Перейти до змісту

Чем выше шпилька, тем лучше секс!


laska

Рекомендовані повідомлення

20080505-4Wl_37.jpg

Женщина на высоких каблуках преображается буквально на глазах, недаром мужчины считают каблук одним из самых привлекательных символов. Что же происходит, когда мы надеваем высокий каблук?

- Прежде всего, на каблуках мы становимся выше.

- Чтобы удержаться на каблуках, нам приходится расправить плечи и перенести центр тяжести на поясницу, что придает фигуре более уверенный и открытый вид.

- Правильно подобранная форма колодки туфель на каблуках визуально удлиняет ноги, делая их более привлекательными для противоположного пола.

- При ходьбе на высоких каблуках телу приходится постоянно балансировать, что приводит к покачиванию бедер из стороны в сторону. Такая походка сводит с ума не только поклонников высокой моды, но и рядовых ценителей женской красоты.

- Чем выше каблук, тем короче наши шаги, что придает походке больше женственности, "летящий, парящий" вид.

Высокие каблуки положительно влияют на сексуальную жизнь женщин. К такому выводу пришла итальянская исследовательница после проведения ряда исследований с 66 женщинами.Нося высокие каблуки, женщины занимаются своего рода гимнастикой. В обычной жизни мышцы малого таза другим способом тренируются крайне редко.Жещина на каблуках выглядит сексуально и элегантно, но теперь сделано открытие, что они еще и способствуют женскому оргазму. Они являются непременным аксессуаром "роковой женщины", предметом культа фетишистов и... инструментом пыток для миллионов женщин, которые их используют, чтобы казаться выше, стройнее, сексуальнее, несмотря на неудобства, а порой и боль при их ношении. 

Исследовательнице такого приятного факта наскучили теории, приписывающие вред шпилькам, и она решила защитить туфли на высоком каблуке, которые сама с удовольствием носит. 

Она доказала, что высокие каблуки расслабляют мышцы малого таза, увеличивая их силу и способность к сокращению. А хорошо тренированные мышцы этой группы способствуют усилению полового возбуждения и, как следствие, получению более глубокого удовольствия. Нося каблуки, женщины занимаются своего рода гимнастикой, практически сами того не замечая. 

Однако стилисты предостерегают, что не следует впадать в крайности. Эксперты считают, что каблук выше 11,5 см мешает красиво ходить и выглядит неэлегантно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще, високий підбор - "прощавай нирки". Теж було доведено, що "цок" - стукіт по твердій поверхні - віддає неабиякий резонанс на жіночі нирки.

Як про мене - хоч в домашніх тапочках - гарну жінку ніякими підборами не зіпсуєш!

Ну і відповідно навпаки.. які б підбори не вдягла.... як була колодою у ліжку - так і лишиться! :)

Зрештою, хто ті підбори бачить, коли її ноги лежать "на пагонах" :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний з Женею: високі підбори не мають прямого відношення до якості сексу. Крім того, постійне їх носіння негативно впливає на здоров'я жінки: не тільки нирок, а й інші органи, розташовані неподалік.

Проте не заперечуватиму того, що жінка на підборах виглядає більш сексуально. Але не варто зловживати цим на шкоду здоров'ю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Високий підбор - повинен бути якісним. Колодка, супінатори. Якість матеріалів. Ортопедичні якості.. і т.д.

Тоді це буде сексуально.

Хоча на взуття звертаю увагу, мабуть, в не першу чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сумніваюся, що це правда, від каблуків якість не залежить, це залежить суто від людини і її бажання:).

Тим більше що ортопеди вважають, що каблук більше 5 см - вже шкідливий + носити їх можна не більше 2 годин в тиждень (!).

Смисл калічити себе з молодості, якщо пізніше це вилізе варикозним розширенням вен чи ще хз чим...

Не спорю, що каблуки потрібно носити, відчуття цікаві + естетично гарно з короткою спідницею/платтям:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут можна з іншої точки зору дививтись - темпераментні жінки зазвичай полюбляють підбори. от і все. тобто прямої залежності справді нема, але сам факт може про щось натякнути, якщо знати декілька таких показників, то в купі вже можна характеризувати людину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все класно проілюстровано:

20080505-4Wl_37.jpg

Натоптиші на п"ятах, жир/целлюліт на ікрах, з нігтями чортзна-шо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну Ви, пане, SunSeth балуваний ;)

до ніг прискіпуєтесь))) це ж не єдиний варіант:). А як Вам отакі ніжки?

heel15.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну звісно, що кому подобається;)

я дивлюся на босоніжки, а SunSeth на симпатичну пані та стрункі ніжки)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бы удивился, если б SunSeth смотрел на босоножки.

думаю, он вообще до моего сообщения не особо в курсе какого они были цвета ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бы удивился, если б SunSeth смотрел на босоножки.

думаю, он вообще до моего сообщения не особо в курсе какого они были цвета ;)

А якшо на картинку дивитись хвилин 15, то можна побачити гірську річку... ;)

А дехто і алергію на квіти може тим часом полікувати :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Високий каблук сьогодні, це ще пусте в порівнянні з традицією бинтування ніг китаянок.

Цікаво, а яке враження справляють "лотосові ніжки" на чоловіків? Думаю, після ознайомлення, ніжки україночок будуть ідеальні, навіть з чорними нігтями :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів про це написати ще в першому своєму повідомленні..

Китайців збуджують каліки.. Скалічені жіночі ноги, не дають їм нормально ходити. І вони (китаянки) ходять як качки, виляючи дупою. І таке "похитування" бедер, ніби то збуджує китайців...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska, ну, не проти ночі ж таке викладати ))

Саме проти ночі  :D Бо закидати тему ідеальними фото ніжок з нету нескладно, тим більше, що цвітіння почалось  ;)

Ото подивились і в люлю до коханої, переконавшись ще раз в тому, що вона найкраща  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska, ну, не проти ночі ж таке викладати ))

Це точно, краще я б таке не бачив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А одна гімнастка, навіть намагалася повторити таке.. правда її лише на 1 день вистачило. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska, ну, не проти ночі ж таке викладати ))

Це точно, краще я б таке не бачив...

Ну шановні, то я вас просвітила? Це є реальна історія (вивчала в університеті), тим і цікава  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@ цікава думка, я трохи інше знаю: просто раніше була мода на маленькі ніжки в китаянок - як признак краси і особливості, от і їх так зменшували, хоча НАВІЩО так роблять? мені було цікаво.

От і є пояснення)))

P.S. чомусь я думаю, що в китаянок не такі і великі ноги... ))))

P.P.S. Прочитала про "лотосові ніжки" О_О КОШМАРИСЬКО, садизм в чистому вигляді. Руки поламал б за таку "красу"!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...