Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

Думав до кінця гри не говорити про це, але видно що це Волині не допоможе! Вчора ввечері спостерігав картину, як Сімінін з Неділько підїхали до церкви, що біля Там-Таму і пішли всередину, напевно свічки поставити ... Але це не допомогло!:( Одне дивує, як місце в команді Неділько дають з постійними його перекурами на ганку під'їзду?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Немає команди, взагалі! Кварцяному треба збирати нову команди, бо з цією не буде толку :( Навіть в першій лізі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще такого сорому не було, жах.

В першій лізі нема на кого дивитись.

Просрали волинський футбол, зганьбили,йши на вибори і казали для людей, європейське місто-пердив і село на мапі Укр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На місці Кварцяного з таким результатом, в.о., я б не вийшов на це флеш-інтерв'ю, а тут з нього "зірку" зліпили телевізійники! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вони весь матч були в прєдвкушенії цього флешу і пресухи, а там реально і не було про що говорити, як не про Кварца...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він готується до 1ліги

продадуть Еріка, Суботіч втиче, інших за невиконання умов виженуть і буде все з початку.

А ще минулої весни такі надії, думав невже невже в нас буде супер клуб, а тут....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекайте наступних виборів коли Палиця "згадає", що він луччанин і нього у власності є місцевий ФК...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за останні 14 матчів 5 очків, забиті пропущенні за ці 14 матчів 5 проти 26, це просто жах, ні в які рамки не вкладається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я думаю що тут справа не тільки у власниках, тут і вплинуло те що зараз робиться і чемпіонаті, і в країні. Ні для кого не секрет що клуб брався для Коломойського а Палиця тут сплив тільки щоб взяти собі пару процентів на вибори, і брався він для певної мети: щоб мати додатковий голос в ФФУ, а от же і більший вплив, і мати противагу для пулу Ахметова, попри всі мінуси цього, були і плюси: це те що Коломойський особливо не мішав грати своїм командам і відвертих зливів (так як роблять донецькі) не було, ну хіба що аутсайдерам, що б врятувати їх від вильоту, ну і за забирання очок в конкурентів Дніпра, команди отримували премії (того наші так "гризли" землю в матчі з металом осінню) що було додатковою мотивацією.

Але тут прийшли самі знаєте хто, і наявність голосів в ФФУ стало до дупи, плюс почався "суддівський беспредєл" проти команд не ахеметовського пулу. Ну і в кінці кінців донецькі почали "щимити" бізнес Коломойського.

І в таких умовах тримати кучу команд, які вже нічого не верішують, немає сенсу, відповідно Коломойський і почав їх зливать. А Палиці той футбол і нафіг ненадо був.

Думаю якби не ці обставини, то була б в нас і хороша команда, і оновлений стадіон, і, можливо, і єврокубки до нас прийшли. Не думаю що Демяненка сюди тягнули просто так, Кварца замінити і попроще тренера б знайшли, значить на щось розраховували.

А якби не прийшли нові власники то Столяр з Кварцом все-одно б вилетіли в першу лігу, або ж лягли б під Ахметова, як не в цьому чемпіонаті то в наступному, єдине що була б хоч якась впевненість що вони зберегли б команду.

Головне аби команда залишилась, нехай і в першій лізі, тоді, я вірю, що знов повернемось в вишку, якщо зникне команда, то про великий футбол на Волині можна буде забути на багато років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кінаш - імхо найкращий гравець в цьому складі Волині, до травм в першій лізі був лідером, сподіваюсь менше травм буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pura

Десь з середини інтерв"ю почав впізнавати Кварцяного.Особливо коли з а ГандРамона згадав і Ілієва. Але видно,що щось він знає. Якісь такі натяки на Першу лігу не здорові... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pura

Десь з середини інтерв"ю почав впізнавати Кварцяного.Особливо коли з а ГандРамона згадав і Ілієва. Але видно,що щось він знає. Якісь такі натяки на Першу лігу не здорові... :(

дійсно схоже, що вже готуються до першої ліги

а Кварцяного не тільки в інтерв"ю, а і на лавці сьогодні було не впізнати

до речі після гри Сімін підходив до фанатів поспілкуватись, всієї розмови я не чув, але фрази типу

"мы не можем", "потерпите еще немного", ... проскакували

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть не згадаю, коли Волинь востаннє стільки по воротах суперника била, як вчора.

Подивився інтервю Кварца, погоджуюсь, він дійсно щось знає. З одного боку, шкода якщо вилетимо в першу лігу. А з іншого, що з такими боргами робити у ПЛ наступного сезону? Програвати всім підряд? Питання зараз що з фінансами буде, коли все стабілізується?

Я думаю нам виліт в першу лігу не страшний, а навіть навпаки. Потрібно спокійно організувати адмін. роботу в клубі, а то там невідомо, хто за що відповідає. Розібратись з боргами, стабілізувати ситуацію. І звісно, почистити команду, а то в нас зараз багато лишніх гравців, які нам не потрібні в принципі. І не треба говорити, що от вилетимо і команда зникне. Не раз вилітали, коли були проблеми з фінансами. Але потім завжди повертались. Ми не можемо мати стабільно високого фінансування, і ніколи його не мали.

Шкода, неясно що саме говорив Сімінін фанам. Але молодець що підійшов, так і має бути. Не даремно він капітан.

І ще.

Як вже задовбало це п'яне бидло на трибунах. Який же в нас рівень культури, якщо деякі приходять на стадіон тільки для того, щоб кричати, що Неділько такий, а Шарпар як забив ще гірший. І так весь матч. І стоять рєбята в погонах за рядами зверху і спокійно дивляться гру, і нічого їм не треба. Для чого взагалі таких пропускати. Я був в 13 секторі, було немало людей з дітьми, так наслухались вони за матч багато. Так і живем(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання зараз що з фінансами буде, коли все стабілізується?

Тут правільніше: коли фінанси будуть, тоді все і стабілізується!:)

Я думаю нам виліт в першу лігу не страшний, а навіть навпаки.

А от тут... !!! У тій ситуації що зараз і якщо не буде фінансування, то побоююсь. що "Волинь" може взагалі пропасти з футбольної мапи України, а потрапляння у пешу лігу вже і не дасть змоги піднятись у "вишку"!:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vgolos.com.ua/politic/news/52074.htm

от до чого дожились

про це багато говорили ще перед виборами і після них

тепер заговорили просто голосніше .

в клубі взагалі бардак: команди немає, конкретного власника ,хто б ніс відповідальність за справи - немає, вболівальників немає, ефективних працівників у клубі немає , клуб наживає слави,що він як шарашкіна кантора і будь-хто може киданути (тут згадаймо кращого в світі воротаря , Майкона (який до речі вчора проти Таврії зіграв цілий матч і забив гол), парочку Лопес-Ілієв + Старцев та Пилипчук бойкот об'являють,не виключено ,що до них ще приєднаються )

як сказав Кварцяний,починати все з нуля , та не лише в плані побудови команди ,а повністю по всім напрямкам з нуля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз так дивишся на те все,думаєш,аналізуєш... Похєрили все за пів року. Скільки треба було часу,що "Волинь" вийшла у Вищу лізу і скільки знадобилося,щоб нові керовники все споганили. Тепер Кварцу вичищати ці "Авгієві Конюшні"? А на куя? Прийде на наступний сезон новий папа Карло з мішком грошей,купить клуб. Бо сьогодні,це круто,це чьоткий олігарх-має свій футбольний клуб. А толку всерівно ж не буде. Футболом жити треба,а не перед виборами піаритися (тут перед Ахметом знімаю капелюха.)

Ай ладно,звиняйте понесло мене,більше не буду. В нас все так в державі,через дупу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СЕРГЕЙ ПИЛИПЧУК: "КВАРЦЯНЫЙ СКАЗАЛ: "ДЛЯ

МЕНЯ СУЩЕСТВУЮТ ДВЕ ТРАВМЫ: СМЕРТЬ И

ПЕРЕЛОМ" Автор: Дмитрий Поворознюк, FootBoom.com Один из лидеров «Волыни» рассказал о Кварцяном, своей травме, будущем матче с «Говерлой» и отношениях между легионерами и украинцами. - Сергей, где Вы смотрели матч «Волыни» против «Арсенала»? - Присутствовал на трибуне стадиона. Переживал за команду и думал что результата будет значительно лучше. Просто настрой на эту игру был запредельный. К сожалению, мы неубедительно провели матч. И где-то ребят можно понять. Не лучшее психологическое состояние, череда тренеров, новые требования. Начали поединок хорошо, но потом физически подсели. Пропустили очень быстро два мяча подряд и команда «посыпалась». Сложно было перестроиться. - Многие думали что с Кварцяным «Волынь» сразу же полетит на поле. - Чудес не бывает. Поменять все за три дня невозможно. Нужно время. Тем более, сейчас в команде осталось не так и много футболистов с которыми он работал раньше. Нужно было познакомится. Но все знали и понимали, что он будет прививать атакующий футбол. - Перед матчем с «Арсеналом» «Волынь» провела два спарринга с молодежными составами. Я слышал, что в этих матчах даже Суботич стелился в подкатах. Так все хотели показать себя перед Кварцяным? - Это логичный процесс. Футболисты хотели попасть в стартовый состав, да и многим нужно показать себя, чтобы остаться в команде. Действительно, очень насыщенными вышли последние дни. И два спарринга, и по две тренировки в день. Если говорить о нагрузках, то их стало значительно больше. Когда играли с

дублем и молодежным составом, то у них в складе было на три человека больше. Тренер специально усложняет нам задачу. Игроки должны быстрее ориентироваться и принимать решение. Так что работа была проделана серьезная. - Соответственно, начались и травмы. Вы и Старцев не смогли играть черед повреждение. Карцяный после матча сказал, что вы могли бы играть на уколах. - Я получил сильный удар по ребрам в спарринге. Начались боли. На следующий день, во время разминки, я не мог делать большинство упражнений. Ушел с разминки, но Кварцяный сказал что нужно возвращаться и

терпеть. Я день терпел, второй, а потом, во втором спарринге, я почувствовал что не могу играть в полную силу. Почувствовал очень резкую боль. Смысл мне насиловать себя, подводить команду, уходи от стыков? Сейчас делаю все процедуры, уколы, но боли не проходят. - Наверное, Вы знаете что для Кварцяного ушибов не существует? - Он и нам говорил: «Для меня существуют две травмы: смерть и перелом». Но одно дело, ушиб

ноги, это перетерпеть можно, совсем другое — внутренние органы. Если бы была возможность сыграть и терпеть, я бы все сделал. Для нас ведь сейчас самый важный момент в сезоне. Но когда чувствуешь адскую боль, лучше не играть. - Виталий Владимирович сказал, что будет с Вами серьезно разговаривать. Уже встречались? - Еще нет. Но я готов к любым разговорам. Я ведь проходил медосмотр. Два доктора подтвердили что есть повреждение нерва, который мешает нормально двигаться на поле. -Это значит, что к матчу с «Говерлой» тебя не ждать? - Если буду готов на сто процентов, то, конечно, хочу сыграть. В ином случае, лучше не подводить команду. Это будет самый ключевой матч. Матч жизни или смерти. - Уже ни для кого не секрет, что у «Волыни» серьезные финансовые проблемы. Если футболист получает травму, ему помогают с реабилитацией и лечением? - У клуба есть договор со страховой компанией. Так что лечит эта компания. Когда Жене Павлову разбили на сборах челюсть, то делали операцию за счет страховой компании. Поэтому с лечением проблем нет. - После матча футболисты «Волыни» вышли с раздевалки только минут через тридцать после игроков «Арсенала». Почему так задержались? - Тренер был достаточно долго на пресс- конференции. Мы все его ждали в раздевалке. Когда Виталий Владимирович пришел, то долгих разговоров не было. Он был достаточно спокойным, объяснил всю ситуацию. Сказал что мы сами загнали себя в такое положение и нужно с него выпутываться. Нас ждет много работы на этой неделе и мы должны выигрывать в Ужгороде. Никаких криков или разборок не было. - Не было страха, что Кварцяный всех сравняет с землей? - Нет. Историй-то много рассказывали, но бояться ничего не нужно. - А сам коллектив футболистов собирался на разбор полетов? - Нет. Никто не собирался и не разговаривал. - Это еще раз подтверждает что в «Волыни» есть разделение на легионеров и украинцев? В этом одна из главных проблем команды? - Разреши оставить этот вопрос без ответа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніхто не продумує варіант за яким у ПЛ може залишитись і Волинь, і Говерла?

http://www.sport-express.ua/football/ukraina/news/211105-oleg-taran-shansy-na-spasenie-krivbassa-1-protsent.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чомусь не вірю,що Кривбас загнеться.Вже скільки років мусолиться тема зникнення з футбольної карти України,а він все живе. Як на мене,ідеальний варіант,лишитися в ПЛ. На наступний сезон розігнати це кодло заробітчан (одного Еріка лишити) і починати з "0". Зірок хапати не будемо,але середняком крепким можемо стати. І нарешті повернемо собі званн"я "горзи авторитетів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До кінця місяця питання по Металу і Карпатам вирішиться, знімуть з Лемків пару очок,Говерла програє всі матчі, і ми в "тємі"якщо виграєм в Говерли)))). Хоча Шуфрич шанси випробує всі, а от Кривбас знімуть.

Є такий варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після першого тайму Кривбасс веде в рахунку з мінімальною перевагою. Було б добре якби так у було після другого тайму :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...