Перейти до змісту

Лохотрон


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

У зв'язку із збільшенням різного роду розводняків серед людей, а зокрема і на форумі.

Хочу внести ясність тим, хто ще досі не зрозумів і ведеться.

1) Діти крові не хочуть. Якомусь знайомому/знайомій через 10-і руки передав хтось там.. - лажа. Телефон лівий, дзвінок на який може коштувати чималу суму.

Є станція переливання крові - там є запаси крові, в тому числі і рідких груп. Вистачить на всіх. Тому як багато людей ходять здавати кров регулярно (2 дні вихідних повністю оплачуваних, як робочі. кому цікаво в ПМ)

2) З аськи : "Привет. Я тут одно говно хочу купить через нет, а денег не хватает. Отправь СМС на номер ХХХХ - недорого 7 грн. Я при встрече отдам." - Чого б людині так нагло просити грошей? Ніколи не просив а тут на тобі. Ще й чого ж так терміново? При якій зустрічі. Я більшість людей навіть в обличчя не бачив із моїх контактів в асьці. Половина їх взагалі не з Луцька. При якій зустрічі хто що має віддати - невідомо. Якщо прийшло від знайомого (друга) якого знаєш точно. Просте питання " Чому так терміново?" - і я впевнений, що контакт одразу пропаде в оффлайн. і розмова була б не такою. а щось типу: "

- ти на гроші на мобілці багатий?

- а шо?

- да, блін, ось таку фігню (посилання на фігню) хочу, а грошей не вистачає, там нада смс-кою розплатитися.

- а що інакше ніде немає?

- я не шукав.

чи щось подібне...

хто знає ще - продовжіть.. це те, що вже дістало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навідь тим кого знаю в лице рідко щось позичаю, бо це означає посваритись. Або недаю, або дарую.

Антиспам бот, шось хреново на квіпі працює, і через нього спам лізе якось, може я щось неправильно роблю, хз.

По темі, в мене один раз було таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А также задолбал спам в VKONTAKTE и на "Одноклассниках.ру". Есле чесно, то социальные сети и ICQ\интернет -пейджеров самые популярные спамские инструменты. Например "Вконтакте" каждый день просят помощь того, что сказал Женя. А выходит мы повышаем репутацию какого-то придурка-спамщика. И вобще считается что спам - это не только некультурно, но и унизительно. Потому, что человек годен тыкать мишкой и клацать пальцами на клавишах ради того, чтобы им повысили какую-то репутацию на каком-то "Вконтакте". Для чего все это? Мне есле чесно все-равно какая репутация у этих Петь и Васей. И то, что нам присылают ссылки на сайты с запрещенным законом содержимым, или трояны. Вот ЗАЧЕМ ЭТО? Люди не понимаю, что другие из-за этого страдают. Некоторые ведутся на легкие заработки этим способом. Потому что они - не хотя работать. Им не по силу человеческий труд и они годны заработать на "виртуальных" способах. И потом как говорится "раз волком напугаешь, второй не сойдет" люди начали понимать - их (извиняюсь) лохонули. Интернет был придуман для общения и информации, а не для спама и их спамщиков. Теперь нормальные люди, которым действительно нужна помощь, могут и не надеятся на денежную помощь от других добрых людей. Потому что мы не тупые, и будем боротся против спама и лохотрона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Антиспам в голове включать надо - разъяснительная работа в этой ветке, ИМХО не даст результатов. Кому судьбой дано повестись в силу "тех или иных" обстоятельств - поведется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну считать, что половина человечества с интернетом. Думаю каждый человек, который посещает интернет знает это слово.

Вот я не пойму ЗАЧЕМ это им надо? Рекламировать в интернете нет смысла. Мы не отупеем до такой степени, чтобы действительно читать эту гадость. Хотя кто знает. Время покажет. МОжет быть в будущем "Спам" будет преступлением, также как и выкидание мусора не в урну, потому что мы почти "угробили" (одним словом) нашу планету.

Спамщикам надо бы хоть иметь капельку уважения и совести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У зв'язку із збільшенням різного роду розводняків серед людей, а зокрема і на форумі.

Хочу внести ясність тим, хто ще досі не зрозумів і ведеться.

1) Діти крові не хочуть. Якомусь знайомому/знайомій через 10-і руки передав хтось там.. - лажа. Телефон лівий, дзвінок на який може коштувати чималу суму.

2) З аськи : "Привет. Я тут одно говно хочу купить через нет, а денег не хватает. Отправь СМС на номер ХХХХ - недорого 7 грн. Я при встрече отдам." - Чого б людині так нагло просити грошей?хто знає ще - продовжіть.. це те, що вже дістало.

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки тема у Флеймі то скажуть будь -ласка. У когось із Вас, шановні формучани, знімало такі скажені гроші за дзвінок(вищі у порівнянні із звичною вартістю дзвінка по вашому тарифу). І як таке можливо? Дзвінок на звично записаний номер а не 8 703, 900 ітп. Чи всі просто свято вірять(від себе скажу так дійсно переіряти я сам не хочу та хочу дізнатися чи був у когось гіркий досвід,тоді вже й це видастся правдою).

ЗІ. Гіркий досвід купівлі в "гарно намальованому" інтернет магазині без вказаної на ньому юридичної адреси, куплено блок живлення типу "мобілка"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МОжет быть в будущем "Спам" будет преступлением, также как и выкидание мусора не в урну,

Ти не повіриш, але за кордоном, у деяких країнах, СПАМ - карається законом. І класифікується як " Незаконне, нав'язливе розсилання поштою рекламної інформації" оскільки від того, що це реклама ніхто не нічого не має.. тому й не законно. Погугли на цю тему. Дуже багато цікавого.

WIKI про СПАМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неодоразово мені приходили повідомлення від контактів типу:

"01/02/2009 (00:56 GMT +02:00)

Недавно узнал, что если отправить смс с любого оператора с текстом smp100 нa нoмep 1171 то на счет приходит 100рублей! Попробывал… Деньги пришли!!!!!!!!Правда не сразу, где то через час. За смс сняли 1 рубль(билайн). Не знаю как это действует, но мне уже 1700рублей пришло! Жаль что деньги не снять….зато могу разговаривать сколько хочу…Если интересно, торопись, пока операторы не просекли это!"

або

"07:47:13 3/02/2009)

Пpиkoльный тecт www.ageee.ru"

або

07:18:44 29/01/2009

28/01/2009 (22:53 GMT +02:00)

привет

http://rockfeels.com/00900/

посмотри, классная вещь! :)

07:21:58 2/02/2009)

02/02/2009 (04:31 GMT +02:00)

http://rockfeels.com/img/live.gif

:))

за цими сцилками взагалі вірусяки сидять... дохлі, але все-одно неприємно...

і головне - ця гадасть лізе в основному від тих, хто перейшов на "найновішу і найсуперовішу icq_якоїсь_там_6_версії"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяких "генераторів поповнення рахунку на Київстар" чи "МТС" НЕ ІСНУЄ!!!

Поясню.

Сервер генерує певну кількість УНІКАЛЬНИХ кодів, які й запам'ятовує. І коли абонент вводить один з них, телефон автоматично відсилає його на сервер де він віднімається від переліку (від створеної кількості). Вгадати такий код НЕРЕАЛЬНО. І програм таких, які ніби генерують теж не може бути. повторитись такий код теж не може.

Тому не потрібно вірити сумнівним платним прогам. І намагатися тут друкувати подібні послуги. Якщо ж хтось все ж таки повівся і купив такий "генератор" - мої вітання - Ви ЛОХ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ж хтось все ж таки повівся і купив такий "генератор" - мої вітання - Ви ЛОХ.

Це іронія судьби. Можливо дивно вам те, що я пишу на російській й на україньській (хочу підібрати мову під тему), та лохонутися можуть всі. І не кажіть мені, що ви, коли вам тільки провели інтернет не залазили на сайт, які вам присилали спамом.

В інтернеті теж вчаться на помилках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут не дело а инте

инте только инструмен, дешовы бысирый инструмен обшения

раньше такие рекламки печатались в газетах "хочеш заработать - пришли купон обявления и 1 рубль"

и пирамидки спривлечением давно были

спросите у родителей, они раскажут

просто шас это набирает масовости

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На такой пирамиде словили одного богача, который продавал такие типа советы как стать миллионером.

А потом бабки его сумочками били по башке. По СТБ рассказывали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На такой пирамиде словили одного богача, который продавал такие типа советы как стать миллионером.

А потом бабки его сумочками били по башке. По СТБ рассказывали.

Беден тот хто глуп - народне прислів`я

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки тема у Флеймі то скажуть будь -ласка. У когось із Вас, шановні формучани, знімало такі скажені гроші за дзвінок(вищі у порівнянні із звичною вартістю дзвінка по вашому тарифу). І як таке можливо? Дзвінок на звично записаний номер а не 8 703, 900 ітп. Чи всі просто свято вірять(від себе скажу так дійсно переіряти я сам не хочу та хочу дізнатися чи був у когось гіркий досвід,тоді вже й це видастся правдою).

Хочеш щоб з тебе зняли кілька гривень за з'єднання? Подзвони до мене, я поставлю переадресацію на номер 696, і трубку зніму не я, а "приємний голос", тим часом як ти можеш нічого і не помітити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеш щоб з тебе зняли кілька гривень за з'єднання? Подзвони до мене, я поставлю переадресацію на номер 696, і трубку зніму не я, а "приємний голос", тим часом як ти можеш нічого і не помітити.

ну и? деньги спишутся с номера, который переадресовывал...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеш щоб з тебе зняли кілька гривень за з'єднання? Подзвони до мене, я поставлю переадресацію на номер 696, і трубку зніму не я, а "приємний голос", тим часом як ти можеш нічого і не помітити.

ну и? деньги спишутся с номера, который переадресовывал...

Шура, ты поломал весь бизнес человеку.... :)

путь бы порпобовал.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

м-дя, прогнав.

Можливо, в тому випадку, номер якийсь особливий і тарифікується дзвінок для того, хто дзвонить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене тижня 2 назад вкрали аську ....

власне кидали майже по всім контактам щось подібне до варіанту 1. який привів у приклад топікстартер, тікі в мене писали про однокласнікі мол скінь смс на номер ХХХ бо ... + в нагляк просили скінути пару рублєй на такий то номер ( оператор явно не такий як в мене, при тому що мій тел є в інфо аськи)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про розводняк із однокласників та вконтакті.

Народ, ті хто там сидить, невже ви не читали правил та порад/рекомендацій? Адміністрація НІКОЛИ, НІКОЛИ не просить прислати їй свій пароль. Це абсурд. Адміністратор (читай власник ресурсу) сам може його подивитися в базі. Також ніяких розсилок із проханням вислати грошей на номер не веде. Є платні послуги, про які говориться на самому сайті. (в однокласниках є послуга "невидимка" яка коштує 25 грн,)активується при відсиланні платного СМС на вказаний номер оператора, що надає цю послугу. Все чесно, про це говориться лише тоді, коли ти хочеш замовити цю послугу з сайту. І нічого подібного на пошту не розсилають від імені адміністрації. Приходять лише повідомлення на пошту про те, що Вам хтось щось написав.

Читайте правила. Там все розказано. Розділи допомоги та FAQ (ЧаВо, ЧаПи) для того і створені, щоб допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адміністратор (читай власник ресурсу) сам може його подивитися в базі.

обычно они там хешированы

ибо, администрации юзерские пароли НАИФИГ НАДА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так я ж писав .. скідали навіть тупий розводняк в плані скинь плз пару грн на(на телефон) і дають номер тіпа ... хоча номер то в інфо аськи є ..

це вже вапщє ... маразм =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...