Перейти до змісту

"Friends"


Starui_Diya4

Рекомендовані повідомлення

скільки треба ДВД, як тобі їх віддати, чи може пишеш на своїх і скільки це буде коштувати????

ЯКА ЯКІСТЬ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спарвді, цікавить якість. Можна записувати ланцюжком. Типу ти мені записав, я ще комусь, щоб одній людині не напрягатись сильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це та колекція, що я думаю, то якість звуку так собі, перклад російський, картинка прекрасна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

У меня тоже какойто сезон есть двд-бокс, с англии присланный, ессно без перевода

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55гиг это де-то до 15 дивидей... магу праспансировать, если шо... токо толку?.. разве что отдать дейву и за пару дней всем залить с ЛМ, ибо бардзо дрого на серваке такой объем держать одним сериалом....

кароче, если "ланцюжком", то пасупердешево спрадам ДВД жЫлающим, если на ЛМ - задарю так 15 штукк...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, серіал в мене лежить вдома. Поки зарізав 3 ДВД. Що характерно, один сезон на диск не влазить. Приходиться сезони розбивати. 55 Га я на сервері також викладати не буду, хіба що по сезону викладати на обмінник...якщо n_a_p не проти (все таки він тягнув :-) ) І якщо Діфото еркі спонсорне ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

не буду начинать тему ... собственно кто начал заливать "Друзья" на фтп? долейте плз первый сезон (т.е. до 24 серии включно)

и еще вопрос: у кого есть "Друзья" на двд лиценз. или копия с лицензии (рус.). т.е. качество очень хорошое звук тоже гуд.

к примеру, у меня есть из 10 сезона 3-4 части (копия с лицензии) идет он на 1-м 2-хсторонем СД, по 4 или 5-ть серий на стороне, качество прикрасное, звук тоже.

то у кого есть "Друзья" в таком качестве? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...