Перейти до змісту

Проведення мережі в Луцьку


Рекомендовані повідомлення

Мене вже кілька років цікавить питання, чому так мляво прокладають мережі в нашому місті?

Жив на ГПЗ - до останнього дня мріяв про "SvitLan" від Візора - зібрали більше 100 заявок, На Візорі обіцяли підключити за кілька місяців весь район, особливо Дружби народів і Шота Руставелі... вже і обладнання закупили, говорили, що провели до Дружби народів 15, але за тиждень часу там свиснули всі комутатори і поперерізали кабеля, після чого Візор принципово відмовився від підключення району ((( мережа йде лише до 14 школи...

Далі перебрався на Львівську... після декількох місяців переговорів, зібравши 10 заявок з свого будинка - отримав бажану мережу і інтернет...)))

з того часу вже минув 4 рік, а більшість районів так і не підключені... Чому? Можливо прокладання мережі не покриває затрат і не приносить прибутків? чи нові технології не дають розвиватись в цьому напрямку?

з цієї весни перебираюся на Стефаника, в район госпіталя (Кічкарівка), вже давно перебрався б, якби там була мережа ))) навіть сам готовий вкласти чималі фінанси для пришвидшення справи, але чомусь провайдер не сильно спішить назустріч, прикриваючись малою кількістю заявок з великим обсягом робіт...

тобто якщо раніше була проблема в провайдері, то зараз в користувачах.

по роботі їздив і проживав в Києві, Харкові, Львові, Донецьку, Запоріжжі, Одесі в різних районах і в всіх квартирах без проблем міг підключити свій ноут до міської мережі, в всіх квартирах, готельних номерах виведений кабель, підключення без проблем... а в нас все так запущено. Можливо в нашому місті потреба в інтернеті для людей дуже мала?? чи краще сидіти на модемі з постійними лагами, малою швидкістю і т.д, ніж просто оформити заявку на проведення мережі до вашого будинку, тим більше, що підключення безкоштовне, якщо достатня кількість бажаючих!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мережа? . та люди в більшості випадків ставлять дешеве ОГО!. Я вважаю, що з теперішніми умовами він виграє усім провайдерам в плані доступності встановлення, помірної ціни..так дійсно телеком не скрізь є...звідси і кількість бажаючих..Інформація, ось в чому прикол, зі свого досвіду спілкування з людьми помітив, що мало людей знають про мережі, процес встановлення ітд. а ОГО!-то ж на кожній квитанції...

Щодо мене то живу в Привокзальному районі, юзав Мінімальний Віпл ДГ(радіо), допоки ОГО не стало дешевшим його(швидкість та ж)...інші провайдера не бажали вести кабель...мало бажаючих, будинки поряд далеко ітд ітп, 2 роки тому ініціював "залучення" клієнтів по свому будинку та то не принесло переконливості ні ДГ ні Візору ні Приват-Онлайну(користувачів інету було мало)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сумніваюся, що виграє)))

ого - це доступ лише в інет, а хочеться саме мережі - доступу між друзями в самому місті:

швидкість від 10мбіт до 1 гбіта - можна з дружбаном на іншому кінці міста пограть любу ігрушку, замутить в онлайн режимі проект, перекінути напряму інфу, на обміні скачать корисну інфу, та і не тільки на обміні - в основному інфу тяне хтось 1 з нета - всі інші з мережі з норм швидкістю і малими затратами часу...

кароч багато переваг є саме мережі з доступом в світ, а не лише доступу в інет з модема... тим більше, що номера теефонів можуть неканать, або взагалі телефона нема...

ще казали, що така фішка в ОГО, що якщо ася включена, то в кантрі на сервак не зайдеш....

от маю переїжати, а нехочу... і нехочу не тому, що доступ в інет буде іншим, а тому, що мережа пропаде... і обідно, що в нас народ недостатньо обізнаний саме з перевагами підключення через мережу, через що і виникає мала кількість бажаючих.. в інших містах підключають всі будинки на рівні міськрад і спонсорів, народ лише вирішує, чи вести кабель до себе. а в нас, в більшості вулиць, навіть такої можливості нема)

От Цукровий район в нас весь підключений, завдяки одній людині, яка за власні кошти провела 10 км оптоволокна і підключила весь район ;) - аби було бажання, тим більше, що мережа з часом себе окупить. А от на інші райони інвесторів поки невидно, думаю саме із-за необізнаності в сфері цієї діяльності. От райончик ЛПЗ для впровадження бізнесу є ласим шматком, оскільки там присутня велика кількість народу, який готовий заплатить бабло, аби тільки був нормальний інет (нагадаю, що інет від ОГО там далеко не на висоті). а Візор, з його принципами і постійними фінансовими проблемами, ще не скоро там появиться, тому і залишається чекати на мініпровайдера, який замутить мережу на районі за власні кошти і включить її до мережі Світлан, купуючи інет в Візора по оптових цінах ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та....нічого особливого, мережу робим через VPN ака хамачі, стрибаючий айпі теж не проблема є DynDns...а про недолік-так будь який провайдер 100% покриття у нас не гарантує.

А в плані того що народ не обізнаний цілком згідний, більшість просто взагалі не знають що мона і як можна підключитися та не бажають вивчати, розбиратися. Просто оголошеннями я вважаю провайдерам не відбутися якщо бажають мати значну клієнтсбку базу в цьому плані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То в Києві так чи Запоріжжі, в нас свої реалії. В "Домашніх мережах" поприкривали доступ навіть між сусідніми будинками, а ти говориш про пограти з дружбанами на іншому кінці міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та....нічого особливого, мережу робим через VPN ака хамачі, стрибаючий айпі теж не проблема є DynDns...а про недолік-так будь який провайдер 100% покриття у нас не гарантує.

А в плані того що народ не обізнаний цілком згідний, більшість просто взагалі не знають що мона і як можна підключитися та не бажають вивчати, розбиратися. Просто оголошеннями я вважаю провайдерам не відбутися якщо бажають мати значну клієнтсбку базу в цьому плані.

та я і сам недостатньо обізнаний про підключення до інету в Луцьку по вулицях - просто ніде нема інфи і роз"яснень.

і замість того, щоб заманювати клієнтів гарними пропозиціями, сервісом і якісними послугами - провайдери економлять на всьому, чому можуть - тим самим і втрачають теперішніх клієнтів і набираються негативних відгуків про якість послуг.

от Саня написав що доступ забирають - а забирають через те, що заробляють на тому, що передають інфу за бабло.

впевнений на 90%, що якби була достатня обізнанність людей, то міська мережа була б на висоті... і провайдери мали б заробіток на кількості клієнтів, відповідно дурні обмеження зникли б і праця ішла б на якість - що і відбувається в розвинутих містах.

І ще в нас є така фішка як війна провайдерів - наприклад , щоб з Світлана залізти на Луцькі мережі - інфа йде через Польщу, чи Київ а не напряму, відповідний пінг. Ну і доступ до всіх ресурсів тупо закритий для "чужих"

що це дає провайдерам? навіщо?

P.S. найшов інфу, що можна підключитися до міської мережі провайдера через номер телефону і модем, кароч Укртелеком має надати провайдеру доступ до номеру. Послуга коштує біля 800грн. хтось знає як саме це можна зробить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До справи, провайдера якого. В ДГ маєш доступ до ресурсів мережі при користуванні їх АДСЛ. Ще знаю що в ВІзорі є ДСЛ-під*єднання а яке саме(так в їх прайсі написано)-не знаю(можливо SHDSL-тоді ніякого відношення до номера нема)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хочеться саме мережі - доступу між друзями в самому місті:

швидкість від 10мбіт до 1 гбіта - можна з дружбаном на іншому кінці міста пограть любу ігрушку, замутить в онлайн режимі проект, перекінути напряму інфу, на обміні скачать корисну інфу,

- хакнути чиюсь машину, якогось пенсіонера і ржати дико як він там вбивається..

- заддосити якогось малого, якому бать ки на Новий Рік купили Модну тачку..

- віруснею зас*ати всю мережу, перевіривши на "вшивість" антивіруси та файєрволи..

- покласти мережу безкінечними сканами і сніфами в пошуках нових машин в мережі... чи перекиданням фільмів по 20 Гб.. аще краще перегляду їх по мережі..

* Який адмін візьметься таке адмінити? Який провайдер знаючи це, захоче геморою собі на с*аку.. ???

Випереджу відповіді:

1) не треба розписуватися за всіх - не зробиш ти - зробить інший (вірусня, сніфи..хаки .)

2) самі теж не зможете адмінити - не ваше..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До справи, провайдера якого. В ДГ маєш доступ до ресурсів мережі при користуванні їх АДСЛ. Ще знаю що в ВІзорі є ДСЛ-під*єднання а яке саме(так в їх прайсі написано)-не знаю(можливо SHDSL-тоді ніякого відношення до номера нема)

мав на увазі Світлан від Візора, з іншими провайдерами в Луцьку справи немав

хотілося б взнати можливі варіанти підключитися до інета, поки оптоволокна нема..

номер тел. 727***

- хакнути чиюсь машину, якогось пенсіонера і ржати дико як він там вбивається..

- заддосити якогось малого, якому бать ки на Новий Рік купили Модну тачку..

- віруснею зас*ати всю мережу, перевіривши на "вшивість" антивіруси та файєрволи..

- покласти мережу безкінечними сканами і сніфами в пошуках нових машин в мережі... чи перекиданням фільмів по 20 Гб.. аще краще перегляду їх по мережі..

* Який адмін візьметься таке адмінити? Який провайдер знаючи це, захоче геморою собі на с*аку.. ???

Випереджу відповіді:

1) не треба розписуватися за всіх - не зробиш ти - зробить інший (вірусня, сніфи..хаки .)

2) самі теж не зможете адмінити - не ваше..

ну так доступ потрібен не до всіх компів, а до конкретних, з конкретним розміщенням в мережі!!! )

і таку послугу запросто провайдер може надавати!

доречі, зараз я спокійно можу передавати через аську файли з мережевою швидкістю між користувачами Світлана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так доступ потрібен не до всіх компів, а до конкретних, з конкретним розміщенням в мережі!!! )

і таку послугу запросто провайдер може надавати

ОГО+VPN+DynDNS .. тощо..

Туман краще розкаже.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОГО+VPN+DynDNS .. тощо..

Туман краще розкаже.. :)

зрозумів хід твоїх думок, що можливі приколи з динамічним IP на ОГО і мережа VPN

але потреби в них немає.

В мережу, в основному, входять фіксовані ІР, тому проблема в конкретному доступі відсутня;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як немає потреби у тому про що ми говорим, тобто про переваги мережі, то про що ми говорим? VPN робить тобі нединамічний ІР

А що таке конкретний доступ з твоїх слів я особисто не зрозумів,можеш детальніше, приклади навести,можливо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як немає потреби у тому про що ми говорим, тобто про переваги мережі, то про що ми говорим? VPN робить тобі нединамічний ІР

А що таке конкретний доступ з твоїх слів я особисто не зрозумів,можеш детальніше, приклади навести,можливо

мав на увазі, що немає потреби в динамічному ір ;)

конкретний доступ - це доступ з мого компа, на комп брата, який на іншому кінці міста. (доступ по мережі, а не через інет)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(доступ по мережі, а не через інет)

Тоді наберися терпіння і чекай кілька років (десятиліть..)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я і сам недостатньо обізнаний про підключення до інету в Луцьку по вулицях - просто ніде нема інфи і роз"яснень.

і замість того, щоб заманювати клієнтів гарними пропозиціями, сервісом і якісними послугами - провайдери економлять на всьому, чому можуть - тим самим і втрачають теперішніх клієнтів і набираються негативних відгуків про якість послуг.

мережа, про яку ти кажеш це бухта вітої пари + самі примітивні свічі і буде тобі мережа, мережеві розшари і деребан інтернет каналу, тільки от постане питання який же канал ділити, але це ще не скоро. я не згадую про те як це все буде працювати, ким буде адмінитись і тд, щоб зрозуміти в те все треба влізти і оцінити кількість і вартість вирішення, на перший погляд, незначних нюансів, починаючи від блискавок і закінчуюючи легалізацією

вже і обладнання закупили, говорили, що провели до Дружби народів 15, але за тиждень часу там свиснули всі комутатори і поперерізали кабеля, після чого Візор принципово відмовився від підключення району ((( мережа йде лише до 14 школи...

помимо принципів у них напевно є ще здоровий глузд, фактично ще нікого не підключили а обладнення вже сперли, причому думаю сперли не на сотню гривень

кормити гопоту свічами то не діло

ще казали, що така фішка в ОГО, що якщо ася включена, то в кантрі на сервак не зайдеш....

а що ж це за такі спеціалісти тебе консультували? <_<

конкретний доступ - це доступ з мого компа, на комп брата, який на іншому кінці міста. (доступ по мережі, а не через інет)

а коли це інтернет перестав бути мережею?

питання в тому чи можеш ти інкапсулювати його до потрібного тобі рівня і чи можеш оплатити канал достатньої пропускної спроможності

Zheny@ повністю правий на рахунок недоліків локалки, провайдер не може слідкувати за належним станом софтового комплекту користувача і звонити казати що у вас netbios дирявий чи щось в тому дусі

Швидкість, яку надають більшість існуючих на ринку провайдерів (не беру до уваги суб-провайдерів) дозволяє працювати з інетом досить комфортно, качати великі об'єми інформації за відносно невеликий період часу, миттєво обмінюватись текстовою, графічною, відео інформацією.

Та сама ситуація стосується ігор, якби ви грали на платних серверах, які підтримуються не інтузіастами, а людьми, зарплата яких залежить від належної роботи цих серверів, то побачили б що насправді і локалок ніяких не треба.

Якщо ти кажеш що готовий інвестувати значну суму у розвиток мережі то я не бачу ніякої проблеми.

Створи у розділі Робота тему де опиши рамки (у першу чергу фінансові) свого проекту.

Якщо ці рамки будуть мати розумне співвідношення то бажаючих допомогти буде немало.

Тим паче тут є люди які можуть спроектувати і ввести у експлуатацію мережу масштабом до промислового.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
доречі, зараз я спокійно можу передавати через аську файли з мережевою швидкістю між користувачами Світлана

Дарма написав - прикриють :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n, дякую за роз"яснення.

готовий інвестувати - але не покрити всі затрати на підключення всього району - оскільки потрібно прокласти біля 2-3 км оптоволокна і по карману це вдарить добряче - буде золотим підключення))) якщо народ підключати і ставати субпровайдером - потрібно реєструватись підприємцем, складать і захищать бізнес-план, наймати монтажників.. і робить кучу дозволів.. гра не варта свіч! тут без варіантів прийдеться чекати провайдера, який займається цим, але чекати прийдеться довго, тому і обурююсь, що народ заявок не подає на підключення. заявка - це бажання, щоб провели мережу до будинку, а не зобов"язання платить бабло після подання заявки, як більшість думає

нажаль мені невідомо про підключення до інету іншим методом, який забезпечить нормальну швидкість і стабільність обміну даних з того району на час, поки не проведуть мережу, або не впровадять іншу технологію мережі.

Дарма написав - прикриють :)

та вже пох. :) останні дні в інеті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KILLER - дай грошей провайдеру. і користуйся тим, чим хочеш.

та вже кілька разів говорив з директором Візора)

все що змогли запропонувать:

- радіоінет (але відразу вказали, що обладнання не дешеве і інет буде нестабільним)

- провести мережу за кілька днів (від візора обладнання і робота, від мене фінансування)

- або зібрати достатню кількість заявок для проведення мережі по плану (це й метод лише пришвидшить підключення)

- ну і той варіант з доступом до тел. номера.. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а KILLER інвестуватиме :D

Хочеш інет - звертайся до модератора цього розділу, об*єм інвестицій - зразу кажи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з цієї весни перебираюся на Стефаника, в район госпіталя (Кічкарівка), вже давно перебрався б, якби там була мережа ))) навіть сам готовий вкласти чималі фінанси для пришвидшення справи

в таких віддалених місцях брак комунікацій і не дивно, що мережі в основному нема

. і обідно, що в нас народ недостатньо обізнаний саме з перевагами підключення через мережу, через що і виникає мала кількість бажаючих.. в інших містах підключають всі будинки на рівні міськрад і спонсорів, народ лише вирішує, чи вести кабель до себе. а в нас, в більшості вулиць, навіть такої можливості нема)

От Цукровий район в нас весь підключений, завдяки одній людині, яка за власні кошти провела 10 км оптоволокна і підключила весь район ;)

чому це народ необізнаний? воно йому треба, тому народу та мережа? я сумніваюсь.... воно треба тобі одному, щоб погамати з другом з іншого кінця міста

- хакнути чиюсь машину, якогось пенсіонера і ржати дико як він там вбивається..

- заддосити якогось малого, якому бать ки на Новий Рік купили Модну тачку..

- віруснею зас*ати всю мережу, перевіривши на "вшивість" антивіруси та файєрволи..

- покласти мережу безкінечними сканами і сніфами в пошуках нових машин в мережі... чи перекиданням фільмів по 20 Гб.. аще краще перегляду їх по мережі..

повністю згоден. Коли жив в Києві в гуртожитку - познайомився з таким варіантом мережі.Спочатку невелика- потім розрослася і це був повний жах, а відповідати і щось робити для вирішення проблем ніхто не хотів.....і я б не хотів на місці провайдера таким займатися

готовий інвестувати - але не покрити всі затрати на підключення всього району - оскільки потрібно прокласти біля 2-3 км оптоволокна і по карману це вдарить добряче - буде золотим підключення))) якщо народ підключати і ставати субпровайдером - потрібно реєструватись підприємцем, складать і захищать бізнес-план, наймати монтажників.. і робить кучу дозволів.. гра не варта свіч! тут без варіантів прийдеться чекати провайдера, який займається цим, але чекати прийдеться довго, тому і обурююсь, що народ заявок не подає на підключення

я повторюся, воно йому треба тому народові? багато хто інетом не вміє користуватися, а не то щоб на фтп зайти. тут ти сам собі відповів....не хочеш сам тим займатися - не чекай що інші все зроблять за тебе... послухай Тумана, хамачі в руки і буде тобі щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...