Перейти до змісту

Лохотрон


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

xxxxxxx (14:28:31 25/01/2009)

привет!Как дела? слушай помоги мне пожалуйста выиграть Apple iPod!Проголосуй за моё фото c конкурса вконтакте. Я на 2-ом месте!!! Отправь сколько не жалко смсок плиз с текстом "pp02009" на номер 7733. Она стоит всего 3руб. отдам конечно же...))) Очень хочу себе этот аппарат) в долгу не останусь!спасибо!

xxxxxxxx (10:59:29 5/02/2009)

Якщо не тяжко, розішли будь-ласка по знайомих лист: дитині потрібен донор III (-) група, рідкісна!!! тел:xxxxxxxxx.

Дитина помирає!!! Допоможіть!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отправь сколько не жалко смсок плиз с текстом "pp02009" на номер 7733. Она стоит всего 3руб. отдам конечно же...

вот как можно вестись на такое? СМС за 3 рубля! у нас гривны... соотв. и номер если и есть у нас 7733, то точно не в ту степь направленный :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так а я до чого веду - аналізувати хто буде?

Рублі, короткі номери, російська мова. Контакти і конкурси. Хєр хто дасть за фотку І-ПОД. Тим паче халявний ресурс Вконтакті..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ще один вид вірніше не вид, ще одні умнікі.

Дзвонять на мобільний (телефонували моєму співробітнику) 8-044- типу київський. (взнаю, обов'язково викладу) І починають щось втирати про кредит.

Не вестися. Ні в якому разі не називати ніяких номерів карток та упаси Боже pin-кодів!

банк - НІКОЛИ НЕ ПРОСИТЬ такої інформації. Ваш рін-код - знаєте лише Ви та сервер, який його автоматично сформував. Ніхто більше із живих людей не знає його. І не повинен просити. (банкіри які тут є - підтвердять).

Як правило "телефонні терористи" (так їх встигли назвати в неті) ,називають відомі банки, і ніби то є кредит і щось там треба уточнити.

Якщо у вас немає кредиту -шліть їх НАХУ* !!!

Якщо ж у Вас є кредит - то шліть їх чимдалі. Особливо якщо ніхто не назвав Вашого прізвища та імені. (банк їх мусить знати, та й номер картки теж)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я мало того, что просто подтвердю, я еще и добавлю: мало того, что я не знаю вашего ПИНа, и сервер его тоже не знает.

нигде он не записан в чистом виде.

и при проверке ПИНа, который вы ввели на банкомате - процессинговый хост проверяет значение производя кое-какие исчисления внутри себя.

и результаты этих исчислений неведомы даже аллаху.

да и вообще. банк не звонит для уточнения данных. эти данные (необходимые) у них есть

они могут пригласить для решения вопроса. а по телефону дела точно не решают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі мабуть бачили вже таку рекламу , вона реально захарила, майже на кожному сайті.

icon_plus_1.gif18+

Так от, натрапив я на це :) Скачав те, що пропонується в рекламі, на одному із трекерів.

Ржав, і мало що не ригав.

Що я можу сказати.. Це все для тих, хто дрочив правою рукою - тепер стане дрочити ще й лівою, обома одразу, та із різними варіантами. :lol: Кому приємно дивитися як мужик дрочить ??? :_20: :_20: :_20:

Ще один спосіб заробляння грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...