Перейти до змісту

Объясните пожайлуста что это такое???


Рекомендовані повідомлення

post-6242-1241132353.jpg

И так на многие сайты ! Я хотел загрузить видео на маилюру и не получилось и гугл тоже такое выдает!

post-6242-1241132528.jpg

Вот ютуб тоже накрылся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а до чого там opendns?

Вот и я не знаю.. я ввожу сайт например youtube.com и оно мне такое окрывает само по себе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

а ти cпробуй не користуватись opendns

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Просто OpenDNS блокує соціальні мережі.

В мене теж прописані OpenDNS-овські сервери - 156.154.10.1, 208.67.220.220, 208.67.222.222, з ними працює нормально, але теж така фігня вилітає на соціалки. Пропиши датагруповський 193.109.80.2, але в мене наприклад з ним приходиться під віндою деколи по кілька разів оновляти сторінку щоб загрузилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну...как бы меня задолбало что сестра сидит во всяких контактах, вместо того чтобы делать уроки, ставить дополнительные приблуды не хотелось, вот я и закрыл таким макаром...правда не знал что кто-то еще кроме меня юзает этот сервис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуємось. Наприклад, я змінюю NS сервери домена, поки інформація оновиться на сервері провайдера пройде 1-2 доби, а OpenDNS оновлює відразу, що дуже зручно. Можна відразу працювати далі, наповнювати контентом сайт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Qaz, хочу тебе попросити, якщо ти в аккаунті OpenDNS контролюєш network 193.238.96.4 і наразі не користуєшся OpenDNS, то розблокуй social networks, або видали з аккаунта цей айпі, я додам його собі, бо користуюсь цим сервісом і хочеться мати доступ до усіх сайтів. З датагрупівським в мене дуже часто "невозможно отобразить страницу", а інші безкоштовні, які знаходив, швидко перестають працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...