Перейти до змісту

играйте в варкрафт, по работе пригодится


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

я уже запарился это обьяснять =) гы гы

+ можна еще выложить серию из соус парка =) у кого есть =) мга га га

З.Ы.

всё это уже было в темах варика =) влом искать просто =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це зло

:D

як для кого, є ж різні геймери, є задроти, є казуали, є реальщікі - це тіпа ті хто реалізувався в реальному житті і в ігри грають чисто фофан, в мене один знайомий, він вже півроку на 36 лвл - тупо рибку ловить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, а що корисного в цей день ти робиш для себе?

П.С. хоча, якщо тобі 15, час ще є, можна погратись рік-другий.... єдине. що прикро - це твоя графа вконтакті

Любимые книги:Бля іздіваєтесь???
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насправді я також не люблю читати ...

але це ж не означає шо я не читаю взагалі =)

в 15 ... якшо б мене хтось запитав подібне .... я б приблизно так само і відповів би =) гг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я думаю ви здогадались шо я чітати тож вмію ))) А чітати я насправді дуже не люблю! Чесно! Я лутше якесь кіна наукове подивлюсь!! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SoYAR, начни с просмотра фильма "Грамматика родного языка и ее роль в среде сетевых задротов". родной язык выбери тот, на котором делаешь меньше ошибок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я думаю ви здогадались шо я чітати тож вмію ))) А чітати я насправді дуже не люблю! Чесно! Я лутше якесь кіна наукове подивлюсь!! )

Що читаєш ти мало, видно. ;)

Або просто вирішив закосити під Кобана :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОФФТОП...

але по темі розмови....

зайдіть на топдж...

і почитайте анкети

:)

я плакалЬ...

@ При помощи однаго из резидентов ночного клуба "Clubничка" начинает стажировку и через некоторое время становится резидентом этога же клуба.

@всьо начиналось в 2003 году с демоверсии програмы Dance eJay, потом я достал полную версию этой програмы и накупил семплов но спустя некоторое время я понял что этого недостаточно для настоящего творчества

@Мысль о том что я немогу преобразовывать собственные чувства в музыку долгое время недавала мне покоя пока мне в руки непопался всем извесний FL Studio, тогда я будьто родился заново

Більшість нашої молоді і українською мовою не вміють спілкуватись, але сліпо наслідуючи київських, як торт, діджеїв

намагаються писати російською... І це страшно...

От тоді і розумієш, що краще б вони дійсно почитали Толстого чи Пушкіна, "Мастер и Маргарита" чи "Евгений Онегин" замість warcraft чи наукових програм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SoYAR, начни с просмотра фильма "Грамматика родного языка и ее роль в среде сетевых задротов". родной язык выбери тот, на котором делаешь меньше ошибок

А я просто в інтернеті пишу все по бистрому і в мене виходить такій собі суржидк!! І я дуже не люблю коли мене так виправляють!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SoYAR, начни с просмотра фильма "Грамматика родного языка и ее роль в среде сетевых задротов". родной язык выбери тот, на котором делаешь меньше ошибок

І я дуже не люблю коли мене так виправляють!!!

А ти пиши нормально і виправляти не будуть :D А то граєш тільки, а школу мабуть прогулюєш ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я ж кажу я просто бистро пишу і не перевіряю потім того так виходить )) А в школу я не хожу вже!! Я поступив на програміста)) І пар я не прогулюю! Я не так вже і багато граю!! 2-4г на день а в вихідні це вже інша справа ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2-4г на день а в вихідні це вже інша справа ))

Це так здається що мало, насправді 25% дня(якщо спати тільки 8 годин) :D

Але насправді найважливіше зрозуміти що гра це лише гра - засіб вбити час, і що можна знайти набагато цікавіші речі у житті. Бо потім вільного часу стане ппц як мало :(

Прикінь собі: 8-12 годин на роботу, 8 годин на сон, 2-3 години на битовуху(якщо не більше), залишається пару годинок для себе, якщо їх витрачати на гру - реальність просто перестане існувати :) Це все трохи перебільшено але загалом так і є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

!B@Tis!: в п**ду короче этот е*учий вов! стану снова человеком!!!

Av@tar: гном лучше)

Мыша: гном лучше

FeNi!}{: Гном лутше...

!B@Tis!: суки!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я поступив на програміста

Кльовий з тебе програміст, якщо ти на С++ так само будеш дотримуватись граматики, як і в українській мові. Почни вивчення інших мов зі своєї рідної. І до того ж навчись друкувати всліпу, дивлячись на екран, тоді всі свої помилки бачитимеш відразу, без перечитування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
http://www.youtube.com/watch?v=YersIyzsOpc вот посмотрите что ли... задротам ВоВки должно понравится... )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...