Перейти до змісту

Фосфорная лампа из популярного напитка!


fenmix

Рекомендовані повідомлення

Где можно купить сам напиток в Луцке?

Скорее всего нигде. Но я думаю, какой-нибудь спрайт подойдет. Надо попробовать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є хіміки? Мені здається через ортофосфорну кислоту, якої повно (основа) у тих напоях. Сода та перекис водню, виступають каталізаторами, яку творюють сіль. Фосфор.

Поправте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись надибала сайт, на якому "розкривались" інетівські відомі приколи...так от так було написано, що це фейк ;)

п.с. шкода наразі не можу сайтик знайти (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Ортофосфорна кислота є в великій кількості в кокаколі ,томуто і зуби і скриплять піля вживання цього напою ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді рецепт:

Кока-кола (за 2 грн.50 коп)

Перекись водню

Сода

Все це змішуємо, збовтуємо і виходить оппа-тралля-ля: = лампа?:)

Треба буде попробувати. Хто зробить такий експеремент - поділіться результатом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бл* це фуфло - неправда. Я пробував із Schweppes . Спортивний інтерес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
Є хіміки? Мені здається через ортофосфорну кислоту, якої повно (основа) у тих напоях. Сода та перекис водню, виступають каталізаторами, яку творюють сіль. Фосфор.

Поправте.

так, суть така. пероксид, тобто перекись водню H2O2. та газіровка з ортофосфатом. (напевне саме в тому напої її дуже багато) - H3PO4 і сода Na2CO3. чому написано 1/4 залишити, бо багато кисню виділиться, то щоб не рвонуло :lol: спочатку взаємодіє ортофосфат з содою : 3Na2CO3 + 2h3PO4 > 2NA3PO4 + 3H20 + CO2 . якось так. тоді доливають H2O2 - перекись водню. NA3PO4 + H2O2 - 3Na(OH)2 + P ось така походу буде реакція. Виділяється чистий фосфор :) треба з пепсі або з колою пробувати. Можуть правда бути проблеми, як з швепсом вийшло, наприклад неправельні порції або щось типу того. правда я ще сам не пробував але повинно вийти :)

ну хочаб по хімічним реакціям виходить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще. перевіряйте склад напою ,чи є там ортофосфатна кислота. наприклад в спрайті її зовсім немає! то ніякої реакції і немало бути. в швепсі походу теж. пробуєм з колою або з пепсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там шоб зробити треба перекис водню рзчин більш як 50% а аптечний має тільки 2-3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще. перевіряйте склад напою ,чи є там ортофосфатна кислота. наприклад в спрайті її зовсім немає! то ніякої реакції і немало бути. в швепсі походу теж. пробуєм з колою або з пепсі.

Це "прихований" інгредієнт. Його наявність не вказують.

Хоча, мабуть, варто з чимось спробувати іще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба хочаб з кока колою спробувати

там шоб зробити треба перекис водню рзчин більш як 50% а аптечний має тільки 2-3

по ідеї просто збільшити дозу перекисю, щоб вийшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це "прихований" інгредієнт. Його наявність не вказують.

Хоча, мабуть, варто з чимось спробувати іще.

якраз і вказують, це підкислювач

В кокаколі - ортофосфорна кислота

в пепсі - лимонна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вніманіє всєм:) Завтра купую кока-колу, прихожу і змішую це добро (соду і перекись). Якщо щось вийде - сфоткаю або зніму на відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю фосфор збуджують електрони світла. а ця штука занадто яскраво світилась як для фосфору, та і щоб фосфор так світився треба його добряче опромінити, наприклад спалахом від фотоапарата) а сітло там було не дуже...

...цікаве відео, хто вчиться на перших курсах ,спитайте\покажіть відео викладачам хімії, вони напевно мають знати правильну відповідь на це питання)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю фосфор збуджують електрони світла. а ця штука занадто яскраво світилась як для фосфору, та і щоб фосфор так світився треба його добряче опромінити, наприклад спалахом від фотоапарата) а сітло там було не дуже...

Фосфор (справжній) світиться яскраво без будь-якого додаткового освітлення. Це явище називається хемілюмінесценцією і виникає завдяки хімічній реакції повільного окислення фосфору киснем повітря. А те що ти маєш на увазі має зовсім іншу природу і ніякого відношення до чистого фосфору не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю фосфор збуджують електрони світла. а ця штука занадто яскраво світилась як для фосфору, та і щоб фосфор так світився треба його добряче опромінити, наприклад спалахом від фотоапарата) а сітло там було не дуже...

Фосфор (справжній) світиться яскраво без будь-якого додаткового освітлення. Це явище називається хемілюмінесценцією і виникає завдяки хімічній реакції повільного окислення фосфору киснем повітря. А те що ти маєш на увазі має зовсім іншу природу і ніякого відношення до чистого фосфору не має.

Довго буде світитися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поїду до польщі куплю "маунтін дью" (на смак нічого доброго), спробую замутити цей експеримент, але думаю що то все лажа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...