Перейти до змісту

АЛЛИЛУЙА!!!


D@ve

Рекомендовані повідомлення

где такие опездолы беруцца...

алилилуя курабахайа лалалайлай...оуууу алилуйа (видимо приход)...Бог хочет что б твой светильник горел.

скажи аминь-на..... под чем он ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда........ ні, я не осуджую, але особисто я б в таку церкву не ходив, навіть за гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шолє в штунди податись..

там, певно, від НЛП і інших секретних гонотехнологій ще веселіше живеться_)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це як-би і не "штунди" зовсім... це харизмати -- зовсім інша течія. Гребти всіх під одну гребінку це як називати панків дезерами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це як-би і не "штунди" зовсім... це харизмати -- зовсім інша течія. Гребти всіх під одну гребінку це як називати панків дезерами.

А ти знаєш, хто такі дезери? :jeer: :jeer: :jeer:

Тож не називати хіппі ультрасами.

А люди з хворою психікою - що штунди, що харизмати, що саєнтологи - один фіг. Хоча... хворий ніколи не визнає те, що він хворий, правда?;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це тіпа антидеприсанта, я думаю ті люди розуміють що там відбувається, що це вистава, вони приходять, заряджаються позитивом, платять за послугу пару доларів, і йдуть по своїм справам. Бог, тут справа десята.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це тіпа антидеприсанта, я думаю ті люди розуміють що там відбувається, що це вистава, вони приходять, заряджаються позитивом, платять за послугу пару доларів, і йдуть по своїм справам. Бог, тут справа десята.

Думаєш він ще й наркотою торгує? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згадав, буває що роздають перед сеансом сок, з амфетаміном розведеним., то вони там по повній відпочивають, :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Источник Жизни".

Численность: 2000 человек.

Пастор: Михаил Котов.

Месторасположение: Арендует помещения кинотеатров, в частности "Охта".

Одна из самых многочисленных общин, очень активна в организации всевозможных служений. Ведет большую миссионерскую работу, в основном среди молодежи. Община имеет московские корни.

Некіслий парубок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...