Перейти до змісту

Де повчити їздити?


fedot

Рекомендовані повідомлення

Де повчити їздити людину, яка не має практики водіння? Хто щось підаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порівняно велика площадка для розворотів-поворотів - біля комбінату хлібопродуктів, район цукрового заводу. Але там вільно у вихідні.

Якщо ж треба вчитися їхати, рушати, переключати передачі і т.д. - тоді треба з'їхати з Рівненоської траси за "Білочкою" направо, в сторону Гаразджі. Машини їдуть вкрай рідко, можна повчитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де повчити їздити людину, яка не має практики водіння? Хто щось підаже?

В автошколі, однозначно :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де повчити їздити людину, яка не має практики водіння? Хто щось підаже?

В автошколі, однозначно :D

Це само собою буде) Потім. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аеропорт в Крупі, хоч камазом :D

На нього не так просто попасти. Я колись хотів поганяти, приїхав під закриті ворота. І гукав, і бібікав - ніхто не підійшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там на воротах є номер телефону сторожа, який в більшості випадків бере трубку, кажеш щоб вийшов до воріт, останній раз коли там був то платили 10-ку за годину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аеропорт в Крупі, хоч камазом :D

А взагалі тема така була тут

laska, дякую за підказку. Хоч ніби і пошуком скористувався - не знайшов)

На рахунок Крупи - замислився..

По місту/на околицях не підходить. Людина за кермом ніколи не була, про існування КПП знає лиш як "патик, що тама звідкісь стирчить"...Коротше - або Озеро, або Крупа, так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора вчили товариша їздити, до цього він тільки на мотоциклі їздив. Рушив з першого разу і нормально поїхав. Проїхав десь 7-8 км, половина шляху селом. Вот тільки передачі переключав не сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot аеропорт 100% варіант. Там навіть є дорожка для картингів з поворотами. Можно їхати повільно та в повороти входити, маневрувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, аеропорт хороший варіант. Ще непогано від Глобуса в сторону авторинка і далі, рух майже відсутній в небазарний день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі хочу додати що в селі клепачів чи то кульчин є ціле автомістечко зі знаками і псевдосвітлофорами. досить непогана розмітка ще збереглась. там-то точно не буде ніхто заважати, а їхати туди 10 хв. щоправда я там проїжав, десь, 2 роки тому-але думаю його ще не знесли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі хочу додати що в селі клепачів чи то кульчин є ціле автомістечко зі знаками і псевдосвітлофорами. досить непогана розмітка ще збереглась. там-то точно не буде ніхто заважати, а їхати туди 10 хв. щоправда я там проїжав, десь, 2 роки тому-але думаю його ще не знесли.

Уточни місцезнаходження конкретніше будь ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі хочу додати що в селі клепачів чи то кульчин є ціле автомістечко зі знаками і псевдосвітлофорами. досить непогана розмітка ще збереглась. там-то точно не буде ніхто заважати, а їхати туди 10 хв. щоправда я там проїжав, десь, 2 роки тому-але думаю його ще не знесли.

Уточни місцезнаходження конкретніше будь ласка

Виїжджаючи з Луцька в сторону Ківерців, за мостом на початку Дачного повертаєш вліво і прямо по дорозі Небіжка, Озерце, потім поворот на право на Клепачів. Там до 1 км, за дачами, проїжджаючи озеро, з лівої сторони буде автодром. Там ворота закриті, але замок тільки накинутий, відкриваєш, катаєшся, виїжджаєш, закриваєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По дороге на Лавров (тот что по Боремельской трассе). Перед знаком села Лавров, недоезжая метров 300-400 есть поворот налево (не совсем явный в кустах). Там есть бетонная площадка бывшего сельхозаэродрома для кукурузников, раньше можно было ориентироваться по складу, теперь его нет, народ разобрал. Едишь мимо куч мусора в глубину метров 100-150 и там чистая бетонная площадка шириной метров 20-30 и длинной метров 100-150. Бардюров нет если съезжаешь, то на траву. Я там дочь учил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виїжджаючи з Луцька в сторону Ківерців, за мостом на початку Дачного повертаєш вліво і прямо по дорозі Небіжка, Озерце, потім поворот на право на Клепачів. Там до 1 км, за дачами, проїжджаючи озеро, з лівої сторони буде автодром. Там ворота закриті, але замок тільки накинутий, відкриваєш, катаєшся, виїжджаєш, закриваєш.

точно, дякую за уточнення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточни місцезнаходження конкретніше будь ласка

координати автодрому

N 50°50.002'

Е 025°20.213'

але там все дуже запущено..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

координати автодрому

N 50°50.002'

Е 025°20.213'

......О! Те, що мені якраз і треба))) /попер за навігацією, попутньо встановлюючи на балконі аеродромний радар військового зразка/ :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі хочу додати що в селі клепачів чи то кульчин є ціле автомістечко зі знаками і псевдосвітлофорами. досить непогана розмітка ще збереглась. там-то точно не буде ніхто заважати, а їхати туди 10 хв. щоправда я там проїжав, десь, 2 роки тому-але думаю його ще не знесли.

Уточни місцезнаходження конкретніше будь ласка

Виїжджаючи з Луцька в сторону Ківерців, за мостом на початку Дачного повертаєш вліво і прямо по дорозі Небіжка, Озерце, потім поворот на право на Клепачів. Там до 1 км, за дачами, проїжджаючи озеро, з лівої сторони буде автодром. Там ворота закриті, але замок тільки накинутий, відкриваєш, катаєшся, виїжджаєш, закриваєш.

Я не знайшов, проїхав клепачі виїхав на Ківерцівську трассу, наліво в сторону Рожищ, направо в сторону Ківерець, прямо ліс )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там до Клепачіва і не треба шурувати, поворот наліво за озером майже, а вже потім в ворота направо. Заїзджав колись на підйом градусів так в 30, що там розташований... Страшновато ))

А взагалі і справді гарне місце покататись, але б я не сказав що це місце для тих хто взагалі перший раз сідає за кермо, там вже треба хоча б знати що коли і як натискати - повертати )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По дороге на Лавров (тот что по Боремельской трассе). Перед знаком села Лавров, недоезжая метров 300-400 есть поворот налево (не совсем явный в кустах). Там есть бетонная площадка бывшего сельхозаэродрома для кукурузников, раньше можно было ориентироваться по складу, теперь его нет, народ разобрал. Едишь мимо куч мусора в глубину метров 100-150 и там чистая бетонная площадка шириной метров 20-30 и длинной метров 100-150. Бардюров нет если съезжаешь, то на траву. Я там дочь учил.

Був я там ))) З цікавості поїхав найшов. Фігове місце, там все загоробили і просто злітна смуга метрів 200 і ширина звичайної дороги, нічого хорошого та і їхати даеко доволі.

А Автодром саме те, хлопців вчити і з нуля можна, дівчат не раджу. Он мій друг вперше сів і за пару вже на тих вісімках їздив. Нормальна площадка, але було і не без ляпсусів коли на бровку на весь мій кліренс заскочив (радий я що в мене 2107 а то б влетів на чималу б суму), а вот для дівчат думаю тре якето поле безрозмірне для перших уроків або дублюючі педалі ))) і руль!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вот для дівчат думаю тре якето поле безрозмірне для перших уроків або дублюючі педалі ))) і руль!!!

Ось саме таке мені місце потрібно! Підскажіть щось путнє і недалеко від Луцька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вот для дівчат думаю тре якето поле безрозмірне для перших уроків або дублюючі педалі ))) і руль!!!

Ось саме таке мені місце потрібно! Підскажіть щось путнє і недалеко від Луцька

Я колись таке поле найшов біля Дачного. Там є поворот той шо на трасу виводить але тудою ніхто не їздить- це перед селом... там троха від траси проїхати і наліво... мо ше нічо не садили сіяли!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...