Перейти до змісту

"Поле бою - Україна. Зламаний тризуб"


trionix

Рекомендовані повідомлення

Ну, ти сам причину знаєш. Просто я на 100% впевнений в твоєму походженні, от і все. Чого в мене (поки що), немає, у відношенні тогож Шури чи Діфото.

ты в своем происхождении поройся. еще не так давно по-русски на форуме писал.

и вдруг тролль-патриот. с чего бы это?

всі бачили що відбулось в Білорусі?

Для тих хто не знає - білоруська мова майже померла, отак от хлопаки.

я уже твоему клону encoarage отвечал:

в Белорусси все больше и больше своего языка, а русского все меньше и меньше

хотя, с тобой говорить - что с забором.

игнор. но попробуй что-то противное вякнуть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

"Друзі", все це пусті балачки

Є державницькі сили і анти-державницькі

Я думаю пояснювати хто є хто (на цьому форумі) непотрібно

Всі ваши розсусолювання та переводи стрілок ніщо більше ніж намагання відвести погляд від цієї світлої та правильної істіни.

mammoth, я повністю розумію відповідальність за свої слова, і знаю що мені може світити від таких як ви, а от ви схоже на те, ще "пітаєте іллюзії"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Друзі", все це пусті балачки

Є державницькі сили і анти-державницькі

Я думаю пояснювати хто є хто (на цьому форумі) непотрібно

Ти забув добавити "любі".

А от щодо "державницькі сили і анти-державницькі" прошу озвучити, адже ні РФ ні США Україну ще не купили/окупували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Друзі", все це пусті балачки

Є державницькі сили і анти-державницькі

Я думаю пояснювати хто є хто (на цьому форумі) непотрібно

Всі ваши розсусолювання та переводи стрілок ніщо більше ніж намагання відвести погляд від цієї світлої та правильної істіни.

mammoth, я повністю розумію відповідальність за свої слова, і знаю що мені може світити від таких як ви, а от ви схоже на те, ще "пітаєте іллюзії"...

дарма ми тобі в рєпу мінусів накидали, тепер ти уважатимеш себе героєм і боцемзаволюненькиукраїни:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у одній темі дєвучка мушчіну називала нехарошим словом много раз

А був би той мушчіна не мушчіною, а якимось підаром, то багато "приємного" сказав би тій дєвушці в відповідь :D

пробачте за офтопік, вирвалось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорити гадості дєвушка перша почала і більше встигла, вона тут поза конкуренцією :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви не могли би "кохатися" в приватних повідомленнях, друзі? а то оці важі страсті уже підзає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДЄйствітєльно...Хто всрався? Невістка...

Зато так званий мушчіна їх перший робити.

Tolik, прасті.

Все одно зараз дєвушка РО получить, а воно нє. БО воно - модер.

І пофіг, шо то воно перше почало шось мурчати в тему про гоміків.

Справделиво. да. *абідєлась*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все одно зараз дєвушка РО получить, а воно нє.

нібаісь, воно попросило одмінів не трогати дєвушку, нехай бісиццо :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні, давайте створимо вам окрему тему, де вам ніхто не буде заважати освідчуватися :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shura,

:blush:

Ну... Треба героїчно прийняти всю вину на себе?...Всю нє. Зреагувала на підйо - мая віна. Дя.

Малчю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що в книжці то пишуть ? Дали 3,14хххх москалям чи ні, а то тут така справа (мну шапку в руках). Порадилися я, пан Кульмах, Стецько, мій брат Сьєрж, Стефан та Ляйтнер, що стільки москаликів-полонених не прокормимо :(. Ви ж то вже ж пробачте нас.

Піду но я за насінням, да і челяду пасти конче треба, свині некормлені так і справ багато...а ще мені чомусь здається що той хлопак мах - то наш хлопак партизан. Як пику буде товкти то відгукніться, ми завше раді допомогти. Все я побіг, а то либонь жінка гука і лається що стовпичу біля теляВізора ... бува громадо...рад був посміхнутися котрий раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

панове чи як краще форумчани не флудіть тут краще попийте пива на тусовці

нам тут (на форумі ) від політиканства вже мозги болять і вуха пора працювати, а політикам поврізати заробітну плату і вони самі перестануть молоти язиками про Єдіноросію і шовінізьм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

чем интересно мудизм в топике отличается от http://exlibris.org.ua/defilada/index.html?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чем интересно мудизм в топике отличается от http://exlibris.org.ua/defilada/index.html?

прикольна книжка:) т.зв. "альтернативна історія":)я читав декілька років тому. думаю, професійні російські патріоти говорили про неї те саме, що й наші "професіонали" про сабж топіка:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...