Перейти до змісту

Нові розділи


Zheny@

Розділ "Арт-Хаус"  

99 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Є ідея зробити додаткові розділи "Арт-Хаус" та "Діжка" (україномовне кіно та мультики), на ряду з розділами "Серіали" "Мультфільми" і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Арт-Хаус" -- проти. Це ж просто жанр, немає потреби виділяти його окремо.

"Діжка" -- за. Тут то і пояснювати нетреба, і так понятно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому то й сіль, що жанр, який ні на що не схожий.

"Діжка" - це було б добре. Дуже. Навіть на російськомовних (читай російських) трекерах дуже люблять фільми із українським дубляжем!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://dizhka.tv - СВІТ УКРАЇНСЬКОГО КІНО!

звідси назву взято?

може свою якусь краще вигадати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діжка - розділ про бондарство та тару ))

Тіпо славитимуть фільми Бондарчука-старшого і молодшого? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні! Запозичено із трекерів. У більшості трекерів (торрент-трекерів) Україномовне кіно/мульт-мистецтво виділяють в окремий розділ "Діжка" - повна діжка (кадка-рос. - бочечка). В мене теж такі ж асоціації.

Якщо є протиріччя - висловлюйте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"за" першу і за другу пропозиції. до того ж хотілось би, щоб фільми з розділу "арт-хаус" розміщувались на постійній основі, оскільки таке кіно створюється на роки і актуальним буде завжди. до того ж треба якось розібратись, що саме відносити до арт-хаусу? адже не кожен фільм можна 100%-во віднести до комерційного кіно чи до арт-хаусу

маю ще одну пропозицію. хоітлось би створити розділ з фільмами на мові оригіналу. оскільки я більш-менш орієнтуюсь в англійській та і більшість картин саме на цій мові, хотілось би бачити їх в окремому розділі. сподіваюсь на підтримку пропозиції :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таких - не багато.

Я колись також полюбляв дивитися в оригіналі із титрами.

Зараз часу мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За.

За.

хотілось би, щоб фільми з розділу "арт-хаус" розміщувались на постійній основі, оскільки таке кіно створюється на роки і актуальним буде завжди
По перше, на постійній основі фільми більше не розміщаються. По друге серед артхаусу теж зустрічається чимало фігні.
до того ж треба якось розібратись, що саме відносити до арт-хаусу? адже не кожен фільм можна 100%-во віднести до комерційного кіно чи до арт-хаусу
Дійсно, є таке. В такому випадку можна орієнтуватись на загальновідомі автроритетні ресурси, такі як torrents.ru

А ще краще буде не обмежуватись лише артхаусом, а створити розділ типу "Інше кіно".

До якого входитимуть всі розумні, незвичні, рідкісні фільми. Фільми, які можна віднести до кіномистецтва, а не до кіноіндустрії.

Які змушуть задумуватись, а не являються шаблонними компіляціями зі спецефектів, насильства та брутального гумору без смислового навантаження.

Такі фільми нагороджуються на європейських кінофестивалях, але навряд-чи номінуються на оскари (хоча бувають вийнятки).

Сподіваюсь, хоч хтось розуміє про що я? :)

Такі фільми буде ще важче відбирати ніж артхаус, бо зростає доля суб'єктивізму. Але у нас все вийде, якщо будемо старатись ;)

хоітлось би створити розділ з фільмами на мові оригіналу
Оце вже зайве. Мова оригіналу це не завжди англійська, тим більше в авторському кіно ;)

Особисто я люблю дивитись фільми з оригінальною озвучкою і титрами. І більшість моїх роздач мають декілька звукових доріжок (оригінал + переклад) та титри.

Але виділяти їх в окремий розділ не бачу сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще краще буде не обмежуватись лише артхаусом, а створити розділ типу "Інше кіно".

Слушно!.

Це я так назвав "Арт-Хаус", перше, що спало на думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По перше, на постійній основі фільми більше не розміщаються. По друге серед артхаусу теж зустрічається чимало фігні.

по-перше. не знав. і яка причина?

по-друге. думаю серед комерційного кіно фігні знаааааачно більше ;)

Особисто я люблю дивитись фільми з оригінальною озвучкою і титрами. І більшість моїх роздач мають декілька звукових доріжок (оригінал + переклад) та титри.

Але виділяти їх в окремий розділ не бачу сенсу.

давайте влаштуємо опитування, тоді і буде видно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-перше. не знав. і яка причина?

по-друге. думаю серед комерційного кіно фігні знаааааачно більше ;)

1. http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...st&p=306585

2. Згідний :)

давайте влаштуємо опитування, тоді і буде видно

Які проблеми? Влаштовуй. Якщо народ підтримає, думаю, модератори все оформлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку, було б непогано! не треба буде багато порпатись по форуму, щоб знайти потрібний тобі фільм!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...