Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Дуже сподобаоась форма Волині.Тобто футболки. Із задоволенням носив би, але який номер?

Колись був Майкон, а тепер нема кого й одіти.

Мені здається носити футболку СІмініна було б досить доречно! Поки що він і Ромка Лопес, це єдині хто мені імпонують, їхні номери і носити не соромно...

Рамон красень

я теж хочу ось таку

08.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Майкі тим часом каже, що "Волинь" разводіли і шарашкіна кантора, ніхто їм нічо не підписував і він хоче в Шахту!

http://www.ua-footba...h/502a1609.html

А чому не в Челсі відразу?

Бо в Шахту,як в рабство-добре гратимеш, не відпустять раніш як за років 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Майкі тим часом каже, що "Волинь" разводіли і шарашкіна кантора, ніхто їм нічо не підписував і він хоче в Шахту!

Якраз таки в шахту :lopata: він і потрапить, якшо і далі ви*буватись буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО дибіл він. замість того щоб грати і піднімати свій рейтинг, і отримати можливість покупки крутим клубом, він почав двіжняити, і через що взагалі може убити свою кар'єру і залишитись незчим, граючи в третьосортному клубі, в себе на батьківщині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майкон не винен, це Ахмєт піджугував його різними способами. Як тільки в Україні є якийсь гравець нормальний ШД робить все, щоб захапати його собі, або не дати виступати за конкурентів.

В кожного футболіста є кілька агентів, а їм аби заробити-от і ведуться на різні обіцянки.

А футболку Попеса щось стрьомно вдівати, він на фото вище якось підозріло дивиться на дупу Велозу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майкон вже втрачена людина. Контракт є підписаним і це підтверджено. Демян його на поле не пустить і буде і далі гноїти (повністю заслужено) в У-19 (замітьте, навіть не з У-21). Інші наші клуби його брати не будуть бо занадто багато бруду від нього було вже вилито на старий клуб - хто захоче таке для себе коли це створіння буде переходити далі??...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер подивіться на все це трохи з іншого боку... Майкон - заробітчанин із Бразилії, який приїжджав сюди взагалі в клуб першої ліги, тобто явно не за славою - а за грошима, можливо розглядав Волинь як першу сходинку в своїй кар'єрі, але те, що грати тут вічно не збирався - в цьому я на 100% впевнений. Свою роботу виконував добре, його помітив інший працедавець, що запропонував престижнішу роботу, більшу зарплату, нові амбіції і т.д. Так от, гляньте правді в очі, чи багато з вас на його місці відмовився б від подібної пропозиції? Волинь і Шахтар сьогодні - це зовсім інші полюси, а Майкону замість гнати на нього варто подякувати за те, що в тому числі завдяки йому ми з першої ліги виходили, а в минулому чемпіонаті купу ігор витягнули. І побажати успіху і нових досягнень. А у нас з часом появиться нова якась зірка і знову піде, бо такого калібру клуб "Волинь". Хоч би як мені не хотілося протилежного. А щодо того що з контрактом не все так просто - тут 100%, і пор це я вже писав раніше. Волинь своїм вміням гравців на...вувати давно славилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

olsad, ти все правильно говориш. Але... Треба думати, що підписуєш і бачити, що підписуєш. Бо він поки говорить, а жодного документу не надав. Волинь, в свою чергу, надала документи. Майкон - його зобов'язала КДК надати документи, а він про це у своїх в'юхах ані мур-мур. Тільки брудом поливає. За свої слова треба відповідати. Крім того, не виключаю, що свою роль зіграли нечесні агенти та скаути з ШД. Ось в парня голова і пішла обертом. Обіцянки, обіцянки.... А з документами ти, хлопака, сам розбирайся. Агенти захотіли бабла скосити, а ШД - на халяву непоганого форварда взяти (бо питання з Вілліаном в "кротів" до кінця не вирішено).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не переконливо.

Вже стопітсот раз жували,що нафіК він не потрібен Кротам. Ахмет скуповуючи самородки в клубах,тим самим вбиває/нівелює/нище плінтуса опускає (називайте як завгодно) команди не зі свого пула.Місце Майкону за Іллічівець2,або Зорю.

А пацик,дійсно,сам себе втрачає.Вже не один за "довгим рубльом" гнався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про документи і їх достовірність... Якщо вірити цим офіційним підписаним контрактам - вони були підписані взимку 2012 р. перед початком другого кола. За кілька днів до початку ІІ кола, відбулася традиційна зустріч керівництва і тренерів на якій пан Савчук розказував про те, що Майкону пропонують новий контракт. Демяненко до кінця весни теж розказував про те, що Майкон думає. От скажіть мені, чи міг головний тренер не знати про те, що його кращий гравець напередодні продовжив контракт? Якщо це так і він не знав - то нафіг такий тренер потрібен! Наступне питання - тема Майкона постійно мусолилася в ЗМІ, чому ж клуб одразу не оголосив про продовження контракту знявши цим всі питання, а зробив це аж влітку, коли сам футболіст перебував за тридевять земель?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдиний логічний варіант при таких розкладах - Майкон дійсно підписав контракт... але .... зробив це десь, в "Версалі", наприклад, в трішки нетверезому стані, подумавши, що це фанат просить в нього автограф :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається що вже всім нам пора забити і забути того Майкона. Був пацик, причому дуже класний гравець, і все, немає пацика. Він десь вдома напевно це читаючи (тобтор слухаючи як йому хтось пояснює те що тут написано) просто згорає в свої власних променях слави, аж ціла сторінка форуму про одного тільки Майкона. Мені здається що ми йому вже забагато слави даруємо, так близько беручи все те що там зараз з ним робиться. Особисто я не раз зустрічаючи його в там-тамі не помічав щоб він чимось засмучений був, чи подавав зовнішній вигляд якихось проблем. Він собі либиться, рже, в нього все класно, пацик забив болт і йомук взагалі ПОХ. От давайте і ми заб'ємо на нього

Я писав забити, в сенсі забити БОЛТ... Шоб поганого нічого ніхто де не подумав...))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свіршилось!!!

Футбольний клуб «Волинь» презентує своїм прихильникам новий офіційний веб-сайт.

http://fcvolyn.net/

Ще з півроку пройде - і стільчики антивандальні десь змонтують... Але сайт - непоганий, кольоровий такий весь і красівий, от тільки наповнення теж що й http://www.fc.volyn.net/. А інтернет магазин - взагалі неактуальну форму продає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виталий Кварцяный: из большого футбола - в большую политику

Как стало известно UA-Футбол, многолетний тренер луцкой "Волыни" и экс-наставник "Кривбасса" Виталий Кварцяный сегодня получил мандат в депутаты Верховного Совета Украины от города Луцка.

Не успел Виталий Владимирович покинуть серьезную должность в большом футболе, как тут же шагнул в большую политику. Несмотря на это, специалист не собирается завершать свою тренерскую деятельность и планирует со временем к ней вернуться.

Напомним, что неделю назад политическую карьеру предпочел футбольной обладатель "Золотого мяча"-2004 Андрей Шевченко. В том же 2004-м депутатом Верховного Совета был наставник национальной сборной Украины Олег Блохин, с участием которого в то время развернулся настоящий сериал относительно совмещения депутатских полномочий с другими видами деятельности. Также вспомним, что безвременно ушедший из жизни Виктор Прокопенко в своё время был членом одной из партий.

Украина - не единственная страна, где спортсмены идут в политику, параллельно не прекращая карьеры. Так, Роман Павлюченко в бытность форвардом английского "Тоттенхэма" вместе с коллегами по политической партии "Единая Россия" прошёл в Ставропольскую городскую думу. А Андрей Аршавин в 2007-м принимал участие в выборах в качестве кандидата в депутаты Законодательного собрания Санкт-Петербурга от партии «Единая Россия» - и добился победы, однако позже отказался от мандатa. Впрочем, не далее как в феврале капитан сборной России был официально зарегистрирован как доверенное лицо кандидата в Президенты Российской федерации Владимира Путина.

15.08.2012 21:20

http://www.ua-football.com/ukrainian/news/502be823.html
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але сайт - непоганий, кольоровий такий весь і красівий

Шапка сайта - страшный сон дизайнера. Это же надо было полгода разрабатывать сайт, что-бы такую попугайщину зафигарить :0091:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але сайт - непоганий, кольоровий такий весь і красівий

Шапка сайта - страшный сон дизайнера. Это же надо было полгода разрабатывать сайт, что-бы такую попугайщину зафигарить :0091:

да видно ти багато в дизайні розбираєшся..... :0164:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То есть это ты считаешь нормальным? Глаза не разбегаються?

temp.jpg

Надо как-то обработать фотки на заднике, что-бы они не сливались с информационном наполнением.

Хотя бы залить полупрозрачным белым

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надо как-то обработать фотки на заднике, что-бы они не сливались с информационном наполнением.

Хотя бы залить полупрозрачным белым

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То есть это ты считаешь нормальным? Глаза не разбегаються?

temp.jpg

Надо как-то обработать фотки на заднике, что-бы они не сливались с информационном наполнением.

Хотя бы залить полупрозрачным белым

В шапці є ряд елементів які несуть певний інформаційний зміст: Наступний матч - який іде на своєму фоні і усе дуже легко читається, блок для входу, авторизації і пошуку аналогічно. Далі лого Волині - відразу виділяється і без проблем сприймається, "ФК Волинь" теж сприймається добре. Ну і фото футболіста зовсім не зливається з жодним з фонів (там доречі їх декілька не лише той що ти скрін зробив).

Оригінальна ідея і вирішення - дизайнерських задумів.

А на рахунок напівпрозорого білого фону --- давно це було....

П.С. На цьому пропоную тут завершити --- якщо хочеш пиши в лічку. З радістю розкажу тобі про новітні тенденції ))))))

ВОЛИНЬ ВПЕРЕД!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В шапці є ряд елементів які несуть певний інформаційний зміст

Я ничего не писал про информационное содержание, а только про фон, который реально затрудняет восприятие этой информации.

А восприятие информации не должно приноситься в жертву ради тенденций современного дизайна и дизайнерского "я художник-я так вижу".

На цьому пропоную тут завершити --- якщо хочеш пиши в лічку

Сайт - это часть клуба, по-этому считаю нормальным обсуждение этой темы в этой ветке, а не в личке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову "прівєт" клубному фотографу, який фотографував гравців :) Є помітні зрушення в порівнянні з фотками з попереднього сайту але...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...