Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

як вболіваємо - так і грають

прийшов на стадіон - будь добрим ,вболівай ,підтримуй команду ,заряди її енергетикою

а що сьогодні спостерігали ? поприходили,порозсідалися сємкі під себе плювати ,кукурузу жерти і кидати під ноги

сідай,бидло,біля телевізора і засри свою хату

а на стадіоні вболівати треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Хлопці, а шо це було?

Це команда автолюбителів грала проти професійної футбольної команди.

omg... це ше якіх такіх автолюбителів? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А подивись на яких авто їздять наші ,,звьозди,,- зрозумієш, що авто вони люблять набагато більше, ніж футбол.

Про деревяку Шумахера взагалі мовчу.

Хвальоний Ерік номально виконує одну передачу з п,яти.Болгари -наче турки.

Мене злить, бо наші українські гравці можуть грати краще за цих варягів, нафіг їх Дем,ян набрав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається , після матчу з Шахтою в другому колі минулого чемпіонату , коли Волинь билась , але суддя вніс свої корективи , наші футболери зробили висновок ,що нема сенсу вмирати і ригати на полі якщо все одно проти шахти не виграти . Якщо Шахтар не виграє сам за нього це зроблять судді. От і вийшли вони на поле номер відбути , без боротьби походили по полю . От тільки за що я і ще декілька тисяч вболівальників гроші заплатили ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як вболіваємо - так і грають

прийшов на стадіон - будь добрим ,вболівай ,підтримуй команду ,заряди її енергетикою

а що сьогодні спостерігали ? поприходили,порозсідалися сємкі під себе плювати ,кукурузу жерти і кидати під ноги

сідай,бидло,біля телевізора і засри свою хату

а на стадіоні вболівати треба

Я б радив бути трошки зтриманішою в висловлюваннях. Деякі люди ходять на стадіон скільки себе пам"ятають і йдуть вони туди, просто, повболівати в живу за "свою" команду. А коли команда пішком ходить, то не в вболівальниках причину шукати треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарма ви так на Шумахера гоните, так, він не вражає, але повторюсь - це форвард для зовсім іншої моделі гри. При Кварцу був з нього толк - він продавлював, скидав, давив і на оборону грав. При Демяненку команда грає в поперечні паси і паси назад, скільки закидань в штрафну ви памятаєте? А тараний форвард для гри в контратаках нафіг не потрібен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я вірно все зрозумів, то у нас ще й Старцев вилетів перед дінамою?... Літовку на ворота?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чи після кожної поразки "Волині" ще довго будуть кричати про відсутність морально-вольових якостей та з призивами вернути Кварца. Як на мене, то команда чудово стартувала в чемпіонаті (7 очок в 4 матчах), а рівної гри з "Шахтарем" від них вимагати ще дуже рано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, ви що не бачили матч з Шахтою на Кубок? Хто тоді тренував? Правильно, Дем’яненко.

Хіба тоді не віддавалися на повну, хіба тоді стадіон не аплодував стоячи? Чому тоді ніхто не кричав "верніть Кварца"?

Одну гру виграли - всьо, тренєр супер, одну програли - всьо, нафіг, верніть Кварца!

От 17-й сектор - оце вболівальники! Я хоч дивився по ТБ, але їх чув! Навіть при 0:4. Якщо ви тут є - честь вам і хвала, чесно, без приколів!

Тіпа "ми будемо вас підтримувати тільки, якщо ви будете вигравати в Шахтаря", чи шо?

Є зауваження до Дем’яна, згоден, захист зіграв фактично ніяк. І видно, що це йому не подобається, бо він же сам був захисником. По пресусі видно, що гравці його підвели. Тре робити висновки. Мені здається, Шумахер вже не буде мати стільки ігрової практики, просто Дем’яна можна зрозуміти, чувак забив купу голів на зборах, щось показав, по ідеї мав би і так забивати, а тут ні, халепа.

По захисту - цей матч показав, що Ілієв і Занєв нічим не кращі за Масло і Леандро поки що. Масло часом робив жорсткі підкати, ловив жовті і нападаючі його боялись, Ілієв же такий акуратний, що аж занадто. Леандро міг накрутити одного-двох на фланзі, за Занєвим такого не помітно.

Щодо українців. Українці Скоба і Герасимюк ну нічим не запам’яталися, зате румун Ерік старається бити хоча б по воротах і паси давати. А українець Насонов вже виглядає трохи краще. Вчора повністю випав Лопес, на жаль. Павлов і Бабир так само багато "туплять", як і інші, на зборах не сильно забивали, але мені здається, в наступному матчі когось з них таки випустять.

Взагалі, матч для Дем’яна дуже повчальний, є над чим подумати. Буде цікаво побачити склад на "Динамо". І тут хочеться побачити "морально-вольові", хай і програють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не образливо, але найгірше у нас в команді грають саме українці: Насонов з Пилипчуком не стабільні, Сімінін вчора геть провалив фланг, Скоба, Шандрук, Панас і Гєра - це взагалі рівень першої ліги і тримають їх для кількості, Павлов - "вічно перспективний", Приндетта - молодий ще... Треба мінімум 2-3 толкових українців брати, а вони зараз вдвічі більше за легіонерів вартують... Виходом може бути аренда у лідерів чемпіонату українських гравців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю, що більш тривожною була б поразка, наприклад, від "Говерли" з рахунком 4:0. А коли з таким рахунком програли "Шахтарю", то це безцінний досвід, якщо зробити оперативно правильні висновки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Положинський каже, що може грати у «Волині»

Сьогодні, 12:45

Відомий український музикант, лідер гурту «Тартак», лучанин Сашко Положинськийвважає, що й сам міг би грати за ФК «Волинь». Мовляв, на полі може робити все так само погано.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Відчуваю в собі потенціал стати гравцем «Волині»! Я можу все на полі робити так само погано. Зате маю одну перевагу - я корінний волиняка! :)))», - написав Положинський.

До слова, музикант не вперше звертає увагу на кількість «волинян» у луцькому футбольному клубі. Раніше, під час чату на «ВН» Положинський зізнавався, що вболіває за ФК «Волинь». «Хоч і не впевнений, що в цій команді дійсно ще лишилися автентичні волиняни», - сказав тоді Сашко.

Нагадаємо, напередодні луцька «Волинь» програла донецькому «Шахтарю» із рахунком 0:4.

Жахливу гру своїх підопічних визнав і головний тренер «хрестоносців»Анатолій Демяненко.

http://www.volynnews.com/news/interesting/polozhynskyy_kazhe_shcho_mozhe_tezh_hraty_u_volyni/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Генрих Мхитарян: "Мистер сказал, что нас могут наказать"

- Вы рассчитывали на такое сопротивление «Волыни»?

- Могу сказать, что они очень хорошо действовали, поменяли стиль игры - делали все, чтобы выйти из обороны с помощью передач. Но, думаю, мы были лучше.

- Раньше «Волынь» действовала за счет большой самоотдачи. Сегодня ее было меньше, чем обычно?

- Нет, самоотдача у них была, как всегда, на высшем уровне. Но мы очень серьезно готовились к игре. Мистер сказал, что, если не забьем и будем расслабленными, они нас могут за это наказать. Прекрасно помнили тяжелые матчи в прошлом году, поэтому не расслаблялись ни после первого, ни после второго, ни после третьего мяча, а старались забить еще больше.

06.08.2012 22:20

http://www.ua-football.com/ukrainian/high/50201b56.html
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зважаючи на вчорашню поразку,сьогодні прекрасний день - день народження мого улюбленця Рамона Лопеса

34047-2b.JPG

Que todos os seus desejos se tornem realidade. Feliz aniversário!

P.S. надіюсь,що нет не підвів, і так можна вітати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені, між іншим, здалось що було багато гарних моментів для Майкона. Ну тобто таких моментів які він (якби ще грав) однозначно реалізував би. В Суботіча з цим щось слабенько виходило, він жодного моменту не зміг розвинути, все закінчувалось не почавшись. А за Шумахера я взагалі мовчу. Я був на усіх 3-х домашніх матчах, і спостерігаючи за ним... Краще уникнути всіх нецензурних слів. Просто велике прохання до Дем'яненка: НЕ ВИПУСКАЙТЕ ШУМАХЕРА ГРАТИ, БУДЬ-ЛАСКА!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гравців «Волині» викликають у збірні

Чотирьом гравцям луцької «Волині» надійшли виклики до лав збірних. Більшість «волинян» зіграють за свої команди 15 серпня, після матчу «Волині» із «Динамо» в Києві і напередодні поєдинку в Луцьку із «Зорею».

Захисник Ванче Шиков викликаний на домашній контрольний поєдинок збірної Македонії проти Литви (15 серпня). Болгарський захисник «Волині» Петр Занєвтого ж дня гратиме у Софії в товариському матчі своєї збірної із Кіпром.

Нападник Євген Павлов дістав виклик до лав юнацької збірної U-21, яка 15 серпня змагатиметься із Словенією у матчі відбору на Чемпіонат Європи-2013. Захисник Олександр Насонов запрошений керівництвом збірної U-20 для участі у турнірі пам`яті Валерія Лобановського. Вже у вівторок, 14 серпня, наші юніори гратимуть у Києві із командою Словаччини (U-21).

http://www.fc.volyn.net/gravcv-volin-viklikajut-u-zbrn9av.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за розмови- молодий?

а як вчора голандці 20річні возили Динаму?А деякі і в 18 там виходять і нормально грають.

Поки що актуальне гасло-,, Шумахер- на....ер,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, Занєва викликали, а Ілієв значить не такий вже і гравець основи збірної, як рекламувалося ;)

А тим часом Неділько повертається в стрій. І це хороша новина!

http://www.fc.volyn.net/volin-dozajavila-vtalja-nedlkamd9.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ФК "Волынь" подтвердил подлинность соглашения с Майконом

Дисциплинарный комитет украинской футбольной Премьер-лиги (ДК ПЛ) продолжил слушание дела по иску игрока ФК «Волынь» (г. Луцк), Майкона Перейра де Оливейра, о признании недействительным соглашения о продлении срока его контракта с клубом на два года.

Майкон Оливейра Майкон Оливейра таки подписал продление контракта с «Волынью» В ходе заседания ФК «Волынь» предоставил заключение экспертов, свидетельствующее о подлинности соглашения о продлении контракта и подписи Майкона Перейра де Оливейра на этом документе, что подтверждает правоту клуба и его позицию, которая оставалась неизменной на протяжении всего процесса.

Это доказательство было поводом для крайнего удивления руководства ДК ПЛ и представителя ФК «Шахтер», которые заявлениями Майкона и его представителей были введены в заблуждение относительно действительного срока действия контракта между ним и ФК «Волынь».

Напомним, 02 июля 2012 г. ФК «Шахтер» объявил о том, что между клубом и Майконом подписан контракт, который вступает в силу с 01.09.2012г.

Следующее заседание ДК ПЛ по этому делу отсрочено на семь дней, которые потребуются для ознакомления Майкона с предоставленными доказательствами и получения от футболиста комментариев по данному вопросу.

unian.net09.08.2012 22:03

Тэги: "Волынь" (Луцк), "Шахтер" (Донецк), Майкон

http://www.ua-football.com/ukrainian/high/50240964.html
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинь заявила Неділька.

Сегодня луцкая Волынь дозаявила голкипера Виталия Недилько.

Напомним, что после ухода арендованного у Днепра Дениса Шелихова в заявке команды Демьяненко было только два вратаря.

"Готов доказывать свою профпригодность и помогать родной команде", - прокомментировал это событие голкипер, который недавно проходил реабилитацию после перелома плюсневой кости.

Недилько получил привычный для себя игровой номер - 42.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже одні ділки сьогодні (точніше з місяць тому)догралися.

Вся біда що зараз на одного гравця є 5 агентів і кожен з них хоче лише урвати пошвидше шмат побільше.

Як зараз Рабіновіч кусає лікті, а раніше треба було думати, чим набрати Мандюків, що начебто не вміють розмовляти і нічого не розуміють.І геть не памятають, коли картку червону одержали.

Так само Шумахер за рік з лишнім нічого не вивчив з нашої мови.

А Кварца на них з вівчаркою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одним з центральних матчів 5-го туру, безсумнівно, стане поєдинок в Києві, де «Динамо» зустрінеться з луцькою «Волинню». Головний тренер «Волині» став черговим героєм рубрики «Тайм-Аут» газети «Спорт-Експрес в Україні», відповівши на питання, більшість з яких не мають відношення до футболу.

- Чи є у футболі секрети, які ви не пізнали?

- Напевно, є. Футбол ж не стоїть на місці, а йде вперед, розвивається. Ми, тренери, постійно вчимося, вчимося і ще раз вчимося.

- Якою була ваша перша зарплата в київському «Динамо»?

- Охо-хо! Вже й не пригадаю. У «Динамо» я прийшов в 1979 році, проте яка в мене тоді була зарплата, в пам'яті не залишилося.

- Чи доводилося вам під час перебування гравцем коли-небудь заперечувати головному тренеру?

- Ні. Такого ніколи не було.

- Чию працю на планеті вважаєте найважчою?

- Є багато складних професій – наприклад, підводники, шахтарі. Та й багато інших теж відносяться до такої категорії. Будь-яка праця по-своєму важка.

- В якій країні ви б ні за що не оселилися б?

- Навіть не знаю ... Напевно, десь у Африці.

- Найбільш екзотичне блюдо, яке вам коли-небудь доводилося скуштувати?

- Швидше, до таких я відніс би екзотичні фрукти, які спробував під час відпочинку в Таїланді. Назв їх я, правда, вже й не пам'ятаю. Але дуже смачні! Раніше таких ніколи не зустрічав. В усякому разі, в Україні.

- Що може вас змусити неабияк нервувати?

- Обман.

- У якому виді спорту могли б себе проявити, якби не пішли у футбол?

- Думаю, в хокеї. У дитинстві я любив два види спорту, яким приділяв однакову увагу. Одним з них і був хокей. Ну а іншим, зрозуміло, футбол.

- Чи вдавалося вам зібрати кубик Рубика?

- Ні.

- А пробували?

- Звичайно! Ось тільки терпіння в мене не вистачало – надто довго його збирати.

- На героя якого літературного твору хотіли бути схожим у дитинстві?

- Навіть не знаю. У дитячому віці всі мої думки були пов'язані з футболом, тому про інше я і не думав.

- Давали хоч раз хабар працівникам ДАІ?

- Давав. І не один раз (сміється).

- По якому місту змогли б провести змістовну екскурсію?

- Мабуть, по Києву.

- Який найдорожчий подарунок ви коли-небудь дарували?

- Машину.

- Кому, якщо не секрет?

- Рідній людині.

- У яких ситуаціях найчастіше доводиться вдаватися до ненормативної лексики?

- Це відбувається тоді, коли бачиш несправедливість. От і хочеться все висловити. У футболі це теж нерідко буває.

- Яку рису вашого характеру зі знаком «мінус» відзначають ваші близькі?

- Напевно, довірливість.

- Наскільки просунутим вважаєте себе в комп'ютерах?

- На рівні користувача назвав би його середнім.

- Скажімо, як включити апарат і зайти на той чи інший сайт, ви знаєте?

- Ну, звичайно!

- Які газети виписували в радянські часи?

- У цьому списку, точно пам'ятаю, була «Комсомольска правда». А ще «Труд». Зі спортивних обов'язково виписував «Радянський спорт», «Спортивну газету», тижневик «Футбол-Хокей».

- З ким із політиків з задоволенням провели б день на безлюдному острові?

- (Регоче). Не знаю, не знаю... Напевно, з тим, хто має почуття гумору і з яким ніколи не засумуєш.

- За яких обставин відбулося ваше знайомство з майбутнім опонентом по матчу 5-го туру Юрієм Сьоміним?

- Я його знаю давно, ще з радянських часів. Ми не раз зустрічалися, коли київське «Динамо» грало з його «Локомотивом».

- Що побажали б опонентові напередодні поєдинку з вашою командою?

- Хорошої гри.

В'ячеслав Кульчицький, «Спорт-Експрес в Україні»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...