Перейти до змісту

KaZantip


mass

Рекомендовані повідомлення

та йоптт

Знав би шо людину може так задіти моя думка ....

не говорив би її в слух ... (не полюбляю образ)

я не приписую собі спеціалста в жодній галузі .... що були перераховані вище ...

Мої вуха, шо хочуть то слухають ....

+ не буде критики , не буде бажання працювати ...

+ вас і так повинно радувати те що вас вже чули принамі ...

а то що вас слухатимуть я не відкидаю ... можливо і навіть вже слухають ...

;):smile-zachot:

ще додам ...

2феном

я на лічні теми не переходив ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 fenom: я, як людина, яка не є експертом в музиці, а лише поціновувачем, і може тільки порівнювати Вашу творчість з треками, які звучать на радіо хвилях та інших клубах нашої України, стверджую, що Вам дійсно є куди ще рости в творчому плані... при чому довго і напружено. Одразу обмовлюсь, що можливо рівень не той й Ваш час ще настане (Ньютон теж мав трійку по фізиці), чи Вам не достатньо певних можливостей, назразок сучасної апаратури.

Зауважу, що негативні відзиви щодо Ваших творінь не варто парирувати некомпетентністю авторів висловлювання, оскільки весь шоу-бізнес будується на думках користувачів та грошах, які вони готові віддати за той чи інший продукт, тобто на тому самому Кепі й мені, а не на думці мегаосвіченних експертів-критиків. Нещодавно академіки кіноматографу вшанували роботу "Горбата гора" шаленою кількістю нагород, але впевнений, що мало хто додивився цей фільм до кінця, якщо взагалі починав. Та й думки експертів з уподобаннями народу рідко збігаються : колишній номінант на премію "золота малина" фільм "Армагедон" зібрав в прокаті бюджет нашого міста за декілька десятків років. Й не сприймайте нашу критику так близько до сердця : завжди є як прибічники якоїсь ідеї так й противник, фанати чиєїсь творчості так і люди, яка їм просто огидна. І яке б обговорення не було, завжди в ньому є один "+", якщо ми вже тут сидимо й критикуємо когось, то значить творчість цієї людини дійшла до нас, вона, можливо, не є популярною, але її знаємо. Щоправда, як на мене, то я змушений слухати Ваші мікси проти своєї волі, хоча зізнаюсь : іноді лунають композиції варті уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок.... тепер мені хоч хтось з вас поясніть....

якщо це дійсно всетаки комусь з вас потрібно критикувати....

тут говорили про "Горбату гору", "Армагедон".....

але при чому тут ми, ДЖ-ї?

я не пишу ноти.... не пишу слова.....

просто я беру два(це як мінімум) готових трека (які звучать на радіо хвилях та інших клубах нашої України-здається так казав Юфар) і накладаю їх певним чином один на одного, звожу їх, щоб зробити плавні переходи, додаю різного роду ефектів....

я не створюю треки.... ви це можете зрозуміти?

приклад з Армагедоном і горою тут не до ре чн ий!!!!

в інших клубах звучать ті ж самі треки.... ДЖ Бінокль, Анна Лі... вони дійсно створюють самі свою музику з самого початку....

але навіть dj kon' aka (top dj #2), dj chief_mc (top dj #3)...вони так само беруть готові треки і міксують їх, надають нового звучання....

на рахунок апаратури...

в клубі ХХІ столітя, де робились мікси, апаратура найвищого гатунку....якщо ви у цьому не розбираетесь, то краще не кажіть...

програвачі

у Луцьку таких немає.... метро на порядок нижчий.... cdj 800

пульт просто бомба.... в Україні дуже мало, коштує багатенно бабла, куча наворотів

pioneer 909

хто розбираэться в апаратах, той зрозумыэ що це таке.....

тоды чому всетаки не той рывень???

ви по чому судите?

по міксах чи по музиці в клубі?

в клубі резидент не може навіть на 50% грати музику яку він хоче..... є формат клубу, який він не може порушувати.....

висновок!!!!

єдине, що я зрозумів....

що для більшості з вас, якщо грає по радіо гімн КАзантіпа, то це круто....

але якщо той самий гімн буде грати дж Фено, то ні, це гавно.......

ось небо голубе-це гарно.....

а голубе небо-ні, це гавно.....

post-569-1157617362.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Горбата гора" та "Армагедон" згадувалось у контексті порівняння думки експертів та касовими зборами фільмів, якщо я не помиляюсь один "видатний" ДиЖи нашого міста звинувачує у некомпетентності звичайних слухачів міста, відстоюючи свою геніальність та посилаючись на думку експертів в особі своїх колег. Так для тих, хто не вміє уважно читати пости опонентів повторюсь: вельмишановні ДиЖи, Ви, як і звичайні композитори, актори, телеведучі та всі інші, хто причетний до шоу-бізнесу, залежать від елементарного показника - касового збору його продукту, який дають звичайні покупці, а думка експертів може слугувати лише моральним заохоченням для тих, чию творчість звичайні цінувальники обійшли увагою.

Я чудово знаю кто такі DJ-ї, чудово розумію, що вони нову музику не пишуть, а обробляють, поєднують різні композиції, додають їм певних ефектів, й стверджую, що одні й ті самі композиції, але оброблені за авторством нашого гуру діджейської справи та його колег з інших клубів та з того ж КіссФм є порівняння непорівнюваного, на мою сособисту думку, за суттєвою різницею у класі.

А щодо апаратури: якщо у Вас є всі умови, то чому Ви такі геніальні і такі невідомі ? чому Ваші мікси не звучать на КіссФМ? де Ваше запрошення грати у СаундПланет, Кайф чи хоча б Саксон ? Можливо, не такі Ви майстри своєї справи ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Горбата гора" та "Армагедон" згадувалось у контексті порівняння думки експертів та касовими зборами фільмів, якщо я не помиляюсь один "видатний" ДиЖи нашого міста звинувачує у некомпетентності звичайних слухачів міста, відстоюючи свою геніальність та посилаючись на думку експертів в особі своїх колег. Так для тих, хто не вміє уважно читати пости опонентів повторюсь: вельмишановні ДиЖи, Ви, як і звичайні композитори, актори, телеведучі та всі інші, хто причетний до шоу-бізнесу, залежать від елементарного показника - касового збору його продукту, який дають звичайні покупці, а думка експертів може слугувати лише моральним заохоченням для тих, чию творчість звичайні цінувальники обійшли увагою.

Я чудово знаю кто такі DJ-ї, чудово розумію, що вони нову музику не пишуть, а обробляють, поєднують різні композиції, додають їм певних ефектів, й стверджую, що одні й ті самі композиції, але оброблені за авторством нашого гуру діджейської справи та його колег з інших клубів та з того ж КіссФм є порівняння непорівнюваного, на мою сособисту думку, за суттєвою різницею у класі.

А щодо апаратури: якщо у Вас є всі умови, то чому Ви такі геніальні і такі невідомі ? чому Ваші мікси не звучать на КіссФМ? де Ваше запрошення грати у СаундПланет, Кайф чи хоча б Саксон ? Можливо, не такі Ви майстри своєї справи ?

1.якщо у Вас є всі умови, то чому Ви такі геніальні і такі невідомі ?

Москва не сразу строилась:woohoo:

2.звинувачує у некомпетентності звичайних слухачів міста

САР - мій кум, з яким я дружу понад 7 років, якого вважаю братом... йому я можу відповідати так, як вважаю за потрібне... тим більше, що він у мене сам просив диск з моїми міксами та міксами дж НЕО...

3.грати у СаундПланет, Кайф чи хоча б Саксон ?

така мета нами не ставиться, принаймі зараз!

4.КіссФМ?

а це вже зовсім окрема історія. це світ шоу-бізнесу, де в першу чергу відіграють роль гроші та промоушн!!!

не думаю, що SENDER (top dj#1) став би таким, мав би на Кісс власну передачу, якби його тато не був власником радіогрупи (КІСС ФМ, ХІТ ФМ, Русское Радио)...

хоча з Антоном Цесликом (хто це ви ж знаєте) я особисто знайомий і з ним ми у товариських відносинах...

про рівень хочу додати, що...

ці люди, про яких ви говорите, вже зробили собі імя...

луцькі дж-ї працюють резидентами... вони зобовязані грати те, що їм кажуть...

менше з тим, щосуботи, в ХХІ століття приходять 500-700 чоловік, яким подобаеться музика, яку грають НЕО та МіКС...

а говорити про інші клуби України не варто!!! САР, ти їздив у файне місто Тернопіль, ходив там в клюб.... Я памятаю ти казав, що в порівнянні з нашими клубами, там колхоз...

якість.... поговорим про якість і рівень.... НЕО.... але не наш рідний, а київський(вважаеться модним)... закачайте хтось його промо мікс Live Electro PROMO MIX 15.2.2006_topdj.com.ua_

і ви охірієте... якість гавно.... про що можна говорити?

я взагалі не розумію, нащо було піднімати цю тему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.якщо у Вас є всі умови, то чому Ви такі геніальні і такі невідомі ?

Москва не сразу строилась:woohoo:

2.звинувачує у некомпетентності звичайних слухачів міста

САР - мій кум, з яким я дружу понад 7 років, якого вважаю братом... йому я можу відповідати так, як вважаю за потрібне... тим більше, що він у мене сам просив диск з моїми міксами та міксами дж НЕО...

3.грати у СаундПланет, Кайф чи хоча б Саксон ?

така мета нами не ставиться, принаймі зараз!

4.КіссФМ?

а це вже зовсім окрема історія. це світ шоу-бізнесу, де в першу чергу відіграють роль гроші та промоушн!!!

не думаю, що SENDER (top dj#1) став би таким, мав би на Кісс власну передачу, якби його тато не був власником радіогрупи (КІСС ФМ, ХІТ ФМ, Русское Радио)...

хоча з Антоном Цесликом (хто це ви ж знаєте) я особисто знайомий і з ним ми у товариських відносинах...

1. погоджуюсь, але вказуючи на свої претензії у житті, необхідно аргументувати їх своїми вже досягнутими цілями, тоді й майбутня мета не буде такою далекою. Варто свої бажання підкріплювати діми спрямованими на досягнення бажаного результату - фундамент сподіваюсь вже заклали і його можна почути ?

2. Форумчани не діляться на братів, сестер, батьків, кумів - всі ми рівні і висловившись в одній манері та претензіями до одного, сказавши свою думку, то врахуйте, що Ваші слова можуть бути сприйнятими й іншими учасниками конференції.

4. Промоушн добре, але радіостанціям необхідно не тільки фігню просувати в ефірі, але й мати "якорі" (дійсно класні композиції, що триматимуть слухачів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дядькі, не сперечайтесь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

скільки людей, стільки думок......... і кожна має право на існування..........

ми працюєм, розвиваємось, вдосконалюємось.... а розуміння і підтримка ніколи не завадить!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2NEO +1

але... чомусь всім всіх хочеться образити і звинуватити у некомпетентності і низькому рівні....

цитата:

САР:луцьким діджеям ще далеко до рівня поглинання їхнього продукту моїми вухами ...!!!

кінець цитати!

хоча сам всетаки її слухає!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фундамент є, можливо не для Москви, але з часом побачимо.... а те, що дійсно працюєте, пробуєте щось для досягнення своєї мети - РЕСПЕКТ!

ну а те, що мені не подобається, то це моя думка.... дійсно: скільки людей - стільки думок ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:( ))

:( всім учасникам цієї дискусії. :D

хватить вже наїжати на фенома.... якшо не нравиться музика його не слухайте і всё.... а то сперечаються "чи це гавно чи нє"... лічно мені воно нравиться .... а якшо комусь не нравиться то не качайте , на шо сваритись ??? собі попортити настроєніє і тому самому Руслану(феному).... називається зачєм ???

хоча кожен має свою думку...) :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОТО ДААА :) . Ви всі молодці, харашо пишете. Але можливо хватить!!!!!! Йдемо краще пивка пийнемо :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2NEO +1

але... чомусь всім всіх хочеться образити і звинуватити у некомпетентності і низькому рівні....

цитата:

САР:луцьким діджеям ще далеко до рівня поглинання їхнього продукту моїми вухами ...!!!

кінець цитати!

хоча сам всетаки її слухає!!!

Мляха муха .... То не образа була ... в мене навіть на думці не було когось образити ....

Я просто сказав що думаю ... А ти, Феном так це сприйняв ніби то ви повне Лайно робите ...

Я не згідний з тим що я тебе образив ... і думаю що тобі не потрібно так заглиблюватись на тому що мені не подобається ваша творчість ....

все ... :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім

Почитавши що ви тутка пишите.................

Мда критика не катить ..................

І декому треба навчитись спілкуватись з незнайомими йому людьми

10.09.06 2:10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нашо ваще на двох топіках цю дурню писати......??? :ok:

ти ****** ...) тобі щоб феномом називатись спочатку надо ***...

а твою ді4ку даже дибіли слухати не будуть)) ;) такшо за...бись і не лізь в форум до нормальних людей) і буде ... :naezd:

все..... :D

друже обережніше з словами я не про кого тут кривого слова не сказав

я думаю що це тобі не треба лізти в форум до нормальних людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...