Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

Був на стадіоні.

Видовище дійсно було класне! :)

Відбитий пенальті, сейв Шовковського, штанга після удару когось з Волині..

Накричався як дурний :)

З нетерпінням чекаю матчу з Шахтарем! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

І що ти за Волинь кричав, хотів щоб очки відібрали в Динамо? я то сидів як миша), з Шахтарем виправлюсь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший тайм якось тихіше сидів.

А потім поперло :) Кричав все підряд, але без матів :)

Але після штанги дійсно в серці похололо.

З одного боку хочеться сенсації, з іншого - Динамо ці очки набагаааааато важливіші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І радує те, що Карпати програли і інші "конкуренти на виліт" (Олександрія та Оболонь) свої матчі не виграли, тільки Оболонь одне очко взяла.

Післяматчеві коментарі Дениса Шеліхова та Олега Герасимюка

Денис Шеліхов:

- Коли нам призначили пенальті, я не бачив моменту, бо був закритий гравцями. Там два наших впали у боротьбі, можливо, хтось і зіграв рукою. Суддя так вирішив…

- Ти реагував по удару чи вгадував?

- Мені і тренери розповідали як і куди Алієв пробиває, в інтернеті я бачив також його манеру виконання одинадцятиметрових. Все разом мені й допомогло парирувати удар.

- Ти перед ударом щось там говорив йому…

- Не хочу про це казати, це таке – маленькі футбольні хитрощі.

- Прокоментуй момент з голом.

- Думаю, що слід було нашим кутовий довше подавати, а ми навпаки поспішили зі стандартом. Останні секунди йшли, а ми побігли всі вперед, пропустили контратаку.

- Ти бачив всю гру, як кажуть, зсередини. Не здалося, що «Волинь» переграла суперника у другому таймі?

- Впевнений, що мусили забивати, просто трохи не поталанило. В штангу влучили, вище пробивали. У другому таймі взагалі виглядали краще за киян.

Олег Герасимюк:

- Вважаю, що нам дуже не поталанило. Надто у другому таймі. Погано, що пропустили «у роздягалку», при тому, що за мить до цього мали самі забивати. Такі голи завжди неприємно пропускати.

Думаю, що «Динамо» не мало права втрачати сьогодні очки і вони грали на результат, забувши про видовищність, а ми хотіли досягнути позитивного результату.

І інтерв'ю з Шиковим:

Ванче Шиков: «Обрав «Волинь», хоч запрошував «АПОЕЛ»

Вихованець скромного македонського «Тиквеша» Ванче Шиков чи не з перших матчів став улюбленцем луцької публіки. Так, у нього також трапляються помилки, але Шикова не часто можна запідозрити у відсутності бажання битися за результат в кожному матчі.

Ванче велику частину кар'єри провів в Греції і навіть опинився у тамтешньому гранді – «Олімпіакосі». Пробитися в основу йому не вдалося, й Шиков перейшов в кіпрський «Етнікос», де став одним з провідних гравців. Із літа минулого року македонець – гравець «Волині»…

- Ванче, ти починав кар’єру у рідному містечку Кавадарці?

- Я вирішив стати професійним футболістом у 1994 році. Це був рік чемпіонату світу в США, він мене дуже «запалив». Після дитячої футбольної школи мене прийняли в юніорську команду «Тиквеша». Виступав на позиції центрального захисника. Коли грав за збірну U-17 в Греції на «Балканіаді», мене помітили скаути з грецького «Ксанті».

- Потім ти багато пограв у грецьких командах. Чому, не прижився в «Олімпіакосі»?

- Там було багато легіонерів. А я – з Македонії, яка не є членом ЄС, от і віддавали мене в оренду в «Керкіру» і «Аполон».

- Якби не «Волинь», де міг опинитися минулого літа?

- Міг грати в «АПОЕЛі». Вони ніби до мене придивлялися, але я обрав «Волинь», тому що в Україні, по-перше, футбол сильніший, відомі в Європі команди грають. А по-друге, тут більше силової боротьби, а мені до душі такий футбол. І взагалі там слабка ліга, є тільки 2-3 команди. І хоча «АПОЕЛ» наробив галасу в Лізі чемпіонів, в загальному в Україні грати цікавіше. Тут кожний матч – це стовідсоткова концентрація, боротьба…

- Торік відвідувачі клубного сайту обрали тебе кращим гравцем «Волині» 2011 року. Як сприйняв цю новину?

- Приємно, звісно, було, хлопці вітали. Але я їм так і сказав, що це наша спільна заслуга. Хоча, чого там казати – минулий рік видався непоганим для мене. Та й у 2012-у ми пропустили небагато голів.

- Хто з форвардів українського чемпіонату тебе найбільше напружував?

- Виділю нападників «Шахтаря» і «Металіста». А коли грав за Македонію в Москві, дуже сподобалися Аршавін і Кержаков.

- У серпні 2011-го ти забив класний гол зі штрафного «Олександрії», а в інших матчах воротарі суперника рятували свої команди після твоїх ударів. Але останнім часом виконуєш стандарти менш вдало…

- Якщо помітили, то я б'ю штрафні на силу, причому в усіх командах в яких грав. Ось тільки в збірній Пандев і Попов не підпускають до м'яча (сміється – fc.volyn.net). Найкрасивіший штрафний забив на Кіпрі, коли за «Етнікос» грав - метрів з 35-и у верхній кут. Справді, спочатку в Україні часто в «рамку» потрапляв. На тренуванні відпрацьовую штрафні, але нині щось приціл збився. Обіцяю виправитися.

- Ти був дуже розгніваний домашньою поразкою від «Шахтаря»… Як відреагувала команда на неї?

- Я вболівав за команду на трибуні, бо у грі з «Оболонню» мене видалили (тільки вдруге у кар’єрі). Дуже важко дивитися збоку і не мати можливості допомогти на полі. Хлопці видали дуже добрий матч і якби не той пенальті… Тепер ми на кубковий матч налаштуємося як слід, прагнемо реваншу. Те ж можу сказати про матч із «Динамо». Тим більше, що все одно є побоювання стосовно першої ліги і нам відступати нікуди.

- Ти не грав у матчі першого кола проти «Динамо». І тільки зараз зустрінешся на полі із своїм товаришем Гораном Поповим…

- Так, у мене тоді був перебір жовтих карток, шкода що не грав. А з Гораном ми чи не щодня зідзвонюємося. Він пожартував, що «Волинь» ніколи не виграє, а я пожартував, що «Динамо» не стане чемпіоном, бо ми відберемо очки у нього.

- Ти давно знаєш Попова?

- В збірній Македонії «українців» троє – я з «Волині», Попов з «Динамо» і Богатінов з «Карпат». Але більше з Гораном знаюся, адже ми разом ще в юніорській збірній почали грати.

- З ким зручніше грати у центрі захисту – в парі з Приндетою чи з Масло?

- Особливої різниці не відчуваю. Просто, коли Віталій на полі, то я граю правого центрального – так мені звичніше, а коли Ян у парі, то зліва. Проблем немає з обома. Я ж у збірній також часто змінюю партнерів у центрі захисту.

- До слова, маєш новини зі збірної Македонії?

- Так, 26 травня граємо товариський матч із Португалією. Вони якраз до Євро готуватимуться. Приємно із таким суперником буде зустрітися, сили випробувати.

- Збірна Македонії не дуже добре пройшла відбір ЧЄ-2012. Як думаєш, Джону Тошаку під силу виправити щось у відборі на бразильський мундіаль?

- Джон – фантастичний тренер. Я грав у всіх матчах, коли він став головним у нас. Ми провалили відбір на Євро-2012, випередивши лише Андорру. Але щось мені підказує, що Тошак ще своє слово скаже, тим більше, що у нас нині багато досвідчених хлопців, які грають у кращих чемпіонатах Європи.

- У наступному матчі захисту лучан доведеться протистояти Ідейє та Шевченко, бо Мілевський дискваліфікований. Вже вивчив їхню манеру гри?

- Я вивчав їхню гру. І можу сказати, що не тільки від цих двох слід чекати небезпеки. «Динамо» бореться за чемпіонський титул, тому очки в цьому поєдинку для обох команд життєво необхідні. Стосовно Шевченка, то це – мегазірка, а особливість Ідейе – його швидкість.

Якщо у середині поля зіграємо строго і відповідально, так як, наприклад, із «Металургом», то і в обороні буде менше проблем. Можемо розраховувати і на перемогу, і на нічию. Так, як завжди це каже Анатолій Васильович: «Кожен матч – на перемогу».

- Ти добре говориш російською. У кого вчився?

- У Луцьку спочатку з викладачем займався, а пізніше сам почав все розуміти.

- Не важко було до маленького Луцьку після Греції та Кіпру звикати?

- Це моя робота. Але я дуже люблю тихі та спокійні містечка. Луцьк саме такий, тому іншого й не треба. Було б комфортно тут до кінця контракту відіграти.

- Які твої улюблені місця в Луцьку?

- Особливо багато часу для прогулянок немає. Між тренуваннями можу з Душаном Савичем і Сашою Стевичем в кафе у центрі міста зайти, але найчастіше – вдома відпочиваю.

- З твоєю дружиною ми познайомилися на трибуні «Авангарду». Вона не пропускала матчі «Волині». Де ви познайомилися?

- У Македонії. Ми зустрічалися п'ять років, і тільки два роки тому одружилися, коли я на Кіпрі грав. Її звати Тетяна, мені розповідали, що у вас також є таке ім'я. Таня зі мною і в Греції, і на Кіпрі була, і сюди приїхала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да-да, звичайно здали. І Дем"ян після першого тайму, коли арбітри матчу підійшли до входу в тунель, кричав на них таким криком аби спеціально замилити всім очі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та стопудово здали... Сам лічьно бачив як гроші брали...

А якщо серйозно - інколи так за...ють всі фахівці які все і про всіх знають, причом із достовірних джерел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виталий Кварцяный - о "Динамо" в матче против "Волыни": "Какие-то понты, какие-то хождения"

Экс-наставник луцкой "Волыни" Виталий Кварцяный в студии "ПРО футбол" (выпуск от 22.04.2012) дал свою оценку матчу своей бывшей команды против киевского "Динамо".

"Волынь" сегодня играла с очень большим подьемом, самоотдачей. Было видно, что команда очень хочет победить. Играть начали от обороны, боязливо, поэтому и не успели, наверное, сравнять. Они ж не знали, что "Динамо" будет ходить пешком.

У "Динамо" был один солдат - Шовковский, и второй опытный боец с желанием - Шевченко. Два центральных защитника. А остальные ходят по полю. Средней линии нет, - того, чем "Динамо" славилось раньше. Говорили: покажи мне свою среднюю линию, и я скажу, какая у тебя команда. А в этом матче полузащиты нет, мячи никто не отбирает. Какие-то понты, какие-то хождения. Забеганий нет, коллективного прессинга - козырной карты киевского "Динамо".

Если бы "Волынь" почувствовала сразу, что Киев будет играть ТАК, то, наверное, выиграла бы в три-четыре мяча. Просто не поняли, не поверили в свою возможности. Когда такая команда стоит, от которой дрожь берет из-за одного имени. Клуб, президент, все солидные люди делают для игроков все, а они выходят - и пешком... Пасха или что?

В среду смотрели "Челси" - "Барселона" и думали, что короткий у команд период для восстановления. В субботу "Барселона" - "Реал" играют нормально - совесть есть какая-то. Мы смотрим игру киевского "Динамо" - люди пешком ходят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Леандро: «Задоволений відношенням партнерів до матчу»

- Що вам Анатолій Демяненко у перерві сказав?

- Ну, він завжди вимагає максимального результату. Чи ми граємо з «Динамо», чи гратимемо з «Реалом». Він завжди налаштовує на боротьбу, на максимум.

:_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вівторок, 24 квітня, у касах стадіону «Авангард» розпочнеться реалізація квитків на матч 1/2 фіналу Кубка України 2011/12 рр. «Волинь» (Луцьк) – «Шахтар» (Донецьк). Квитки з’являться у продажу з 10.00.

Гравці і тренери «Волині» запрошують вболівальників на домашню арену команди. «Я приємно вражений тим, як щиро і завзято підтримували нас трибуни в домашніх іграх. Шкода, що ми поки не можемо виграти вдома, хоч у матчах із лідерами непогано себе показали. А у кубковій грі із «Шахтарем» підтримка необхідна як ніколи», - сказав клубній прес-службі Анатолій Демяненко.

Зважаючи на підвищений інтерес до матчу, адміністрація стадіону радить вболівальникам завчасно запастися квитками.

Перепустка на гру «Волинь» – «Шахтар» вартуватиме:

на сектори 1-4, 11-16, 26-29 – 30 гривень;

на сектори : 7, 9, 17, 20-24 – 15 гривень;

на сектор №25 – 20 гривень («Сімейний квиток» на 2 місця);

на сектори А і Б – 70 гривень;

на сектор Д – VIP (ряд 1-5) – 100 гривень.

Телефон для довідок: (0332) 24-14-54.

Адміністрація стадіону нагадує також про те, що абонементи на домашні матчі «Волині» у сезоні 2011/12 не дійсні на поєдинки у Кубку України. Тому просимо їхніх власників заздалегідь подбати про квитки на гру із «Шахтарем».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені сподобався на останній грі номер 5 !!! Тепер ходитиму на кожен матч :g10: вболівати

post-11128-0-69419600-1335208658_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такс, білєтікі купили, тренуємо голос для крику "Волинь - чемпіон!" (чи то краще "Спасібо житєлям Донбаса"? ;) ) :)

Головне - не торкатися в штрафній руками нікого з шахтьорів, особливо, нєжного екс-волиняку Шевчука!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вони там всі дуже тендітні, наче балярини.

Перефразовуючи:

В хоккей/футбол играют настоящие мужчины

крот не играет в хоккей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто знає, чому у футболістів труси коротші, ніж в хокеїстів?

А чому у футболістів гетри довші за шорти ? :0044:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колеги, у Ваших коментарях хотілося б більшого професіоналізму, серйозності, мудрості ... Не треба розказувати казки, бо довго читати, пишіть по-суті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анатолий Демьяненко: "Главное - нейтрализовать полузащиту "Шахтера"

Главный тренер "Волыни" Анатолий Демьяненко вместе со своими подопечными готовится к полуфинальному матчу Кубка Украины, который лучане проведут в пятницу, 27 апреля, против "Шахтера". О положении дел в команде и о ходе подготовки к поединку с грандом наставник команды рассказал корреспонденту UA-Футбол.

- Дела у нас нормально, настроение хорошее, - начал беседу Анатолий Васильевич. - От матча с "Динамо" уже успели отойти. Вообще, жалко, что так все сложилось - мы не заслуживали поражения в воскресенье.

- Под конец сезона игроки некоторых команд, особенно решивших задачи на сезон, не настолько сконцентрированы во время матчей. Как вам удается мотивировать своих подопечных на борьбу в каждой игре?

- Самое главное - психологический настрой: надо сделать так, чтобы они понимали - нужно биться невзирая на возможную усталость, а не действовать спустя рукава. С игроками надо разговаривать и убеждать, это непростой труд, но это работает.

- Вы вернулись из Узбекистана не так давно. Можете ли сравнить психологическую работу с игроками в Украине и Узбекистане?

- Игроки по менталитету разные. Там исполнителей пришлось перестраивать, чтобы в футбол играть. Здесь с этим попроще - все-таки уровень чемпионата повыше, чем в Узбекистане. Ну а насчет характеров игроков - везде бывают сложности. Главное - чтобы в итоге исполнители воспринимали слова тренера. Над этим стараемся.

Против "Динамо" и "Шахтера" исполнителей настраивать особо не надо, потому как каждый хочет показать себя во всей красе и не потеряться. Надо только убеждать игроков не бояться играть в футбол.

- Позади у вашей команды поединок с "Динамо", а впереди - встреча с "Шахтером". Как команда будет действовать против донецкого гранда?

- Как действовать? Это полуфинал Кубка Украины, и будет очень серъезная борьба за выход в финал. Понятно, что "Шахтер" - фаворит противостояния, коллектив высокого уровня. Но ничего, будем бороться.

- Готовитесь к кубковому матчу так же, как и к любому матчу чемпионата, или система подготовки отличается?

- В принципе, работаем в обычном режиме. Смотрим игры оппонента, разбираем. То есть идет и теоретическая и физическая подготовка.

- Последняя встреча с "Шахтером" в чемпионате была непростой для горняков. За счет чего вам удалось сдержать атакующие порывы команды Луческу и не дать им играть в свою игру?

- Самое главное в матче против донецкой команды - нейтрализовать их полузащиту, самую сильную линию "Шахтера". Нужно не дать им спокойно думать и принимать решения, а ставить команду в цейнтнот, чтобы игроки были вынуждены быстрее принимать решения на поле.

- Планируете таким же образом действовать и в кубковом матче?

- Подождите-подождите. Все увидите в пятницу.

- Наверняка в случае победы над горняками вашим подопечным полагаются премиальные, не так ли?

- Премиальные в случае прохода будут, само собой. Да и сам выход в финал Кубка Украины, к которому все мы стремимся - это очень большое достижение для коллектива, хорошая возможность для нас показать себя.

Билеты на матч уже проданы, так что ждем аншлаг на стадионе "Авангарде".

- В турнирной таблице чемпионата за два тура до завершения "Волынь" занимает 12-ю позицию: вылететь команда - не вылетит, но и в десятку войти будет непросто...

- Конечно, хочется занимать место повыше, но у нас и игры были сложные, да и я с коллективом только четвертый месяц... У нас сейчас идет перестройка коллектива - у меня иное видение футбола, чем было у прежнего тренерского штаба. Игроки адаптируются, подстраиваются. Ничего - всему свое время.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...