Перейти до змісту

Eminem


killabee

Рекомендовані повідомлення

Eminem - Relapse (2009)

Original Release Date: May 15, 2009

Label: Aftermath, Interscope, Shady

Genre: Hip hop

Producer: Dr. Dre, Eminem

Bitrate: 160-256 kbit/s / 44.1 Khz

Total Size: 133 Mb

Tracklist:

01 - Dr. West (Skit) 01:29

02 - 3am 05:20

03 - My Mom 05:20

04 - Insane 03:01

05 - Bagpipes From Baghdad 04:43

06 - Hello 04:08

07 - Tonya (Skit) 00:43

08 - Same Song & Dance 04:08

09 - We Made You 04:30

10 - Medicine Ball 03:57

11 - Paul (Skit) 00:19

12 - Stay Wide Awake 05:20

13 - Old Times Sake (feat. Dr. Dre) 04:35

14 - Must Be The Ganja 04:03

15 - Mr. Mathers 00:42

16 - Deja Vu 04:43

17 - Beautiful 06:32

18 - Crack A Bottle (feat. Dr. Dre & 50 Cent) 04:58

19 - Steve Berman (Skit) 01:29

20 - Underground/Ken Kaniff 06:19

Link

post-3801-1242040801.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить розкажу я вам історію одну! Є в мну знакомий репер. вот якось приходить домене з флехою недавно скопірувать пару фільмів... вот на флешці в нього був альбом емінема... він каже мені послухай він недавно вийшов, а я йому шо я такого неслухаю, він умовляв я согласився шо його необідити скопірував та забувся... через пару днів приходить і питае як мені альбоим, головне же знае шо я метал слухаю, я йому кажу шо ніяк а він каже включи щас послухвем... я включів .. жах виліз із колонок.. я терпів а він тащився, наспівував... він питае як воно мені я і не здержався кажу гувно... бо просто уже невидиржав його доставань... він обідився та пішов додому... емайнема я удалив ібо йересь держати на компі небуду... в ітозі я як ненавидів реп так і буду ненавидіти!... :_20: :_20: :_20: .... METAL РУЛИТЬ!!! :_30:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу репєрок настойчівий був, напевно в масси толкати реп хотів :lol: але з тобою вот невийшло і гіпнозу ти непіддався... А ти недумав шо йому психологічну травму наніс? а вот репєр бідненькій... Історія познаватєльная :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить розкажу я вам історію одну! Є в мну знакомий репер. вот якось приходить домене з флехою недавно скопірувать пару фільмів... вот на флешці в нього був альбом емінема... він каже мені послухай він недавно вийшов, а я йому шо я такого неслухаю, він умовляв я согласився шо його необідити скопірував та забувся... через пару днів приходить і питае як мені альбоим, головне же знае шо я метал слухаю, я йому кажу шо ніяк а він каже включи щас послухвем... я включів .. жах виліз із колонок.. я терпів а він тащився, наспівував... він питае як воно мені я і не здержався кажу гувно... бо просто уже невидиржав його доставань... він обідився та пішов додому... емайнема я удалив ібо йересь держати на компі небуду... в ітозі я як ненавидів реп так і буду ненавидіти!... .... METAL РУЛИТЬ!!!

До чого ти тут це все розказуєш? Не подобається - не слухай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Original Release Date: May 19, 2009

Як той, хто колись слухав і цікавився скажу, що вище голови (емайнем шоу) не стрибнути. Може енергія вичерпалась на вікодин, ембіен та валіум, а остаточно доконали нагло підсунуті сині пілюлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить розкажу я вам історію одну! Є в мну знакомий репер. вот якось приходить домене з флехою недавно скопірувать пару фільмів... вот на флешці в нього був альбом емінема... він каже мені послухай він недавно вийшов, а я йому шо я такого неслухаю, він умовляв я согласився шо його необідити скопірував та забувся... через пару днів приходить і питае як мені альбоим, головне же знае шо я метал слухаю, я йому кажу шо ніяк а він каже включи щас послухвем... я включів .. жах виліз із колонок.. я терпів а він тащився, наспівував... він питае як воно мені я і не здержався кажу гувно... бо просто уже невидиржав його доставань... він обідився та пішов додому... емайнема я удалив ібо йересь держати на компі небуду... в ітозі я як ненавидів реп так і буду ненавидіти!... :_20: :_20: :_20: .... METAL РУЛИТЬ!!! :_30:

вот шо ти п№№здиш уважаємий! ти щяс у мене"ПОРУЛИШ" в відомий бік)

не подобається-то пішов на№№й!

лахом ти був-лахом і остався... не ізза того шо слухаєш метал, а ізза того шо среш культуру, в якій ти ніх не шариш! бачив я таких на драмі героїв))) ненависників))

соррі перед модераторами наперед-мату тут нема, і оффтопу теж... лише дискусія. (не баньте пліз))))

по темі: альбом жиррний, респект шо залили... хоча вже давно маю його)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот шо ти п№№здиш уважаємий! ти щяс у мене"ПОРУЛИШ" в відомий бік)

не подобається-то пішов на№№й!

лахом ти був-лахом і остався... не ізза того шо слухаєш метал, а ізза того шо среш культуру, в якій ти ніх не шариш! бачив я таких на драмі героїв))) ненависників))

айяйай !! человек мати негнав і непогрожував! і до вашої персони претензій немав... а ви його посилаєте.. уже самі свою сутність показали, шо тут сказати, про яку культуру мова.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всім привіт! вибачаюсь преред вельмошановним панством! нахлинули емоції та нездержавши їх написав сюди. Проти культури вцілому як репа чи хіп-хопа проти нічого немаю, знаю реперів вполне нормальні і адекватні люди, правда попадаються і неадекватні як деякі... Обідити з реперів нікого нехотів, просто показав неадекватне нав'язування репу. Багато хто зних говорили шо Метал погана музика і вони її неслухають і я адекватно це сприймав. В кожного є власна думка, коли людина її висловлює то це незначить шо потрібно сразу АК-47 доставати? Слухайте наздоров'я і останемся при своїх поглядах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всім привіт! вибачаюсь преред вельмошановним панством! нахлинули емоції та нездержавши їх написав сюди. Проти культури вцілому як репа чи хіп-хопа проти нічого немаю, знаю реперів вполне нормальні і адекватні люди, правда попадаються і неадекватні як деякі... Обідити з реперів нікого нехотів, просто показав неадекватне нав'язування репу. Багато хто зних говорили шо Метал погана музика і вони її неслухають і я адекватно це сприймав. В кожного є власна думка, коли людина її висловлює то це незначить шо потрібно сразу АК-47 доставати? Слухайте наздоров'я і останемся при своїх поглядах.

ну тоді і ти вибачай) на мене теж емоції нахлинули) просто не варто перед реперами виливати нелюбов до репу ;)

з.і. всі ми різні (с)

вот шо ти п№№здиш уважаємий! ти щяс у мене"ПОРУЛИШ" в відомий бік)

не подобається-то пішов на№№й!

лахом ти був-лахом і остався... не ізза того шо слухаєш метал, а ізза того шо среш культуру, в якій ти ніх не шариш! бачив я таких на драмі героїв))) ненависників))

айяйай !! человек мати негнав і непогрожував! і до вашої персони претензій немав... а ви його посилаєте.. уже самі свою сутність показали, шо тут сказати, про яку культуру мова.....

а вас шановний просив би не сунути свого аж надто довгого носа не в ту дірку :D

ми з тим молодим чоловіком знайшли спільну мову ;)

з.і. мені здається, чи панки і металісти часто розділом помиляються? і не туди душу виливають і погляди на музику? :D панове, кнопка "рок" знаходиться дещо нижче ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вас шановний просив би не сунути свого аж надто довгого носа не в ту дірку :D

ноу коментс :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми з тим молодим чоловіком знайшли спільну мову ;)

Не не пасан навряд чи ми колись найдем б з тобою спільну мову ;) з чого ти це взяв хз :D

а щас поки зацыни нову песню нового русского реп проекта...вирнише реп з експериментальним пиг скримом :ok:

калбасить писец не па децки....песня називаетцо Новый Русский Рэп - Тусим у кастра...

__________________________________.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить розкажу я вам історію одну! Є в мну знакомий репер. вот якось приходить домене з флехою недавно скопірувать пару фільмів... вот на флешці в нього був альбом емінема... він каже мені послухай він недавно вийшов, а я йому шо я такого неслухаю, він умовляв я согласився шо його необідити скопірував та забувся... через пару днів приходить і питае як мені альбоим, головне же знае шо я метал слухаю, я йому кажу шо ніяк а він каже включи щас послухвем... я включів .. жах виліз із колонок.. я терпів а він тащився, наспівував... він питае як воно мені я і не здержався кажу гувно... бо просто уже невидиржав його доставань... він обідився та пішов додому... емайнема я удалив ібо йересь держати на компі небуду... в ітозі я як ненавидів реп так і буду ненавидіти!... :_20: :_20: :_20: .... METAL РУЛИТЬ!!! :_30:

как говориццо

2fddffb9acb4.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=K1LqhXRz-6E вот на пасмари девчонка металюгу ищет мб понравится...

зы... металист обязательно в этом топике брызгать говном и плоско шутить при этом думая что аццки блещешь остроумием,а потом дурачка включать типа "не думал что мой негатив у кого то вызовет такую реакцию"...?

:nsk: :nsk:

по теме.. куплю лицензию, оно того стоит :seva:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Bit несприймай ти так близько до серця ну неслухає людина реп ну хай собі слухає метал його проблеми ......... нафіг матюжитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геть пропустив, як тема зайшла далеко за рамки. Закриваю.

Хто хотів скачати - лінк в першому пості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...