Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ще таким радим не був))) вже 3-0, наші шанси збільшуються

Може прорвемся

але ще й нам з таким Кривбасом грати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне виграти в Говерли :)

нічиї вище криши вистачить... 2 тури і 4 очки відриву.... тепер все залежить лише від нас - навіть перемога над нами Говерлі не гарантує еліту на наступний сезон...

а от перед ким хочеться зняти капелюх і стоячи аплодувати то це перед Кривбасом - без з/п, без тренувань, без нормальних санітарних умов і все одно "всєм смєртям на зло"... вони заслуговують на повагу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сподіваюсь Карпати не виграють в Дніпра.

грають півгодини,вже Карпати програють 0:3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И два спарринга, и по две тренировки в день.

А потом говорят, что сил на официальную игру не было?:) Так кто так тренируется во время чемпионата? Так на сборах вкалывать нужно! Ну не удивительно - Кварцяный во всей "красе"!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, був поза містом, тому не бачив першу гру за Кварца

http://football.ua/ukraine/news/203198.html

Лучшие и худшие в туре

Атаки: Волынь — 105

Дійсно так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[quote

Волынь рассталась с Илиевым и Рамоном

Луцкий клуб предоставил футболистам статус свободных агентов

Как сообщает портал transfermarkt.de, футболисты «Волыни» 32-летний болгарин Валентин Илиев и 23-летний бразилец Рамон 13-го мая получили статус свободных агентов.

Ранее эту информацию подтвердил исполняющий обязанности главного тренера «Волыни»Виталий Кварцяный. По его словам, «Волынь» подала заявление в соответствующие органы, что футболисты покинули клуб без уважительных причин.

Напомним, что после матча 24-го тура чемпионата Украины «Волынь» – «Ильичевец» (0:2) в раздевалке луцкого клуба состоялась стычка между Рамоном и спортивным директором клуба Александром Ярощуком.

Sport.ua]http://football.sport.ua/news/189594

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Волинь" у суд не подавала і тягомотину не влаштовувала - це означає, що гравці праві і у правовому полі розірвали контракти! Або для клубу дорожче вийдуть усі судові витрати... Не так все гладко у "Волинському футбольному королівстві"...:( І Ндоє пішов і клуб винен йому 1 лям вічно зелених президентів... Прохвости у клубі, тому і так справи складаються!:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає чого так багато автобусів біля стадіону??? народу повно, якийсь захід проходить чи що???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дем'яненко: Агенти забивають голову легіонерам "Волині" тим, чим не треба

Екс-наставник луцької "Волині" Анатолій Дем'яненко вважає, що за два тури до фінішу чемпіонату у "хрестоносців" значно кращі шанси залишитись у Прем’єр-лізі, ніж у "Говерли".

Анатолій Дем'яненко прокоментував нинішню ситуацію у чемпіонаті. Зокрема зазначив, що найбільш фінансово нестабільними команди лишаються ”Кривбас” і “Волинь”, але результат вони показують різний.

“Не знаю, як у Кривому Розі з підопічними справляється Олег Таран, але мені довелося не солодко з легіонерами. У кожного з них - агенти, які постійно забивають футболістам голови не тим, чим потрібно. Для лучан вирішальним в боротьбі за виживання стане зустріч з “Говерлою”. Кому віддаю перевагу? Думаю, у закарпатців більш важке становище”, - зауважив Анатолій Демяненко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти спочатку в охочі запишись. Майже завжди, коли ці виїзди організовувались - місця вільні все одно лишались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я б з радістю, тільки ось гіпс на нозі заважає з дому вийти... я вже їздив декілька раз такім способом.

Просто хотілось би, щоб охочих було десь 200+ тобто 4-5 автобусів, але для Луцька з відвідуванням домашок в 2 тис. 50 за щастя буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблемные украинские клубы смогут участвовать в Премьер-лиге в сезоне 2013/14.

Как сообщил вице-президент ФФУ Сергей Стороженко, команды получили аттестат на следующий сезон.

"Волынь" и "Кривбасс" получили аттестат.

Также аттестацию прошел киевский "Арсенал", - отметил Стороженко.

Напомним, ранее сообщалось, что на базе "Кривбасса" больше не кормят игроков.

comments.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напомним, ранее сообщалось, что на базе "Кривбасса" больше не кормят игроков.

comments.ua

Як в тому анекдоті:

"-Я им уже и зарплату не плачу ,а они все-равно на работу ходят.

- Так ты с них плату за вход бери."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дк свої 1147 грн/міс. всі отримали. Законних підстав не давати атестат немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Пісковець то з гнильцею....

Писковец: "А чего Кварцяный добился с Волынью?"

17 мая 2013, 16:19

vk_icon.gif

Бывший исполняющий обязанности главного тренера Волыни Анатолий Писковец откровенно рассказал о своем уходе из луцкого клуба.

251069.jpg

475]Анатолий Писковец, fcvolyn.net

"Почему так произошло? Спросите у руководства клуба. Меня просто поставили перед фактом, что буду и.о. наставника первой команды, а потом так же, ничего не объясняя, сняли с должности. Хотя не думаю, что Волынь во главе с Виталием Кварцяным в матче против Арсенала выглядела лучше, чем в двух поединках, когда я ее возглавлял. К сожалению, так получается, что тот, кто платит, тот и заказывает музыку. Меня, например, так же поставили перед фактом, что пришел Кварцяный", - говорит Писковец в интевью газете Украиснкий Футбол.

"Мне предложили идти в старшие тренеры луцкой команды U-19. То есть, даже не в молодежку, откуда меня переводили. Но Бог им судья. Практика наглядно показала, что в Кривбассе и запорожском Металлурге Кварцяный ничего не показал. Почему так уверен, что дело в квалификации тренера? Потому игроки ни в Кривом Роге, ни в Запорожье не поменялись, а Олег Таран и Сергей Зайцев - молодцы, создали хорошие коллективы".

"Вот почти все говорят: "Кварцяный - тренер! Специалист!". Почти десять лет он возглавлял лучан. А чего он добился с Волынью? Что он с ней завоевал? Высшее его место в турнирной таблице - шестое. Зато эпатажный, скандальный, устраивает постоянно шоу. А нам, скажите, что нужно: чтобы футбол был спортом или превращался в шоу? Я решил, что сотрудничать с ним не смогу".

"Соглашение истекает в конце этого года. Как раз занимаюсь юридическими тонкостями, чтобы разорвать с согласия сторон, соглашусь даже на то, чтобы без компенсации. Я догадываюсь, почему так все сложилось: пришел Кварцяный, я покинул клуб. Жаль, думал, что еще поработаю. 7 мая руководство сообщило мне, что и. о. главного тренера Волыни становится Кварцяный, а я возвращаюсь в дубль. А на общем собрании вдруг Виталий Владимирович объявил, что я становлюсь старшим тренером U-19. Честно говоря, думал, что хотя бы оставшиеся матчи в дубле доведу, а тут такое. Я никому дорогу не переходил. Того же Демьяненко не подсиживал. Почему так Виталий Владимирович сделал? Хотел меня таким образом как-то наклонить? Я еще после его прихода немного сомневался - оставаться мне в клубе или нет, но после того, как он объявил, что переводит меня в юношескую команду, я для себя решил - нужно идти".

"Я работал в дубле, к нам якобы не было претензий, несколько игроков молодежной команды вплотную подошли к основе. Негатива не испытывал. А потом случилась такая перестановка в первой команде. Что будут делать дальше? Будут предложения, охотно соглашусь. Даже в первую лигу - корона не спадет (смеется). А вот помощником в первую лигу вообще не пойду, а в Премьер-лиге - не к каждому. А может, опять за границу поеду. Пока не знаю".

Источник: Футбол Украины

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто мені "Волинь" Кварцяного більше подобається,ніж Пісковця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1f8f55.jpeg

Сімінін: Нам достатньо зіграти проти "Говерли" внічию

17 мая 2013, пятница. 16:10

Капітан луцької "Волині" Сергій Сімінін розповів про майбутній матч проти "Говерли" та розповів про зміну тренерів у команді.

− Сергію, можеш згадати ще важкі часи − такі, які настали для «Волині» сьогодні?

− За 4 роки, проведені у Луцьку, такого точно не було. Бувало, що розпочиналась певна криза, однак вона надовго не затягувалась. Пошуки виходів були результативними. Була якась впевненість у подальшому.

− У нинішній ситуації винуваті фінанси?

− Не тільки. Не знімаємо провину з себе і ми, футболісти. Але існує цілий комплекс речей, які впливають на виступи команди. І гроші у ньому не є ключовим моментом.

− Коли відчув, що почались негаразди?

− Важко точно назвати цей момент. Коли стартували у Чемпіонаті України, тоді все було нормально. Нічого не обіцяло погіршення ситуації і протягом першого кола.

− Відставка Анатолія Дем’яненка стала для вас несподіванкою?

− Не зовсім. Звичайно, ніхто не знав конкретної дати і чи відбудеться це взагалі, але останнім часом подібні чутки ходили. Коли було прийняте таке рішення, Анатолій Васильович разом зі своїм штабом зібрав усіх гравців, і всі побажали один одному вдалого продовження кар’єри.

− Одразу було відомо, що Анатолій Пісковець пробуде біля керма команди два тури, чи це теж наслідки спортивних показників?

− Точно навіть не пам’ятаю. Нам представили цього фахівця, повідомили, що він буде виконувати обов’язки головного тренера. А про термін його перебування на посаді нічого не говорили.

− Чи може щось поміняти за три останні тури навіть такий досвідчений наставник, як Віталій Кварцяний?

− Загадувати не хочу, але він точно зробить усе від нього залежне заради виправлення ситуації і вирішення збереження прописки у Прем’єр-лізі. У Віталія Володимировича багато за плечима, і йому відомо, як треба себе поводити у складні моменти.

− У такому випадку, на що він зараз робить головний акцент під час тренувань?

− На все потроху − нічого не забуває. Тут є вправи і на поліпшення фізичної витривалості, і багато роботи з м’ячами. Відпрацьовуємо також певні тактичні моменти.

− Багато хто каже, що під час вашої зустрічі в Ужгороді вирішиться доля обох команд. Але все ж цей поєдинок матиме більшу вагу для супротивника?

− Загалом обидві команди знаходяться у підвішеному стані. Може понизитись у класі і «Волинь». Однак нам трохи легше. Нам достатньо зіграти проти «Говерли» внічию. Тому дуже серйозно налаштовані вирішити питання вже у найближчому турі. Наш суперник у кількох весняних іграх добре себе зарекомендував і недаремно наблизився до рятівного 14-го місця. Раніше відставання ужгородців було значно більшим. Але колишні заслуги не враховуються. У суботу шанси на успіх будуть рівними. Нам просто треба перервати серію невдач.

− Сергію, тоді питання до тебе. Чи плануєш залишитись у Луцьку на наступний сезон?

− У будь-якому випадку це буде вирішуватись після останнього туру. Щоправда, про гірший варіант розвитку подій для «Волині» навіть думати не хочу. Але Віталій Кварцяний ще у перший день після повернення одразу попередив, що спочатку потрібно завершити сезон, а потім ми сядемо і у більш спокійній обстановці обговоримо усі моменти. Адже нинішня команда для тренера наполовину нова.

Нагадаємо, що завтра, 18-го травня, в Ужгороді місцева "Говерла" зустрінеться з "Волинню" в рамках 29-го туру Прем'єр-ліги.

http://www.ua-football.com/ukrainian/high/519628f6.html
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно взнав як Кривбас в Говерли виграв, Кварц розпрощався з 150 тищями долярів і сказав хлопцям якшо добре гратимуть то забере когось до себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...