Перейти до змісту

Замовлення ОГО! через сайт УТ


Рекомендовані повідомлення

Хтось пробував замовляти ОГО через сайт УТ? Як швидко на замовлення реагують? Чи реагують взагалі? Чи краще відразу особисто топати до них?

Про залежність від наявності вільних портів знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось пробував замовляти ОГО через сайт УТ? Як швидко на замовлення реагують? Чи реагують взагалі? Чи краще відразу особисто топати до них?

Про залежність від наявності вільних портів знаю.

ну що там в Київі можуть знати про стан твоеї телефоної лінії , треба йти в місцевий телеком , чим скоріше напишеш заяву , тим скоріше включать , якщо є технічні можливості. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як практика показує, краще на сайті, адже тоді сюди вказівка приходить з Києва...

хоча на сьогодні коли нема портів, то це однаково..

коли були порти, а в Луцьку шось морозились, то знайомий подзвонив на Києв, і буквально за тиждень підключили, а тут казали в порядку черги...

я сам особисто то ходжу в укртелеком, просто мене там знають, я з десяток абонентів підключав, навіть без самих абонентів, навіть є схема підключення коли нема власника телефона... хоча і раз чи два замовляв через сайт

короче смисл є....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смислу нема. бо інтернет у них вже з місяць гівняний. вічно доводиться перегружати модем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що там в Київі можуть знати про стан твоеї телефоної лінії , треба йти в місцевий телеком , чим скоріше напишеш заяву , тим скоріше включать , якщо є технічні можливості. ;)

Я не згідний, просто там не завжди включайть згідно поданих заяв, треба знати до кого підходити, а саме головне надоїдати їм, а то появляться портів і вони підключать швидше тих хто вже реально дістав, а ті що мовчки чекають можуть і ще почекати... адже ти ж не знаєш ні який ти в черзі, яка сама черга і скільки портів зявилось...

рекомендую зразу робити 2 замовлення і з сайту і піти особисто в місцевий Укртелеком

смислу нема. бо інтернет у них вже з місяць гівняний. вічно доводиться перегружати модем

Саме так, інет буває оцтой, але в мене наприклад на 6 класний нет, не жаліюсь,швидкість заявлена, і ніколи не перевантажуюсь, тут як повезе...

але тут така засада, що в них практично вже ніде в Луцьку нема вільних портів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смислу нема. бо інтернет у них вже з місяць гівняний. вічно доводиться перегружати модем

А який в мадмазель модем ?

напевно Длінк 2500 . ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проводив перевірку можливості проведення ОГО через сайт - відповідь була негативна, а от в режимі живого спілкування інет всетаки провели...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу купити ОГО! старт! Заходиш у будь-яке відділення Телекомсервісу із 120 гривнями. Зразу кажуть чи є технічна можливість(себто порти), кажеш мобільний....2-3 дні і поступає на нього дзвінок.

Я так підключався, документів не потрібно взагалі ніяких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смислу нема. бо інтернет у них вже з місяць гівняний. вічно доводиться перегружати модем

А який в мадмазель модем ?

напевно Длінк 2500 . ;)

мамзель просід пардоніть, но мадем єзмь каллісто в оренді. їхній короче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смислу нема. бо інтернет у них вже з місяць гівняний. вічно доводиться перегружати модем

А який в мадмазель модем ?

напевно Длінк 2500 . ;)

Можна більш детальніше про Длінк 2500? Він що настільки поганий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він що настільки поганий?

Не найкращий. А взагалі для дому - нормально.

Взагалі 1 фіг, через сайт чи купляти старт, чи йти в телеком. Якшо нема портів, то і старта не продадуть і на сайті відмовлять а от в телекомі заявку прийняти можуть, але знову ж таки швидкість підлючення залежить від об"єктивних обставин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смислу нема. бо інтернет у них вже з місяць гівняний. вічно доводиться перегружати модем

У всіх так? Від чого це залежить?

А який в мадмазель модем ?

напевно Длінк 2500 . wink.gif

А який краще брати? Який порадите?

але знову ж таки швидкість підлючення залежить від об"єктивних обставин.

яких наприклад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальний нет - немає нарікань.

Юзаю модем D-Link 2640U. Теж все ок.

По великому рахунку, якщо нормальна лінія - модем може бути будь-який.

Якщо ж вона хренова - то ніякий модем цього не виправить.

Замовляли ОГО! через нет. Зробили заявку, телефонували з Києва, потім місцеві, і сказали "А чому Ви одразу до нас не прийшли?? Що вони в Києві можуть знати про якість лінії, та наявність вільних портів?". Що і було зроблено.

Пр. Перемоги ... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет нормальний, я модем не перегружаю (теж D-Link DSL-2640U). А портів вільних таки нема. :) Так що, на Перемоги 2, каб.201 або 215, тільки заяву приймуть, а коли включать, залежить від того, коли з"являться вільні порти.

ps. DSL-2500 роутером фігово працюють, як раз те, про що Forever Autumn говорить. Телеком не винен, що в модема прошивка крива. Не знаю, якщо з"явилась нова нормальна прошивка, то варто перешити модем, а ні, то настроїти бріджем, і буде гуд. Куріть форум на dlink.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

смислу нема. бо інтернет у них вже з місяць гівняний. вічно доводиться перегружати модем

У всіх так? Від чого це залежить?

А який в мадмазель модем ?

напевно Длінк 2500 . ;)

А який краще брати? Який порадите?

але знову ж таки швидкість підлючення залежить від об"єктивних обставин.

яких наприклад?

якщо модем стоїть бриджом , то при розриві тра клацати по ярличку ;) , якщо роутором то це не замітно модем сам відновлює сесію , да і рідко таке буває.

можна пошаманить з модуляцією , якщо лінія погана.

d-link 2500 , були удешевльоний варіант вроді остання буковка D , В них проблеми були після білінгу , не піднімали сесію , вже проблему рішили новою прошивкою .

багато залежить від фізичного  стану  телефоної лінії, якщо лінія погана то наприклад більше 2 мгб не підключися.

питаня який модем брати , звичайно цікаве , в мене було три модеми , перший Калісто , брав в телекома в оренду ,притензій не було, другий Длінк 2540 , тоже безпроблемний , зараз Длінк 2640 - політ нормальний .

Зайди на сайт ogo.in.ua , зареструйся ,воно того варте, і пчитай форум, багато всього цікавого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

на рахунок модемів "DSL-2500U" нові прошивки тут ftp://dlink.ru/pub/ADSL/DSL-2500U/Firmware/firmware.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А порти вільні були, я вже другий день на ОГО! :P Модем поки взяв в оренду ZyXEL P660 RT EE.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А порти вільні були, я вже другий день на ОГО! :P Модем поки взяв в оренду ZyXEL P660 RT EE.

небось номер на 4?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

небось номер на 4?

фігтам, на 3

ОГО!

РУлить :-)

доречі якщо плануєш довго бути з ОГО, рекомендую модем купити...

в мене було два підключення, і я до року брав модем в оренду...

не те що б я жалкував про те, але я, скажем, дав більше заробити Укртелекому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ще раніше підключався через сайт....

відразу на сайті видає чи є порти...

відразу заявку заповнив....

потім просто позвонив і спитав чи прийняли і коли чекати...

через 5 днів нет був у мене...

і юзав норм ДЛІНК 2500 і проблем не було...

а шо інколи нет поганий, то він і в датагруп часом не дуже добрий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...