Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

Є підтвердження:

http://ua-football.com/ukrainian/high/4e933b42.html

Питання тільки, якщо толковий гравець, та ще й вільний агент, чому тільки до кінця сезону? Можливо, на довше сам не захотів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Збірник то збірник, але останній раз грав за збірну рік тому, іто виходив завжди на заміну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1/8 финала Кубка Украины

Результаты жеребьевки:

1. Сталь Д. - 2. Черноморец

3. Металлург З. - 4. Ворскла

7. Буковина - 8. Арсенал

5. Волынь - 6. Днепр

9. Карпаты - 10. Металлист

11. ФК Сумы - 12. Заря

13. Динамо - 14. Шахтер

15. Металлург Д. - 16. Кривбасс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін... другий раз може з Дніпром не проканати...

Динамо - Шахтар - це канєшно весело :)

З іншого боку - якщо обіграти Дніпро то можна відносно легко проходити в єврокубки через Кубок, адже лишиться тільки один з монстрів укр. футболу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ещё и Дино Дрпича заявили

а на сайт традиционно сфоткали так, будто он бухал перед этим неделю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Шахта відстебне Волині, щоб ті відібрали очки в ДК, то можна очікувати глухий захист 95 хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та яке відстебне) нема їм шо робити, Динамо і так нашу Волинь натяне, трьох гравців основи немає та ще й гра на виїзді. Мій прогноз, більше трьох на Динамо і ноль на Волинь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаючи Кварца, можна прогнозувати, що обидва новачка вийдуть в неділю в основі. А потім можна буде казати - ми ризикнули, поставили нових гравців, а вони не тягнуть, не хочуть грати, ми їх виженем і т.д. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво скільки часу Волинь сьогодні протримається?Думаю хвилин 15-20

4-0

13 хв.

24 хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво скільки часу Волинь сьогодні протримається?Думаю хвилин 15-20

4-0

13 хв.

24 хв.

28 хв. Нев ті ворота, звєзда в шокє. :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці, "Волинь"!

На відміну від киян - зіграли достойно!

Дуже невистачало відсутніх...

Хоча кияни про це здогадувались. І діяли відповідно.

У нас - нормальні новачки! Правда, результат - не дуже.

Шумахер - слон!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене сьогодні Волинь зіграла досить непогано, не зважаючи на поразку.

Що порадувало так це те що з'явились комбінації в центрі а не просто бий-біжи.

Чесно кажучи я думав що буде значно гірше, зважаючи на відсутність ключових гравців.

МОЛОДЦІ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наступний матч з Арсенал обіцяє бути цікавим.Відступати нікуди- позаду(попереду) перша ліга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, не чекав. Пожари на перших хвилинах приводили до думки великого розгрому. Повезло що забили гол, кияни чуть припухли і гра в принципі заспокоїлась. Погано що забив Шумахер, тепер Кварц може його залишити. Про двох нових балканців щось сказати важко, але здається кращі ніж Смірнов і ще хтось там не помню. З ними і чотирьома дискваліфікованими вже я думаю треба буде вигравати в Арсенала ( хоча сьогодні він розніс Карпати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попав тільки на другий тайм, рахунок в неті дивився з побоювання, що вже 3:0 і другий тайм буде формальністю. Як виявилося, не все так погано, правда всі голи я пропустив :) Не знаю, як там грали в першому, а другим я задоволений. Якщо враховувати що не було 4 гравця основи. Шумахер нарешті трохи відбив грошей, які за нього заплатили - забив гол, багато підборів забирав, але мабуть думав, що десь там підпільно вибіг Майкон, тому скидав десь на нього :) Новачки можна казати, вдало ввійшли в гру, враховуючи що це їхній перший матч навіть толком без тренувань з командою. Сподобався пресинг, те, що кидалися на м’ячі ну майже як легендарна собака Кварца. Лівий фланг непогано, Леандро, Лопес, справа Павлов трохи був не на своєму місці. Недільку тре пам’ятник ставити :) Появилась певна швидкість при переходів з захисту в атаку, динамівці не давали постояти покурити, навіть якісь комбінації, правда більше в центрі, на лівому фланзі і до штрафної.

Коротше, як для такого складу - зарах. Чекаєм Арсенал, бажаєм удачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...