Перейти до змісту

KaZantip


mass

Рекомендовані повідомлення

  • 4 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

:naezd:

ПОЯСНЮЮ!!!!!

DJ NEO це гарний хлопетс з города Луцька, діджеїть вже більше 5-ти років, зараз працює в клубі ХХІ століття, один з кращих (якщо не кращий) dj-їв Луцька, його сети звучали в різних клубах не лише волині, але й інших областей та на подіумах багатьох dj-парадів!!!

ЧОМУ В ТРЕКАХ ЗВУЧАТЬ ВСТАВКИ ДЖ НЕО або ДЖ ФЕНОМ?

тому що ці треки не завжди дістаються діджеям легким шляхом, це трафік інтернету, реєстрація на різного роду сайтах, інтернет-шопінг.... та багато чого іншого..... для діджея ці треки багато чого значать!!!! але у нашій країні є така тендеція до "и рыбку сьесть и н*х.. не сесть", на жаль.... і ці самі треки використовують не просто для домашнього прослуховування...

СИТУАЦІЯ! Рожище, клуб, чи то бар, грає якийсь там дж Миколка... крутить музику.... раптом оп-па, вставочка "dj neo - dj mix".... ХТО ПЫСЛЯ ЦЬОГО ЦЕЙ МИКОЛКА?

СИТУАЦІЯ2!!! ПРО НЕЇ І ПРО ОЗЕРО СВІТЯЗЬ НЕХАЙ РОЗПОВІСТЬ масс!!!

ТОМУ І ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ПОДІБНОГО РОДУ ВСТАВКИ, ЩОБ ЯКЩО ЯКИЙСЬ МИКОЛА ЗАХОЧЕ ПОКРУТИТИ В КЛУБІ А НЕ ДОМА, ТО ВСІ ЗНАЛИ ШО ВІН НЕ МИКОЛА А ВАСЯ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку це гавно піар ставити своє дж в чужий трек.. імхо

вставляйте шановні в свою музику свої вставки.. і буде все добре :)

і миколі і вам ..

і тоді всі будуть знати де наші хлопці.. а де хто інший..

інакший спосіб якщо є вже таке бажання не дати миколі юзати чиїсь треки..

ви ж знаєте чиє це .. ну і вставляйте туди ім"я того діджея.. а то блін виходить як

туц туц.. ЛЮКС ЛЮКС туц туц.. фм.. туц..

тьфу

всеодно що я візьму фото іншого фотографа і підпишусь під ним.. бо я ж тіпа його дістав це фото..

ситуація 0 : дуже приємно буде наприклад якомусь пупєр дж почути в свому треці якесь джнео з Луцька ? )

бугога .. вийде той самий резалт що і в Рожищах.. тільки на рівень вище..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку це гавно піар ставити своє дж в чужий трек.. імхо

вставляйте шановні в свою музику свої вставки.. і буде все добре :)

і миколі і вам ..

і тоді всі будуть знати де наші хлопці.. а де хто інший..

інакший спосіб якщо є вже таке бажання не дати миколі юзати чиїсь треки..

ви ж знаєте чиє це .. ну і вставляйте туди ім"я того діджея.. а то блін виходить як

туц туц.. ЛЮКС ЛЮКС туц туц.. фм.. туц..

тьфу

всеодно що я візьму фото іншого фотографа і підпишусь під ним.. бо я ж тіпа його дістав це фото..

ситуація 0 : дуже приємно буде наприклад якомусь пупєр дж почути в свому треці якесь джнео з Луцька ? )

бугога .. вийде той самий резалт що і в Рожищах.. тільки на рівень вище..

прошу пана, але якшо вже на то пышло, то в я готовий посперечатись!!!!! в основному диджеї не роблять свою музику, вони миксують різні треки зводячи їх до купи рїзним чином... dj-disco jokey, вын в першу чергу грае, створюэ мыкс з трека, робить настрій, а не пише саму музику..... Музику пишуть інші люди... BEN BENASSI, BOB SINCLAR, jamiroqua.... ТА ІНШІ.... ти бачиш перед їх іменами вставку DJ?

Я ЦЮ МУЗИКУ ФЫЛЬТРУЮ, ЧИЩУ, МІКСУЮ... ЗАРАДИ ЧОГО? ЩОБ ЦЕЙ МИКОЛА ЇЇ КРУТИВ В РОЖИЩАХ І КАЗАВ ШО ЦЕ ВІН ЗРОБИВ?

ХЛОПАКИ, ХТО КАЧАВ МУЗОН З НАШОЇ ПАПКИ? ВАМ ЗАВАЖАЮТЬ ЦІ ВСТАВКИ????? DJ FENOM DJ NEO DJ MIX?

всеодно що я візьму фото іншого фотографа і підпишусь під ним.. бо я ж тіпа його дістав це фото..

ТОДІ ЧОМУ ФІРМА БРАБУС, НЕ ВИГОТОВЛЯЮЧИ АВТОМОБІЛІ, Є ОДНІЄЮ З НАЙВІДОМІШИХ АВТОФІРМ СВІТУ????? ВОНИ Ж НЕ ВИГОТОВЛЯЮТЬ ДВИГУНИ, НЕ КЛЕПАЮТЬ КУЗОВА..... ВОНИ ЛИШЕ ТРОХИ ШОСЬ ТАМ ЗМІНЮЮТЬ.... ТАК ЗВАНИЙ ТЮНІНГ..... ВОНИ "міксують" АВТОМОБІЛІ.....

ЗЛОВИВ ДУМКУ????

а піарити себе я цим не збираюсь.....

я ж не закинув на обмен свої авторські пісні (а вони насправді є) і не почав про це всім трезвонити..... во, класна штука.... ти просто не зрозумів нашо і для чого це все робиться.....

будем сваритись далі і ображати один одного чи залишимось на свому але закриєм цю тему???? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fenom тобі ;)

підписуюсь під кожним словом!!!

PS: якшо, друже, ти не погоджуєшся з цим і тобі заважають вставки, то є net, шукай музичку там і качай її!!! Удачі!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вставки нужна весчь. мені особисто вони ніяк не заважають.

2 fenom

підтримую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) давайте бухнем з цим тіпом і про все забудем))) :);)

:) 2noven:

А ти хорошо держався))__) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот і я кажу....

кому не подобаються вставки, хто чути не хоче про клубне життя міста, то не скачуйте музику з папки dj music by fenom.neo.mix...

є багато хороших сайтів в неті.... реєструйтесь там, качайте на здоровя....

а сваритись, висувати якісь претензії... це ж останнє діло!!!

да вай те жи ть дру ж но!!!! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Дімон .. )

я для тебе не тіпок.. по суті пліз, якщо є що сказати..

2Алл

якщо всім подобається значить файно ;)

я лише сказав свою думку .. на то тут і форум.. навіть якщо і офтопово тєма була..

мені не подобаються вставки.ніколи не бачив щоб в чужі мікси вставляли джеї свої "дж"..можу помилятись...

на цьому думаю і завершимо. .=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

чесно кажучи мені якось по барабану ...

чи там нео чи там микола ...

якщо музичка вставляє ... настроює твій роздуплятор ...

звільняє мозок від сутєвих роздумів про навколишній світ ...

якшо вона тебе роздирає басом на шматки .... то вставка про то хто таку тему замутив ніяк не спаклюжить

задоволення які ти від прослуховування отримаєш!

а луцьким діджеям ще далеко до рівня поглинання їхнього продукту моїми вухами ...!!!

без обід то тіко моя думка =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а луцьким діджеям ще далеко до рівня поглинання їхнього продукту моїми вухами ...!!!

????????????????????????????????

нариваешся на грубость????????

ти знаеш хто такий дыджей?????

це людина яка грае музику.... створює мікс...... роздупли це спочатку!!!

в Луцьку є джеї,які міксують на дуже високому рівні.....

дж НЕО - один з них......

аналогічно я можу сказати, що якщо мені треба розробити сайт, чи підтримувати його, то в Луцьку я не буду звертатись, бо в нас нема хороших спеціалістів.... в нас їх зовсім нема....

чи буду я правий???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а луцьким діджеям ще далеко до рівня поглинання їхнього продукту моїми вухами ...!!!

без обід то тіко моя думка =)

ЦЕ ТВОЯ ДУМКА!!!

якщо мені треба розробити сайт, чи підтримувати його, то в Луцьку я не буду звертатись, бо в нас нема хороших спеціалістів.... в нас їх зовсім нема....

НАВІТЬ НА САЙ..НІ

ЦЕ МОЯ ДУМКА!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і добре нам живеться ні одних і других ....

а навіщо нам ті спеціалісти ... коли можна все вручну накліпати =)

з.і. діджей микола Форева =)))

ггггг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДЖ МИКОЛА....ТО ДЕСЬ В СЕЛЬСЬКОМУ КЛЮБІ КАСЕТИ СТАВИТЬ НА БОБІНАХ І В МЕГАФОН КРИЧИТЬ: ПРЕДСТАВТЕ ШО ВИ В ТРЬОШЦІ...

НАХ ТИ ВЗАГАЛІ ГОВОРИШ ТАКУ ХРЕНЬ?

ТИ Ж САМ СЛУХАЕШ ТІ САМІ МІКСИ ТОГО САМОГО НЕО І МІКСА І ОТРИМУЄШ ЗАЛОВОЛЕННЯ.....А ПИШЕШ ШО ЇМ ДАЛЕКО ДО РІВНЯ ПОГЛИНАННЯ.... ТИ ТАКИЙ МОДНИЙ МУЗИКОВОД? З ЯКИХ ПІР ТИ СТАВ СПЕЦІАЛІСТОМ У ГАЛУЗІ МІКСУВАННЯ ТРЕКІВ????

ЧИ ТИ ПРОСТО ХОТІВ ПОГНАТИ НІКОМУ НЕ ПОТРІБНІ ПОНТИ, АЛЯ Я НЕВІБАЦЦА СПЕЦ....???

ПОВТОРЮЮ.... ЦЕ ТЕ Ж САМЕ, ЯКБИ Я, ЛЮДИНА ЯКА НІЧОГО НЕ ТЯМИТЬ У ВЕБ-ДИЗАЙНІ ТА ПРОГРАМУВАННІ(А ЦЕ ТАК І Є), ПОЧАВ КРИТИКУВАТИ ВСІХ НАШИХ ВЕБ-ДИЗАЙНЕРІВ ТА ПРОГРАМІСТІВ У ЇХ НЕКОМПЕТЕНТНОСТІ ЗВИНУВАЧУВАТИ... ОТ МЕНІ ТАК ЗАХОТІЛОСЬ І ПЗДЕЦ...

ОБЛИТИ ГАВНОМ - НАЙЛЕГШЕ.....

СКАЗАТИ ПРИЄМНЕ СЛОВО - ЦЕ ВАЖКО...

ЗРОБИТИ СИНА - РАЗ ВСКОЧИВ

ВИРОСТИТИ СИНА, ЗРОБИТИ ЛЮДИНОЮ - ВСЕ ЖИТТЯ ПОКЛАСТИ...

ВИСНОВОК РОБИ САМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...