Перейти до змісту

Не виконуємо бюджет! Всі на перекур!


b0rg

Рекомендовані повідомлення

Китайським чиновникам наказали активніше курити, щоб підтримати економіку

Керівництво однієї з китайських провінцій вирішило підтримати місцеву тютюнову промисловість, наказавши чиновникам і державним працівникам активніше палити. Щоб зміцнити економіку регіону в умовах кризи, держслужбовцям із провінції Хубей доведеться викурити в цілому 230 тис. пачок, повідомляє The Daily Telegraph.

Навіть у школах введена квота, що визначає, скільки повинні курити вчителі, а в одному із сіл чиновникам наказано за рік "ужити" 400 блоків сигарет. Тим, хто не буде справлятися із планом або стане курити сигарети "ворожих" марок, вироблених у сусідніх провінціях, загрожує штраф.

Під час Олімпіади в Пекіні влада витратила багато сил на боротьбу з палінням, однак тепер прагнення наповнити скарбницю змусило заохочувати споживання тютюну. За словами хубейських чиновників, активізація торгівлі сигаретами збільшить обсяг податкових надходжень.

Місцева влада створила спеціальний орган для контролю над виконанням вимог щодо паління. За повідомленнями преси, в одну з місцевих шкіл уже навідалися інспектори, які оглянули попільниці та урни і виявили там три недокурки від сигарет "заборонених" марок. Штрафувати школу на перший раз не стали, однак розкритикували.

Уряд КНР виділяє значні кошти, щоб підтримати економіку на рівні країни та окремих провінцій, збільшити експорт. Проте, "сигаретна квота" - досить незвичайний захід навіть для Китаю.

У Китаї 350 млн курців, серед чоловіків курить кожен другий. Сигарети купують і дорослі, і діти: 15 мільйонів неповнолітніх курять постійно, а 40 мільйонів хоча б раз пробували "за компанію". Щорічно тютюн убиває близько мільйона жителів країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

активізація торгівлі сигаретами збільшить обсяг податкових надходжень.

Ага, збільшить. І ці надходження будуть витрачені потім на лікування тих же курців. В нас же навпаки, ціни на тютюн з травня підняли - народ почне потроху кидати. Мій брат вже тиждень не палить і має намір покинути палити взагалі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще б вони туалетну бумагу випускали :)

хм, а контролювати як? там хоч бички нишпорять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так думаю, что в Китае "здравоохранение" давно работает по принципу добивающего топора. с их демографической ситуацией это было бы вполне логично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, ось вона, здорова ідея для китайців для демографічної ситуації! треба йти далі: наказом партії змусити всіх "бухати" і "хапати" для виконання плану, заодно розвинути не тільки алкогольну, а ще і конопляну, макову промисловість :)

також, непогано було б дозволити збільшити викиди шкідливих речовин, змусити розміщувати хімічні підприємства поблизу великих населених пунктів, думаю, це все допоможе економіці Китаю! :))

Щорічно тютюн убиває близько мільйона жителів країни

Населення - 1,3 млрд. осіб.

Виходить, що курінням можна вбити 0,07%

"Годовой прирост населения составил в 2005 году 0,58 %" - бачимо, що ще "работать і работать!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kudrom, и это при том, что у них практически нет социальных программ, например пенсионного обеспечения, выплат за рождение детей и подобных прелестей западной демократии. а население все равно растет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо серйозно, то я взагалі не розумію, як таке можна було навіть запропонувати, не те що офіційно внести такий наказ...

якби таке ввели в Україні, то люди б просто бойкотували це, я думаю, така штука можлива лише в країні з тоталітарним режимом...

так що задумайтеся, прихильники "сильної руки"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kudrom, тут ты совершенно прав. у нас подобные приказы никто народу не оглашает - незачем это, а по уровню детского и подросткового курения и пьянства в процентном отношении Китаю до Украины, imho, еще очень далеко. вдвойне обидно, что из денег заработанных на здоровье подростков, наполняется в основном не бюджет, а карманы отдельных бизнесменов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kudrom, и это при том, что у них практически нет социальных программ, например пенсионного обеспечения, выплат за рождение детей и подобных прелестей западной демократии. а население все равно растет

Потому и растет что нет пенсий, у них есть закон что дети обязаны! содержать родителей, и чтобы на детей небыло большой нагрузки, рожают побольше детей. И пошло в геометрической прогресии...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...