Перейти до змісту

"Поле бою - Україна. Зламаний тризуб"


trionix

Рекомендовані повідомлення

а я думаю що безнадійних не буває - і таких як макс теж треба мягенько і плавно переконувати у хибності такої ідеології

я вот начал слушать русское радио через инет, туда приходят всякие "аналитики" и простые люди, как только начинается разговор про Украину или политиков, то всьо, все враги, предатели, уроды, растрелять, мы им зделаем, они еще к нам приползут. И это говорят не купленные говорилки, они искренне так думают. Это результат ихнего зомбирования.

Так вот, ты не хотел бы занятся русскими форумами и там их "переконувати" что они все гонят... ну ты знаеш... а мы здесь уже в принципе все поняли, спасибо тебе за твою роботу, мы верим в тебя, и удачи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

Думаю наши методы бесполезны. Ведь все верят власти, и вряд ли кто поверит, что мы хорошие. Ну разве наши друзья и люди из Росии, которых мы знаем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу тут всі такі розумні і в репу сруть, ну що ж чекайте путіна освободітєля, хлопаки, що я можу сказати.

Мені соромно за таких українців як ви, через вас нас завжди вважали і вважають тупими хохлами, які навіть не заступляться один за одного в тяжку хвилину.

Наша мова і нація в великій небезпеці, всі бачили що відбулось в Білорусі?

Для тих хто не знає - білоруська мова майже померла, отак от хлопаки.

І відповідна померла і нація, залишались купка опозицінерів, а в цілому - болото болото болото...

Щож якшо така доля у нашого народу... Нажаль я один і купка таких як я дуже мало можуть змінити...

На радість Shkodery і таким як він. Я зараз не хочу обговорювати особисті якості цієї людини, скажу тільки одне, в кожній людині живе дух свого народу та їх предків, і кожна людина має виконати свою особисту місію на Землі при житті.

Сумніваюсь що ви щось зрозумієте, але надія (маленька) ще є.

Zheny - а де я "образив" діфото? Тобто звертання "сцука" ти образою не рахуєш?

я вот начал слушать русское радио через инет, туда приходят всякие "аналитики" и простые люди, как только начинается разговор про Украину или политиков, то всьо, все враги, предатели, уроды, растрелять, мы им зделаем, они еще к нам приползут. И это говорят не купленные говорилки, они искренне так думают. Это результат ихнего зомбирования.

Все вірно кажеш, тільки одне АЛЕ

Це не результат зомбування, вони так думають саме тому що вони русскіє

До тих пір поки українець цього не зрозуміє місце йому на смітнику.

Зараз прибіжать під-москалики і будуть кидати образи та казати який я тупий, але іхні хазяєва на 100% знають що я правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вірно кажеш, тільки одне АЛЕ

Це не результат зомбування, вони так думають саме тому що вони русскіє

max Не можна всіх росіян вважати такими.Можливо там є люди, які поважають україну й хочуть миру, й не обзивають один-одного національними образами. Це теж саме, що скинути бомбу на дім, де живуть хороші й погані.

ВІКІПЕДІА Краї́на - визначена територія, що становить єдність з погляду історії, природних умов, населення (спільноти людей, що проживають на цій території) тощо. Інколи термін вживається як синонім терміну держава

До виділенного - спільноти людей можуть поділятися. Якщо чесно я таких людей бачи тільки по телевізору (з плакатами типу "геть україна" Але всіх людей-росіян, яких я знаю, вони відносятся до мене й до України поважно й як держава.

Розмовляю мовами залежно до співбесідника. так що не дивуйтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можна всіх росіян вважати такими.Можливо там є люди, які поважають україну й хочуть миру, й не обзивають один-одного національними образами. Це теж саме, що скинути бомбу на дім, де живуть хороші й погані.

Ну як тобі сказати. Звичайно є, але по перше це саме "россияне" а не "русские", по друге тіх хто дійсно поважають Україну як державу - дуже мало.

Я не говорю что русскіє казли а ми красавчіки.

НІ.

Якраз таки ми тупі та розєднані, і це наша біда. (достатньо хоча б прочитати цю тему)

Русскіє просто роблять те що вони повинні робити... "вибивають" життєвий простір для себе, розповсюджують своє поняття про світ

Так робить кожна нормальна СИЛЬНА нація.

Просто українцю треба зрозуміти, що русскій апріори відрізняєтся від нього, в нього свої цілі і задачи, і не треба заглядати йому в рот.

Можна спокійно сидіти за чаркою пити горілку з росіянином а потім йти і робити СВОЮ справу. Хто ж проти.

А в нас чомусь рахують русскіх "браттями" яким начебто дуже потрібно витягувати нас з лайна...

Просто що я хочу сказати. Я щє не зустрічав русскіх в яких В ЗАРОДИШІ немає імперських претензій. Я зустрічав людей які намагалися вести себе дуже чемно, але все рівно рано чи пізн вони "прокалувалися"...

Ось що треба розуміти. В них з молоком матері - Україна, Грузія, Казахстан і т.п - це втрачені території які треба повернути.

Це може не проявлятися, не спорю. Але рано чи пізно проявится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна, Грузія, Казахстан і т.п - це втрачені території які треба повернути.

Історія показала слабші сторони. Ми не переписуємо її. Ми її продовжуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув, що проводилося опитування, результатом якого було те что лише 4% українців вороже ставляться до РОсії, в той час, як росіян, що ставляться вороже до України аж 65%...

Я маю досить багато друзів і простих знайомих із Росії, так от вони самі говорять, що таке ставлення до нас у них виховує їхня влада і банальна непоїнформованість (Такі тенденції спостерігалися ще з Сталінських часів)... Та і історично так склалося, що із Росією в нас стосунки мягко кажучи не дуже... Та і зараз Росія імперія саме так імперія, схована за красивою і цілком цивілізованою назвою федерація... Ви думаєте, чого вони так негативно віднеслися до конфлікту в Осетії... Просто якщо вони випустять із своєї сфери впливу один народ, то незалежності захочуть і інші і від Росії залишеться лише Москва... Згадаємо Чечню, прикладів багато...

Ця книга це просто чергова пропаганда, що б втовкмачити в голови російських громадян, які ми погані і злі... В якому світлі наш виставили російські ЗМІ у газовому конфлікті??? Багато вільно-думаючих росіян говорило, что це вже занадто...

Накінець хочу додати, що центральною ареною примарних бойових дій, ще більш примарної Третьої світової війни буде Україна... Перша і Друга світові війни теж неабияк зачепили Україну... Таке враження, що Україна центральна світова держава... І я надіюсь, що цивілізоване суспільство не допустить розв’язання бойових дій на нашій триторій...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви замітили як росіяни притихли?

Нема чого сказати :)

Я маю досить багато друзів і простих знайомих із Росії, так от вони самі говорять, що таке ставлення до нас у них виховує їхня влада і банальна непоїнформованість (Такі тенденції спостерігалися ще з Сталінських часів)

Так то вона так, але нажаль це не більше ніж "отмазка"...

Тому що ця пропаганда не працювала якби не падала на благодатну почву.

Чув, що проводилося опитування, результатом якого було те что лише 4% українців вороже ставляться до РОсії, в той час, як росіян, що ставляться вороже до України аж 65%...

Так, все вірно. Тут все просто - в Україні багато зросійсечиних українців, справжніх росіян які були перевезені з Росії сюди колонізувати ці землі, починаючи з 18 століття і вплоть до 20го століття коли відбувся напевно самий великий притік росіян сюди (при радянській владі).

а в Росії українців які ідентифікують себе як українці вже майже не залишилось.

Раджу переглянути цю тему - http://www.tatarlar.ru/sql-forum/viewtopic.php?t=1506

Більшість татар і до сьогодні підтримують повну незалежність Татарстану

Таке враження, що Україна центральна світова держава

Так і є, тільки нажаль нам від цього ніякої користі, одна шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

макс, росиян на этом форуме нету, это раз.

А во-вторых я лично над тобой стебать уже устал, поцреотичный ты наш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

росиян на этом форуме нету, это раз

А як писати?

Особ, чий тато/дідусь/прадідусь (чи самі) приїхав сюди або особ які були українцями але зросіянились і забули своє коріння?

Занадто довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не надо превращать в поле битвы форум.:)

Патріоти, не сійте розбрат у рідній державі, хай навіть і у маленькій та ще й віртуальній її частинці.

Непатріоти, тицяти пальцями і сміятись - поведінка, притамання малятам у дитячому садочку. Ми ж дорослі люди, ага?)

Мир вам.

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

max, а расскажи-ка с какой радости я стал для тебя неким собирательным образом? тебе в темном подъезде некие личности запихнули в анус ® плохо ошкуренное древко от российского флага с надписью "от Shkoder и прочих москалей"? извини, я к этому отношения не имею, как и к баттхёрту, который ты испытываешь в отношении сферического москаля в вакууме :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А знаєте, книжка все-таки взяла своє.

Ефект чітко видно у даній темі :)

Почали обзивати росіян москалями. Тих, хто не підтримує ідеологію нації - хохлами. Почали ліпити мінуси в репутації. Не знаючи одне одного взагалі перейшли на особисті образи...

До людей єврейської національності причепилися....

Ви не з Верховної Ради випадково, панове?:)

Може, варто мислити глобальніше, щоб подібні провокативні хрєні (як вищевказана книга) не викликали міжусобиць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А знаєте, книжка все-таки взяла своє.

Ефект чітко видно у даній темі :)

Почали обзивати росіян москалями. Тих, хто не підтримує ідеологію нації - хохлами. Почали ліпити мінуси в репутації. Не знаючи одне одного взагалі перейшли на особисті образи...

До людей єврейської національності причепилися....

Ви не з Верховної Ради випадково, панове?:)

Може, варто мислити глобальніше, щоб подібні провокативні хрєні не викликали міжусобиць.

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, max, ты слишком о многом догадываешься. Придется сообщить о тебе своему куратору из ФСБ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі перейшли на особисті образи...

Осінь, а оце у одній темі дєвучка мушчіну називала нехарошим словом много раз- це вона на лічьності не перейшла?:)

макс, викинь з голови свій "набір штампів і трафарєтів"

професійний патріот...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осінь, а оце у одній темі дєвучка мушчіну називала нехарошим словом много раз- це вона на лічьності не перейшла?:)

1. мушчіна - за шо бароліся, на то і напароліся.

2. а до слів некрасіво чіплятися :)

І взагалі. Сваритесь ви дарма на порожньому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а расскажи-ка с какой радости я стал для тебя неким собирательным образом?

Ну, ти сам причину знаєш. Просто я на 100% впевнений в твоєму походженні, от і все. Чого в мене (поки що), немає, у відношенні тогож Шури чи Діфото.

А свої недолугі жарти залиш собі, через їх многократне повторення вони б знудили вже навіть дітей з дитячого садочку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а расскажи-ка с какой радости я стал для тебя неким собирательным образом?

Ну, ти сам причину знаєш. Просто я на 100% впевнений в твоєму походженні, от і все. Чого в мене (поки що), немає, у відношенні тогож Шури чи Діфото.

А свої недолугі жарти залиш собі, через їх многократне повторення вони б знудили вже навіть дітей з дитячого садочку...

max, твое занятие выяснением моего происхождения весьма похвально. не забудь поделиться расширенными результатами, а то знаешь, штамп "москаль" - как-то однобоко для историка, знающего ответы на все национальные вопросы. заодно приложи информацию о своем происхождении, да побольше правды, пожалуйста. сдается мне, происходишь ты вовсе не от древних укров, вот и копаешься в чужой генеалогии пытаясь что-то себе доказать.

да, кстати, не будь таким серьезным, хотя бы здесь, а то в твой перекос лица так и тянет потыкать вилкой :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ясно. Пустопорожній флуд, нічого іншого я і не очікував.

Шкодер, ти насміхаєшься над нашими символами, цікаво назвав би ти Герб РФ "куріцей ащіпанной", до прикладу?

Велики сумніви в мене в цьому.

А всім форумчанам українцям, пропоную задуматись, поглянути собі в сердце та не вірити дутим "авторитетам", які крім насмішок та образ в бік нашої держави та народу нічого в цій темі не проявили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ясно. Пустопорожній флуд, нічого іншого я і не очікував.

Шкодер, ти насміхаєшься над нашими символами, цікаво назвав би ти Герб РФ "куріцей ащіпанной", до прикладу?

Велики сумніви в мене в цьому.

А всім форумчанам українцям, пропоную задуматись, поглянути собі в сердце та не вірити дутим "авторитетам", які крім насмішок та образ в бік нашої держави та народу нічого в цій темі не проявили.

Зі свого боку я би порадила щирим українцям не розпалювати ворожнечі, як в дитячому садку, проти незнайомих людей.

Бо маленька агресія в кожному з нас може стати вкладом у велике вогнище, яке не принесе нічого хорошого (якщо Ви розумієте, про що я).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ясно. Пустопорожній флуд, нічого іншого я і не очікував.

ты именно его и ожидал, разве не так, господин Тролль? но к сожалению твой троллинг настолько толстый, что не лезет в дверь

Шкодер, ти насміхаєшься над нашими символами, цікаво назвав би ти Герб РФ "куріцей ащіпанной", до прикладу?

Велики сумніви в мене в цьому.

извини, не уловил твоей иронии. это как бы намек на старый анекдот, где каждый мог выйти на центральную площадь и крикнуть, что президент - @#$% ? я уважаю традиции страны в которой родился и живу, просто ее герб не вызывает у меня желания отчаянно флюродросить на его изображение, а уж герб РФ и тем более. всего лишь несовременная символика, которая "внушаит" таким, как ты. не более того. будь выше картинок.

А всім форумчанам українцям, пропоную задуматись, поглянути собі в сердце та не вірити дутим "авторитетам", які крім насмішок та образ в бік нашої держави та народу нічого в цій темі не проявили.

поддерживаю и советую стопроцентно верить форумным флеймерам разводящим "хохлосрач" по поводу и без повода. чувствуешь, какой интересный логический конфликт получается?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ясно. Пустопорожній флуд, нічого іншого я і не очікував.

Шкодер, ти насміхаєшься над нашими символами, цікаво назвав би ти Герб РФ "куріцей ащіпанной", до прикладу?

Велики сумніви в мене в цьому.

А всім форумчанам українцям, пропоную задуматись, поглянути собі в сердце та не вірити дутим "авторитетам", які крім насмішок та образ в бік нашої держави та народу нічого в цій темі не проявили.

я так понял ты заплечных дел фельдшер, так всех лечишь и диагнозы ставишь.

"Максимка", ты мне чрезвучайно напомиаешь один исторический типаж - попа Гапона, оно тоже о многом кричало за правду было... а итог должен знать сам, если нет, то тоебе, думаю обязательно нужно узнать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...