Перейти до змісту

Microsoft Train Simulator


Starui_Diya4

Рекомендовані повідомлення

Народ, велика подяка за роз'яснення! Зараз буду пробувати.

P.S. Ще невелике питання. Якщо я встановлюю якийсь "наш" маршрут і сценарій під нього, то відповідно відразу ставлю і локомотив який передбачено цим сценарієм. А чи потрібно встановлювати всі вагони укр. типів та шляхові об'єкти?

Нє. Тількі ті які потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собсно, поділитись досвідом. Наприклад, що потрібно встановити щоб маршрут працював коректно, xTracks і т.п., (на прикладі якогось маршруту і сценарію, який сам юзав)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно спочатку поставити маршрут (карту\місцевість). Пізніше встановити xTracks, далі поїзди і вагони, а також озвучення і кабіни, необхідні сценарію. Опісля ставим сам сценарій для даного маршруту. Запускаєм симулятор, гру, маршрут і сценарій. І катайтесь скільки хочете!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для деяких маршрутів вимагають xTracks версії 3.9, хоча найновіша яку я знайшов - це 3.20.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для деяких маршрутів вимагають xTracks версії 3.9, хоча найновіша яку я знайшов - це 3.20.

Ну так 20 більше 9 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розширення картинки дуже слабеньке, а відсутніст співвідношення зображення 16х10 доконало :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але УкрЗалізниця прикольна:)

В цьому і весь прикол, а також реалістичності рухомого складу який всі звикли бачити, та його управлінні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 1 місяць потому...

Весною облазив весь Луцьк в пошуках цієї гри, результат 0.00 ))) Геймер-продавці про таку гру перший раз чули, коли запитував !!!!!!! Жаль ,що вона в нас так погано розкручена, навіть піраток не знайдеш, я й мовчу про ліцензію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Добрий день. Теж захоплююся цією грою. Грав різні маршрути. Може хтось знає чи є маршрут пов'язаний з Волинью? Також цікавлять сценарії для маршрутів Київ-Фастів, Тернопіль-Волочиськ, узкоколійні сценарії. Знаю на Рівненщині є діюча узкоколійка Антонівка-Зарічне. Вот її би зробити в МSTS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Маршутів пов'язаних з Волинью я ще не бачив. А сценарію можна скачати тут ТИК

Да, доречі, Sergiyu ви случайно не маєте інсталяшкі ігри?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Кому треба інсталяшка, -- маю рос. оригінал (ну типу за 2001р.) на диску, можу накопірити.

На рахунок розширення зображення -- да, при сучасних моніторах це проблема для МСТС і ше + потужні компи і Він.7. Але група якихось ентузіастів розробляє нову гру (а вірніше оболонку) під базу МСТС. називається ця штука OpenRail. остання бета версія вийшла вже досить давненько, десь в жовтні, мабуть десь скоро щось новіше появиться, все дуже сиреньке, але навіть те, що є -- вражає в порівнянні з тим, що було -- графіка згладилась, розширення екрану можна поставити сучасне, всілякі ефекти типу динаміки диму, плавний рух стрілок івсе таке інше. але більшість наших маршрутів покищо глюкає, звуки теж не підстроєні нормально....

на рахунок маршрутів, як на мене, то мій улюблений -- Степанкі -- видуманий, український, розвинутий, величезний (до 1000км).

Рік назад почав робити маршрут Луцьк-Здолбунів але вчасно зупинився (призупинився). за той час наша станція так змінилась, що зараз прийшлось би переробляти. Треба буде по новому фоткати на текстури і реанімувати. Самому просто дуже важко зробити реалістичний маршрут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...