Перейти до змісту

Нас не догонят!


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

  • 6 місяців потому...

ума невистачає щось придумати то тирять в інших ................ незнаю за що їм дають звання народних артистів........... зато вся бидрокомпанія взборі за спиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ума невистачає щось придумати то тирять в інших ................ незнаю за що їм дають звання народних артистів........... зато вся бидрокомпанія взборі за спиною.

вас єщьо не запланували навіть, а ця тьотя уже була просто бєшенно популярна. і уже тоді купу класних пісень переспівала. це вона в старості на частушки збилась:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вас єщьо не запланували навіть, а ця тьотя уже була просто бєшенно популярна. і уже тоді купу класних пісень переспівала. це вона в старості на частушки збилась

і шо? я проти того нічого немаю, взагалі не рахую за зірок тих виконавців яким напишуть слова, пишуть музику а вони просто вийдуть під фанеру (в більшості випадків) заспівають (або зроблять вигляд що це роблять) ......... саме найбільше енподобається коли перед вихом на сцену говрять "слова того то ..... музика того то ....... виконав(ла) народний артист всея всього такий то" (такий то = призвища небуду перелічувати).всі вони плагіатом живуть.

Tolik_lt я просто висловив свою думку на рахунок таких "зірок" а Ви зразу мені розповідаєте про плани моїх батьків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і шо? я проти того нічого немаю, взагалі не рахую за зірок тих виконавців яким напишуть слова, пишуть музику а вони просто вийдуть під фанеру (в більшості випадків) заспівають (або зроблять вигляд що це роблять) ......... саме найбільше енподобається коли перед вихом на сцену говрять "слова того то ..... музика того то ....... виконав(ла) народний артист всея всього такий то" (такий то = призвища небуду перелічувати).всі вони плагіатом живуть.

Tolik_lt я просто висловив свою думку на рахунок таких "зірок" а Ви зразу мені розповідаєте про плани моїх батьків

це я до того, юноша, шо ви по молодості фігню мелете, а не думку висловлюєте. люди уже купу роботи переробили, оціненої іншими людьми позитивно, а ви ше не родились навіть.

є люди, які уміють написать слова, є люди, які пишуть музику, а є люди, які це все гарно подають публіці, патаму шо ті шо написали слова-музику співать не уміють. в чому тут плагіат-ніпанятна. це тобі так, для загального розвитку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вас єщьо не запланували навіть, а ця тьотя уже була просто бєшенно популярна. і уже тоді купу класних пісень переспівала. це вона в старості на частушки збилась :)

Вона і починала з частушок , і перша пісня що крутилась по советскому радіо , Посидим поокаєм ,  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо плагіату.

У Філі Кіркорова договір із продюсером закордонним, де вказано, що він має право на КОВЕР ВЕРСІЇ пісень, що співають підопічні продюсера.

Відповідно - і не плагіат а кавер. Що законом не заборонено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це я до того, юноша, шо ви по молодості фігню мелете, а не думку висловлюєте. люди уже купу роботи переробили, оціненої іншими людьми позитивно, а ви ше не родились навіть.

є люди, які уміють написать слова, є люди, які пишуть музику, а є люди, які це все гарно подають публіці, патаму шо ті шо написали слова-музику співать не уміють. в чому тут плагіат-ніпанятна. це тобі так, для загального розвитку.

модератор всегда прав..... непоспориш ............ просто якби і справді написав те що думаю бан на місяць точно бу би. про заслуги цих людей я знаю і говорити мені нетреба про мій вік ще раз нагадую ..... а Ви бачу поклонник цього "музла"

Щодо плагіату.

У Філі Кіркорова договір із продюсером закордонним, де вказано, що він має право на КОВЕР ВЕРСІЇ пісень, що співають підопічні продюсера.

Відповідно - і не плагіат а кавер. Що законом не заборонено.

ага я чув про це .......

видео з фільою http://www.youtube.com/watch?v=PodqOwEiX1c .............. за що ті нагороди дають ХЗ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[

модератор всегда прав..... непоспориш ............ просто якби і справді написав те що думаю бан на місяць точно бу би. про заслуги цих людей я знаю і говорити мені нетреба про мій вік ще раз нагадую ..... а Ви бачу поклонник цього "музла"

ну вот, ми уже жертва режима:))

її сучасні частушки я не слухаю, говно матеріал. а то, шо вона співала до твого народження- і в дуже ранньому дитинстві-многе.

Ді, це семінаристи?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOK, згадай фільм "Ирония судьбы". Хіба не можна поважати Пугачьову хоча б за ті декілька пісень???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt чого ти за мій вік вцепився ....... якщо я менший по роках це незначить що в музиці нерозбираюсь ........ музикою рахую тільки ту яка має смисл в словах а не брєд в десять сточок під три акорда який є в кожній пісні цієї виконавиці .......... зрозумів мою позицію на рахунок музики чи може пояснити доступніше

sanbOK, згадай фільм "Ирония судьбы". Хіба не можна поважати Пугачьову хоча б за ті декілька пісень???

десь є ......... правда давно дивився років так 6 тому ....... уже непам"ятаю ..... та і бажання як і часу нема його дивитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt чого ти за мій вік вцепився ....... якщо я менший по роках це незначить що в музиці нерозбираюсь ........ музикою рахую тільки ту яка має смисл в словах а не брєд в десять сточок під три акорда який є в кожній пісні цієї виконавиці .......... зрозумів мою позицію на рахунок музики чи може пояснити доступніше

та даю тобі зрозуміти, що у твоєму віці і при такій категоричності заяв люди зазвичай мало що знають і мало що чули-бачили, що й компенсують своєю самовпевненістю;)

а позицію можеш пояснити, цікаво почитати, що ти вважаєш наповненим смислом:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та даю тобі зрозуміти, що у твоєму віці і при такій категоричності заяв люди зазвичай мало що знають і мало що чули-бачили, що й компенсують своєю самовпевненістю

а позицію можеш пояснити, цікаво почитати, що ти вважаєш наповненим смислом

а Ви прям атєц вирішили мені тут розказати як треба.......а пояснювати ....... для чого? Ви ж зараз знову почнете мені говорити що в свої роки я "бєлєберду несу" ........... це якщо напишу, якщо ненапишу то ви скажете, що "... от говорить а доказати неможе ... " а бо щось подібне. тому висновок: для чого мені трати слова для того щоб потім знову зіслались на мій вік (чого я дуже люблю) і розповідали що я в своєму житті нічого небачив і "ваще там пацан і що з ним говорити бо ньому менше років ніж мені". кожен має право на свою думку в будь якому віці ..... мою думку Ви почули Tolik_lt ну то для чого розводити таке говнометаніє де в кожному пості будете говрити, що мені цього незрозуміти. чесно кажучи в мене таке відношення тільки до попси .

«Есть песни, после которых хочется жить, а есть российская попса.»

— КВН «Maximum» Томск. Финал 2008

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу я б теж поситав..

добре наведем приклад з ру репу (те що сходу згадав) група Ю.Г. соціально-політичні тексти про реалії життя наприклад пісня "Остаюсь таким же как и был", "Три хороших девочки", "Родителям" .......... ну впринципі досить непогана група, далі Noize MC з його піснею "Родителям", "УЕ" писати можна багато просто мені впадло перегортати плейлист iTunes'a.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...