка, а віддати - нізащо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому, думаю, варто створити тему "Візьму почитати" або "Дам почитати")))

Така тема не потрібна. Адже ніхто не може знати інтереси інших. Так само як інші не можуть знати, в кого які книги є в наявності.

Є тема "Хто зараз що читає/прочитав". Там форумчани пишуть про книги, які читають зараз, чи прочитали нещодавно. Відповідно кожен зацікавлений може звернутись до того, хто читає потрібну книгу, з проханням "дай почитати".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені стало відомо, сьогодні була залишена десь в кафешках перша книжка (розпізнати по наклейці).

Майте на увазі )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

В "Майдані" зробили поличку буккросингу, щоправда, по-моєму, у нас менталітет трохи не той, просто тирити будуть))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну. Так зробили :) Я пропонувала підключати до цієї акції не тільки Майдан:)

НЕ тирять. Вертають. Сама спостерігала:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дело в том, что обычно я покупаю в домашнюю библиотеку только те книги, которые заведомо хочу там оставить. Тем не менее, все равно пороюсь, посмотрю, потому как идея ОЧЕНЬ хорошая :) Может, и найду что-то, что смогу отдать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені ідея сподобалась :) але солідарна з lumax-ом га рахунок домашньої бібліотеки, - шкода якось залишати свої примірники... Взагалі книгами (особливо своїми) дуже дорожу, і коли не повертають (було кілька разів), ладна вбити :angry: та якщо говорити про популяризацію читання, ставлю галочку за :0043::0070::0087:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...