Перейти до змісту

шукаю фільм Эксперимент 2: Волна


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Die-Welle.jpg

Название: Эксперимент 2: Волна

Оригинальное название: Die Welle

Год выхода: 2008

Жанр: Триллер, драма

Режисcер: Деннис Ганзель

В ролях: Юрген Фогель, Фредерик Лау, Макс Римельт, Дженнифер Ульрих, Кристиана Пауль, Якоб Маченц, Кристина До Рего, Элиас М'Барек, Максимилиан Воллмер, Макс Мауфф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм.. викладали на торентах.

Якщо не кипить - то ввечері качну і заллю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з торентами у мене проблемка, на жаль :(

Не дуже горить. А хтось мав нагоду подивитися цей фільм?

Женя, ти в нас кіно-гуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смотрел в оригинальном переводе с сабами... - очень достойный фильм. Я думаю не менее интересней чем первый фильм, правда здесь меньше крови и насилия.
Фильм классный))

очень понравился)))

Посмотрел фильм эксперимент!!! Ёмоё!!!!! Это же реально фильм для психопатов!!! Или научное пособие "как стать психопатом"!! Мне кажется, посмотрев фильмов таких десяточку ты спокойно не уснешь пока кого-нибудь не зарежешь!! Щяс буду скачивать эту 2-ю часть..........уже морально готовлюсь стать конченным психом=)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже тиждень, як скачав. До перекладу потрібно звикнути. А так, якщо дійсно цікавить цей фільм можу залити. Лити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм супер, спочатку чьота стрємався, драма, тим більше європейська, хм...

Але режисер зміг дуже класно показати навіть тонкі моменти. Хто ще дивився, як ваші враження?

Мене після перегляду насвіжо мучать питання: Наскільки ж справді винен "вчитель"? і Коли взагалі пішов негатив в структурі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене, то для нашої молоді така ситуація щоб склалась мало ймовірно :) нашій молоді треба би було "гітлера" щоб заставив слідувати цій ідеї) а тут так всі наївно, цим всім захопились.

розв'язка вдалась на славу, я уже реально подумав, що вчитель з'їхав з котушок) а тут так все обернулось...

я вини вчителя тут не бачу. це все дітвора, з їхніми наполеонівськими планами і задумами...) - ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене, то для нашої молоді така ситуація щоб склалась мало ймовірно :) нашій молоді треба би було "гітлера" щоб заставив слідувати цій ідеї) а тут так всі наївно, цим всім захопились.

розв'язка вдалась на славу, я уже реально подумав, що вчитель з'їхав з котушок) а тут так все обернулось...

я вини вчителя тут не бачу. це все дітвора, з їхніми наполеонівськими планами і задумами...) - ИМХО

На мою думку дітвора тоже не особливо винна, вони такими були і до експерименту, дивлячись на їх поведінку з перших хвилин видно, що всі вони хронічно подавляють свою агресію, а агресія іде від недостатку уваги, помітили як там батьків показали, всі образи розмиті, але чітко видно - їм насрати на своїх дітей, вони дбають тільки про своє щастя. В психології західного суспільства синдром недостатку уваги набув скаженого розвитку, а його основи закладуються з самого дитинства. Вчитель їх просто пальчиком тронув як з них гівно полізло, а в пацанчіка з пістолетиком взагалі вивих мозку на основі асоціальності, а чьому він такий - батьки насадили йому думку що він гірший за інших(з ними там реально одна сцена, але по ній видно що вони його навіть слухати не хочуть).

Ось кого блін садити треба а не вчителя :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені друга частина не сподобалась... Навіть не додивився останні 20 хв. А перша частина то була бомба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені друга частина не сподобалась... Навіть не додивився останні 20 хв. А перша частина то була бомба!

Black, можеш залити першу частину фильму на ftp ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь років 5-6 тому дивився, а може і більше. Немаю звички зберігати фільми. Один раз дивлюсь і видаляю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь років 5-6 тому дивився, а може і більше. Немаю звички зберігати фільми. Один раз дивлюсь і видаляю.

Можливо хтось все-таки маэ 1 частину фильма ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

REFUSION, скачай ось тут, в пошуку набереш те що шукаєш і вперед, охоче б поділився 1-ю частиною, але нажаль вже видалив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

REFUSION, скачай ось тут, в пошуку набереш те що шукаєш і вперед, охоче б поділився 1-ю частиною, але нажаль вже видалив

Так само нажаль лише 300 MB зовн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...