Перейти до змісту

Советские игровые автоматы


D@ve

Рекомендовані повідомлення

berloga.net_879639050.jpg

Год выпуска: 2009

Жанр: Arcade / Simulator

Разработчик: Sky Horse Games

Выпущено: Новый Диск

Язык: Русский

Минимальные системные требования:

Операционная система: Windows XP/Vista

Процессор: Pentium II 400 МГц

Память: 32 МБ

Видеокарта: 8 МБ, 3D, DirectX 8.1

Аудиокарта: Совместимая с DirectX 8.1

Свободное место на ЖД: 140 МБ

CD-привод:

Об игре: Соскучились по советской эпохе? За десять копеек тогда можно было купить вкуснейший молочный коктейль, а компьютер считался атрибутом буржуазного общества. Зато каждому гражданину СССР были доступны любимые развлечения – балет по одному из четырех каналов телевидения, новости о битве за урожай и… лучшие в мире игровые автоматы! Единственный и неповторимый сборник включает в себя сразу семь хитов тех замечательных социалистических времен. Каждый виртуальный автомат был тщательно скопирован с оригинала. Соблюдены все нюансы – графика, звук и ощущения полностью идентичны! А еще – чтобы поиграть, больше не нужно бросать в щель очередную монетку.

Особенности продукта:

* Все игровые хиты советских времен: «Морской бой», «Городки», «Сафари», «Скачки», «Магистраль», «Перехватчик», «Снайпер-2».

* Качественные 3D-модели и звук воссоздают игровые автоматы советского времени с доскональной точностью.

icon_plus_1.gifСкріни:
post-81-1237902579.jpg post-81-1237902584.jpg post-81-1237902589.jpg post-81-1237902593.jpg

-==FTP==-

-==Inet==-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ну погоди!" была карманной игрой ;)

А во все эти семь игр я в детстве играл в "Промине", не в "Москве"; мы даже как-то умудрялись дурить автоматы, играя бесплатно :)

Поностальжировал :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись на залізничному вокзалі в Рівному в "Морський бій" грав. Там була фішка: якщо жодного промаху нема - гра продовжується. От в мене й не було промаху - хвилина, дві, три, п'ять... Черга почала "роптати", поки мамка не прибігла і не згребла мене в охапку - бо через мене мало поїзд не пропустили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щасливі ті, хто виросли на Doom там Quake :D

Счастливы те, кто выросли на футболе и казаках-разбойниках ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щасливі ті, хто виросли на Doom там Quake :D

Счастливы те, кто выросли на футболе и казаках-разбойниках ;)

футбол, "квадрат", "квач" ("лапта", "цурік"; "бяша" - варіант "квача" з м'ячиком замість того, щоб торкатися рукою), "войнушка"... рогатки! Пля, я ж був в дворі першим самодєлкіним: рогатка, закріплена на держаку хокейної клюшки - щоб можна було резинку натягнути на велику відстань... сила вистрілу була така, що консервні банки пробивалися. Менші самострільчики (але з голками!) прекрасно вміщувалися на виламаних дерев'яних плечиках з вішака...

А коли вдалося знайти довгу трубку з міцного металу - так почалася ера пороху, пижів і нарізаних цвяхів... Еххх!

А дівчатка замість "Однокласників" в "різінкі" гралися... такі ноги собі напрацьовували!

Дум? Квейк?

В мене сусід в дев'яностих роках так підсів на "Дум", що на халяву погодився слідкувати за порядком в комп'ютерному клюбі. Так він в ньому й залишився, але щастя я там не бачу.

ІМХО, з комп'ютерами, телевізорами (не на три канали, як колись!), мобілками - суспільство гробиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, з комп'ютерами, телевізорами (не на три канали, як колись!), мобілками - суспільство гробиться.

Ще мене бісить навушники. На повну катушку. А ще питають чого багато людей глухіють...(!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kolyvan як завжди:), а я ше вспів застати той час коли ше такі автомати стояли на автовокзалі... разок чи два грався там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...