Перейти до змісту

клавіші ctrl+shift у MS Word


Taurus

Рекомендовані повідомлення

Почну з самого початку. Я звик перемикати мову натискаючи праві клавіші ctrl+shift. Після якихось оновлень у Ворді 2003 СП3 натискання правих клавіш ctrl+shift почало призводити не тільки до зміни мови, але й до перемикання абзацу на правосторонній (для письма справа наліво). Виявивши таку проблему, відразу видалив в "мовних налаштуваннях МС Офіс" мови з письмом справа наліво (як виявилось, такі мови там були). Але це не допомогло, а проблема починає уже дратувати.

Підкажіть, знаючі гуру МС Офіс, як вимкнути цю заразу - перемикання абзацу з лівого боку на правий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене така сама штука була тільки не з офісом, а з icq 6.0.

Вирішилось само, після виходу нової версії аськи...

Тому я вважаю що це шось в системі, а не в програмі... А розбиратися не було часу да і альтернатив повно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоже думаю, что это системный прикол. Потому что схожая ситуация время от времени происходит в строке адреса браузера (ИЕ). Причём, как на ХР, так и на Висте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При установці ХР завжди при перемиканні з латиниці на крилицю (якщо вводити ім'я користувача, назву комп'ютера і т.д.) курсор скаче з лівої частини поля в праву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам уже думав, що системні налаштування якісь арабські (комп-то на роботі - хз, як його налаштували). Але... У вбудованому в вінду WordPad такого явища не наблюдаю. Щойно перевірив.

При установці ХР завжди при перемиканні з латиниці на крилицю (якщо вводити ім'я користувача, назву комп'ютера і т.д.) курсор скаче з лівої частини поля в праву.

хм, у мене вдома такого не наблюдалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив проблему наступним чином: Офісний пакет має програму для збереження налаштувань. Так ось, я перевірив, чи в колеги є така ж фігня з перемиканням мови, як у мене. І... о, диво - в нього мова перемикалась без будь-яких додаткових наворотів типу зміни лівостороннього абзацу на правосторонній. Далі елементарно - зберіг налаштування Офісного пакета у колеги в файл і відновив з того файлу налаштування у себе. Все стало на свої місця.

Тепер я нарештів зможу спокійно попрацювати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неплохо было бы всё-таки докопаться, что вызывает такую ситуацию :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доведеться все таки докопатись до істини. Я переніс собі абсолютно всі налаштування колеги. Відповідно мій аутлук тепер намагається відкрити поштову скриньку колеги. Добре, що перед тим я зберіг свої налаштування тією ж програмою. Зараз я все повернув, як було. Звичайно, глюк повернувся. :(

Зате я тепер точно знаю, що проблема у Офісному пакеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще: в "параметрах" Ворда у колеги не було вкладок "Расположение" і "Наборы сложных символов". Буду експериментувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В налаштуваннях інсталяції офісу подивись в додаткових параметрах (общие средства office i средства office) чи нема лишніх встановдених компонент, пов"язаних з правостороннім правописом.

Також заглянь в Сервис-Настройка-Параметры-Клавиатура - там забиті всі "гарячі клавіши".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один з варіантів - Панель управления-Язык и региональные стандарты-Языки забрати галочку "Установить поддержку языков с письмом справа налево"

Доречі, які мови в системі встановлені?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В системі встановлено укр., рос., англ. мови.

Офісний пакет, наскільки зрозумів, - англійський з вставновленими рос. і укр. MUI.

Пробував знімати галочку з "Установить поддержку языков с письмом справа налево" і пегегрузився після того - не допомогло.

Мої ідеї вже вичерпались.

На жаль, процес інсталяції Офісу запустити не можу.

Пошук "гарячих клавіш" теж не дав результатів - там таких команд немає. В довідці офіса знайшов, що абзац переключається з лівого на правий комбінацією ctrl + відповідний (лівий або правий) shift. Мабуть, ця комбінація якось вбудована в офісний пакет і не підлягає зміні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порийся тут - Панель управления-Язык и региональные стандарты-Языки кнопка Подробнее-параметры клавиатуры- Смена сочетания клавиш

+ там же Дополнительно-зніми галочку "Дополнительные текстовые службы"

якщо це все не допоможе - став галку "выключить дополнительные текстовые служби", шукай на компі internat.exe, запускай - якщо все гут, прописуй internat.exe в автозагрузку.

або як варіант для проби - грохни в процесах ctfmon.exe, запусти internat.exe і попробуй попереключати (тільки перевір настройки переключалки). якщо запрацює - корийстуй пораду абзацом вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Втомився. Беру тайм-аут до завтра.

Дякую, keepo, за численні поради. Обов'язково ними скористаюсь.

Ще думаю спробувати замінити шаблон документа. Візьму шаблон у колеги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, пошукав на ХР internat.exe і не знайшов його там :(. НА хп його нема, так що якщо при вбитому ctfmon.exe все добре працює internat.exe треба убде качнути з нета.

Але ще раз раджу поприбирати всі згадування арабських мов з панелі інструментів-мови.

ЗІ як варіант - глянь чи втебе є права на такі зміни, можливо вони заборонені адміністратором і тому не застосовуються правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уф, питання вирішив наступним чином: у меню Ворда "Справка" вибрав пункт "Найти и восстановить", що призвело до скидання налаштувань по замовчуванню. В результаті всі налаштування офісних програм повернулись до "незайманого" виду. Нащастя, аутлук сам підтягнув налаштування моєї поштової скриньки (з сервера, мабуть). Так що діло залишилось за малим - дрібні налаштування панелі інструментів, до яких я звик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...