Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Металіст недооцінив Волинь, і за це поплатився.

А Волинь змогла зробити саме головне, не дали розбігтися Металісту.

І все ж таки з реалізацією в нас проблеми, Стевіч все ж мав би забивати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Волинь» здолала вдома «Металіст». ФОТО. ВІДЕО

http://www.volynnews.com/news/sport/volyn_zdolala_vdoma_metalist_foto_video/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Волинь" - "Металіст": післяматчева прес-конференція

Анатолій Демяненко, головний тренер «Волині»: Гра була важкою. Кожна гра важка, на кожну потрібно налаштовуватись, максимально викладатися. Я задоволений, що мої гравці психологічно розкрилися, не боялися грати. Якщо будуть боятися – буде більше помилок. Тому я задоволений грою та самовіддачею, ми здобули важливі три очки.

- Після цієї гри чи будете рекомендувати Сімініна до збірної України?

- Я його рекомендував тренерам збірної перед Чемпіонатом Європи, але в кожного тренера своє бачення і саме він дивиться та будує свою команду.

- Чому в останніх матчах ворота команди захищає Літовченко, а не Неділько?

- Неділько після травми ще не повністю готовий, в нього був перелом і він ще не відновився повністю.

- А скільки ще чекати на Старцева?

- Я думаю, що після 15-го вересня… Ми його зарано повернули в основну групу і він ускладнив собі травму.

- Анатолію Васильовичу, чому не грав Лопес?

- Рамон був сьогодні в складі, але в роздягальні відчув біль, тому ми терміново внесли зміни і мусили перекроювати гру склад на гру.

- У грі було багато нереалізованих моментів…

- Ми постійно працюємо над цим. Сьогодні мали ще забивати і Павлов, і Стевич, тим більше, у такій грі. Ви ж самі бачили, якою була кінцівка. Напевно, ви помітили, як нам забив «Металіст» – першим ударом по воротах. Команда тим класніша, якщо вона реалізовує свої моменти.

- Анатолію Васильовичу, як ви оціните дії гравців, які вийшли на заміну?

- В таку гру важко влитися, але ми були змушені здійснювати заміни, тому що потрібно було підсилити центральну зону. Хочу добавити, що «Металіст» грав свою гру в четвер і тому десь ми виглядали свіжішими.

- Завершилось трансферне вікно, що можете сказати про нападника, якого ви заявили в останній день?

- Так, Абайомі – це молодий перспективний нападник. Мій асистент Віктор Мороз їздив в Тбілісі, щоб на нього подивитись. Але він зараз після травми і ми взяли його у річну оренду. Він дуже обдарований футболіст і ми сподіваємось, що потихеньку він увіллється в команду.

- Що можете сказати про кубкові завдання?

- Будемо виходити на кожну гру та битися.

- Чим будете займатися до матчу з «Іллічівцем»?

- Зараз у нас два дні вихідних, а потім ми їдемо у Яремчу на шість днів. 8 чи 9 вересня зіграємо контрольну гру з львівськими «Карпатами».

Мирон Маркевич, головний тренер «Металіста»: Все-таки відчувалось, що ми не відновились після непростих матчів. Через два дні грати не так легко і, на жаль, наші лідери не показали те, що вони можуть, а ті, які вийшли замість них, не виправдали наших сподівань. «Волинь» хотіла більше виграти, тому і виграла, хоча у нас було багато моментів, які ми не реалізували, але в кінці могли і пропустити як мінімум ще один гол. Я вітаю «Волинь» з перемогою.

- Чи задоволені ви грою в захисті. Адже в цій лінії було багато провалів? І як ви будете грати в Лізі Європи?

- Ви розумієте, що в Лізі Європи ми будемо грати іншим складом. Шелаєв не є захисником і вся гра була з його флангу. В нас така ситуація, що ми мусимо ставити до складу чотирьох українців. Зрозуміло, що в Лізі Європи буде інший склад, буде Вільягра і Торес – ті футболісти, які дійсно грають у відборі і виконують багато чорнової роботи.

- Що з Тайсоном цього разу?

- Він в кінці минулого матчу з «Динамо» (Бухарест) отримав травму і не зміг би сьогодні вийти на поле.

- Хто вам найбільше сподобався в складі «Волині»?

- В принципі, вся команда. Якби вони з такою самовіддачею грали всі матчі, то були би вище в турнірній таблиці.

- Прокоментуйте, будь ласка, групу, в яку ви попали у Лізі Європи.

- Група як група. Хіба в перший раз? Вийдемо, то будемо грати.

- Чим будете заповнювати 15-денну паузу в чемпіонаті?

- У нас Папа та Соса їдуть до збірних. Декілька гравців їдуть до молодіжної збірної. Будемо працювати у себе на базі, можливо зіграємо контрольну гру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Симпатично виглядали вчора :) Вітаю всіх!

"Металіст" правда був потомлений, ну і традиційна для них "халепа" - де ж то знайти 4 українця? :)

Навіть якби була нічия, теж непогано, а так перемога - сенсація туру! Що змінилося порівняно з матчами з двома лідерами (Дніпра не бачив) - з’явилась позитивна агресія, щось схоже було за Кварца, билися за всі м’ячі. Суботіч почав вписуватися в схему, як результат - гол. Взагалі наші почали такі голи симпатичні забивати, що Зорі, що Металу - заглядєніє :) Були, звичайно, недоліки, але загалом всі більш-менш молодці, не буду по гравцях писати, навіть Шандрук на фланзі, якось краще виглядає, ніж в центрі, чи то мені тільки так здалося.

Суперважки період з 5-и матчів пройшов, взяли 4 очка, нормал, в десятку вернулись. А зараз якраз найцікавіше починається - ігри з приблизно рівними командами, от де і буде видно, як "Волинь" готова, тут вже відмазок не буде.

Загалом, поки що я лишаються при думці, що гнати Дем’яна і вертати Кварца недоцільно, в 10-ці мають бути, на ЛЄ поки не дуже тягнуть, але в принципі, крім першої четвірки ніхто сильно не тягне, так що всяке буває, будемо бажати удачі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода я на стадіон не попав! Дякую вам хлопці, нарешті якусь надію вселяєте! А Шумахер я так розумію не грав? Чи не він часом наш "талісман"? Нема Шумахера - є гра!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так Шумахера в заявочному списку Волині вже не має, його відзаявили.

А ти ще не побачив?

Якраз проти Зорі зовсім і не побачив. Там було 30 хв. футболу, інший час мучились.

Проти Металіста було веселіше. Правда дуже погано, що в другому таймі не використовували вільні зони в захисті харківян. Коли просто треба було розігрувати контратаку рішення приймались занадто повільно. Хоча моменти були, але реалізація це щось) Взагалі дуже добре відіграли, але якби Металіст був свіжіший трохи, в другому таймі порвав би нас. Не треба так вже прижиматись до свого штрафного, Зоря за це покарала, і тут майже те ж саме.

Це добре що ми так налаштувались на Дніпро і Металіст. Чи буде такий настрій на Іллічівець? Чи ми туди вже зірками приїдем ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гол Бікфалві претендує на звання «найкращого». ВІДЕО

Взяття воріт харківського «Металіста» румунським півзахисником луцької «Волині»Еріком Бікфалві(на фото) можуть визнати найкращим голом 8-го туру Прем'єр-ліги.

Голосування відбувається на сайтіFootball.ua.

Нагадаємо, вчора «хрестоносці» в рідних стінах обіграли гостей з Харкова.

Перший гол за лучан забив Ерік Бікфалві. «Волинь» заробила штрафний на лівому фланзі на відстані понад 20 метрів від воріт. Румун наважився на удар і не схибив. Голкіпер харків'ян Олександр Горяїнов був безсилим проти пострілу Бікфалві.

Загалом претендентів на звання «найкращого гола туру» - 12.

Бикфальви 1:0 (Волынь — Металлист)по ezhihno

http://www.volynnews.com/news/sport/hol_bikfalvi_pretenduye_na_zvannya_naykrashchoho_video/
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Перемога важлива у психологічному плані». Коментарі гравців «Волині»

Олег Шандрук:

- Олеже, ти сьогодні несподівано замінив у складі Лопеса, був готовий вийти у старті?

Звичайно, я готувався до гри і вихід у старті не став для мене несподіванкою. У нас 18 гравців повністю готуються до гри, тому ніяких проблем не було.

- Ти протистояв на фланзі Хосе Сосі, побоювався опонента?

- Я вважаю Сосу одним з найкращих легіонерів в нашому чемпіонаті, але особливих побоювань щодо нього у мене не було.

- Ти сьогодні часто підключався до атак, це вказівка тренерів?

- Такий сучасний футбол, що крайній захисник при можливості повинен іти вперед.

- Ти заробив штрафний, з якого Бікфалві забив перший гол «Волині», прокоментуй будь ласка…

- Я був першим на м’ячі, а гравець «Металіста» штовхнув мене у корпус, після чого суддя і призначив штрафний.

- Сьогодні «Волинь» грала останній матч серії проти лідерів чемпіонату, як ти вважаєш, чому лише сьогодні вдалося заробити очки?

- Я думаю, що ми і з «Дніпром» непогано грали, але не реалізували свої моменти. Можливо, сьогодні удача більше нам посміхалася і нам нарешті вдалося здобути перемогу. Я вважаю, що ця перемога є дуже важливою у психологічному плані.

Сергій Пилипчук:

- Сергію, ти сьогодні багато мінявся флангами, йшов в центр та вперед, це була вказівка тренерів?

- Було завдання грати попереду. Так як Лопес сьогодні травмувався, а він в нас більше це робить, то я мусив виконувати його обов’язки – мінятися флангами та йти вперед.

- Що сказав головний тренер після гри?

- Поздоровив з перемогою і сказав, що всі хлопці – молодці.

Сергій Сімінін:

- Сергію, тобі, як капітану команди, краще знати як налаштовувати команду після невдалих матчів.

- Ми налаштовуємося на кожен матч. У деяких виходить в інших – ні.

- Ти часто підключався до атак. Це був задум тренерів?

- Так, по можливості робив це. Допомогло те, що вся команда зіграла щільно, без розривів. Крім того вважаю, що на матч вплинула і втома гравців «Металіста» після матчів Ліги Європи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Двоє наших в збірній туру.

Сборная 8-го тура по версии UA-Футбол

Автор: UA-Футбол

http://www.ua-football.com/ukrainian/high/50448723.html
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергей Палкин: Майкон отправлен в аренду в "Зарю"

http://www.ua-football.com/ukrainian/high/5045cb2b.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як же контракт з Волинню? Чи його всеж визнали недійсним? Чи наші вирішили не "портити собі нерви" і тупо відпустили в Шахтар?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, мене теж цікавить - а що з контактом і з підписами? Як ситуація вирішилась?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відстібнули Палиці напряму ( швидше віддали Федецького, Сельєзньва і ще кого там дешевше в ДД)- і контракта не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергей Палкин: Майкон отправлен в аренду в "Зарю"

А як же іллічівець? Майкон же хотів грати в топ клубі :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із інтерв'ю з О.Блохіним:

- Главный тренер «Волыни» Анатолий Демьяненко на днях заявил, что предлагал вам капитана команда Симинина. Ваш комментарий?

- Никто мне Симинина не предлагал. И с Демьяненко на этот счет я не разговаривал. Если я не вмешиваюсь в клубные дела, то как тренер клуба может вмешиваться в дела наставника национальной сборной? Я не позволю, чтобы кто-то мне диктовал условия относительно того, кого приглашать в национальную команду. Пожелания на этот счет - да, это допустимо.

А о Симинине вообще не было речи. Но мы знаем, что есть такой правый защитник.

http://football.sport.ua/news/165950
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блохін в своєму репертуарі. Про що його не спитай - таке враження, що ти (чи про кого питають) йому в борщ нас*ав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це характеризує його як людину. Тепер подивимось який же він тренер на більш довгому відрізку роботи з командою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...