Перейти до змісту

Драг 23.07.06


Kidubon

Рекомендовані повідомлення

Там був Difito, і драг був досить серйозним на нормальні гроші, він викладе фотки думаю, як буде час....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, типа калян выиграл в первой тройке и встал с октавией snight'apost-24-1153734291.jpgpost-24-1153734307.jpg

post-24-1153735024.jpg и сделал и его...

и тут началось самое интересное!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колю заело , что мол не было призоФФ в виде ста грн. с "полосатого" за поражение... :)

и начались "разборочно-решательные" базары кто тут круче post-24-1153735227.jpg

а так все нормально покатались :)

post-24-1153735388.jpgpost-24-1153735403.jpgpost-24-1153735417.jpg

и в заключение: споры дошли до того, что snight согласился поставить на кон 50 американских денег и прогоцать с тойотой на условиях, что ехать будут не 402 метра , а 1 км.

и сделал его на три корпуса!!!!!!!!!!!!! :)

на что коля бурно отреагировал(мол передачу выбило и т.д.... хотя на старте было два подозрительных хлопка, которые свидетельствовали о том, что у него что-то случилось с двиглом...) и прозрачно дал знать , что если не сделаем второй попытки, то.....

второй раз он поставил уже сотку....

И ОПЯТЬ ШКОДА WINNER!!!!!!!!

это еще больше возмутило Каляна и был третий заезд, уже на 402м!!!

и опять snight победитель!!!!!!

МАЛАЦЦОМ! Тагдиржать!!!!

а Коля уехал явно со спаленным движком и сцеплением...остальные поехали обмывать победу...

такого напряженного драга кто не видел - много проиграл!!!

ЗЫ а у меня , как на зло к тому моменту села батарея в камере..:)

ЗЗЫ кстатти, я привез с собой чемпиона Украины по раллийным гонкам (в определенном роде гонок), он загорелся не на шутку, обещал напрячь еще одного (призера по мотокроссу и ралли) друга!

и рассказал об ошибках рейсеров..(хотя самым тем, кто не умел ездить, оказался тот самый Коля, который "сделал" всех , кроме snighta...есть моща, как говорится, но надо и ехать уметь!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже напишу пару слів. Приїхавши в той чудовий день за головний корпус ВДУ , я думав вже знов не буде з ким ганяти, но не тут то било. На аеродромі побачив тойоту селіку, але по попереднім статтям в неті знав шо вона не дуже сильна, мені з нею можна потягатися.

Перший раз був дуже впевнений шо виграю, все таки на 10 коней більше. Але поганий старт + завтик переключити першу ( дойшов до 7 тисяч і комп почав скидати обороти) зробили своє діло. Потім катався півгодини пробував як краще стартанути, так катався шо резина після того годину "пахла" а двіжок пах цілий день, то я його тільки шо на мойці помив вроді все гуд, запаху нема.

Так вот, вдалося мені виграти його на другому заїзді, хороший фініш + моральна підтримка

Жені (Полосатого) який тестанув мою октавію і сказав шо ти його

взуєш

Міхалича ( який був так впевнений в перемогу шо позичив мені 50

баксів)

Колі, Льоши взагалі всіх рейсерів, моральна підтримка дає про себе

знати.

Але навіть після першої перемоги відчув шо це ше не все на сьогодні. Так і було третій заїзд ( перегавали 2 ий) 4 і 5 вже на 100 баксів, ой да, я заспокоївся тільки коли сидів зі всіма в літньому напроти Шевченка і допивав третю бутилку пива, а так був дуже напружений, все таки 150$, правда Коля вернув 50 тільки, 100 сказав завтра дасть і добавив шо в нього є "встречне предложение" я вже навіть догадуюсь шо це буде...

to be continued...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ааа оце так жиир ) Снайт молоток !^_^

хтів би я це бачити на власні очі )

пс.в містера батарєйки сіла батарєя ?! Ааааааааа. .оце так лЛОЛ! :D))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нащщот батареї сам в шокє... в натурє ЛОЛ...^_^

але , якшо Коля не відступився , то буде друга серія!!!! на наступний драг беру 50 баків з собою, бо азарт рве більше , ніж мотор, адназначна!!!!!

ЗІ народ, жвавіше реагуєм, воно того вартує 100%!!!! snight перший , але не форева!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! хто взує октавію?!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот так всегда... Хорошо там, где нас нет. ^_^

стоит один раз не приехать и пропускаешь самое интересное :D

Снайт, так таки зачиповался, или на стоке ездишь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

простий 1.8T 150 hp, якби я був чіпований...отоді можна було б гребсти гроші в дубно ^_^ і в нас тоже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

карочі так..

звонив мені Plum, казав, шо бачив "того водія з тойоти" , тобто Колю!

І він розповідав, шо бере якогось пассата і буде відігравати своє бабло.. от тіко я не поняв коли і як... так шо він не відступився аж ні разу і хоче реваншу!!!!!!

думаю, треба готуватись!!! вчитись їздити в першу чергу!

от, скажем, тренер по гонкам у Києві на стадіоні Чайка дуже цінну пораду давав одному "Шкодоводу" :)..

переключатись на 1,8Т треба на межі 5000 обертів, тому що макс. момент в цього двіжка на 1700, а після 4600 іде донизу!!! і хлопці реально сідали в дві октавії, один перемикався на 4800-5000, другий на 6500-7000...перший з п"яти спроб ЗДЄЛАВ другого на 402 м. п"ять разів, причому казали шо на корпус, а то і два!!!!

Snight , це тобі для роздумів!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні попробую, на 5000, да там вже корпуси мають важливу роль особливо на 402, а гроші він так і не вернув, каже я тебе наберу, напевно хоче на тому пасаті поганяти і зразу на гонки зі мною. Побачим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

карочі так..

звонив мені Plum, казав, шо бачив "того водія з тойоти" , тобто Колю!

І він розповідав, шо бере якогось пассата і буде відігравати своє бабло..

Странно, по общению с ним в Дубно - нормальный, вменяемый чел. не шарит правда в технике сильно, но, как говорится, "кто на что учился"...

А пасика, я думаю, берет для тренировки, погонять с таким же 1,8Т. движки то там одинаковые, что на шкоду, что на пасики ставили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він нормальний був спочатку, ти в нього 5 гонок підряд виграй а потім з ним поговори, я б тоже був не в гуморі так сказать

Двігло таке саме, зато він важчий на скільки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він нормальний був спочатку, ти в нього 5 гонок підряд виграй а потім з ним поговори, я б тоже був не в гуморі так сказать

Двігло таке саме, зато він важчий на скільки

ну тада конечно да :) Целка более спортивно выглядит чем едет.

и, кстати, октава тяжелее Б5 на 5 кг. так-то :)

Passat B5 1,8T - 1280кг снаряженная

Octavia 1U 1,8T - 1285кг снаряженная

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я тыкы шо згадав, шо його дружбан говорив шо в нього э пасат

b5 чіпований, наверно на ньом буде ганяти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b5 чіпований, наверно на ньом буде ганяти...

так никто не заставит тебя с ним ехать в заведомо проигрышной ситуации :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...