Перейти до змісту

Як має виглядати алгоритм приватної забудови


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Перше - можливо це десь і обговорювалось , тоді ссорі... Дайте ссилку а тему прикривайте.

Суть питання, якщо хтось має бажання жити в приватному будинку за містом, що йому для цього потрібно зробити (звісно в нього повинно все бути підкріпленно фінансами):

Моє бачення:

- купити участок

- отримати дозвіл на будівництво

- заказати проект

- погодити проект

- почати будуватись

А тепер я хтів би, що б хтось, хто це все вже пройшов, на досузі чітко та докладно описав всі ці процедури та всі підводні камні що можуть чекати на приватного забудовника...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як має виглядати алгоритм приватної забудови

if "money">$50000 goto "start building"

if "money"<$50000 goto "end"

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти говориш, прямо як моя мати.

Хоча швагро побудувався значно дешевше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побудуватись можна реально дешевше. Дорого виходить лише з однієї причини - коли плануєш будувати, хочеться втулити туди все можливе: і гараж (можна й два :)), і підлога з підігрівом, і дві ванни та три туалети, і 5 спалень і т.д. Якщо ж вгамувати свій апетит, то вийде досить таки недорого, а все одно гарно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неверю, НЕВЕРЮ :huh:

50К - це апетит. А 10к-15К - реалія.

Нахрєна мені будувати 2 гаражі, коли в мене навіть авто немає.? Буде 1. На майбутнє. і Підлога у ванній буде без підігріву. І унітаз буде не за 1000 грн а за 300 (моєму, пробачте га*ну пофіг скільки коштує унітаз.) І вікна будуть не з євробрусу, а з простого металопрофілю. подешевше. В крайньому разі гарна столярка (маю де взяти). Сходи будуть не мармурові а звичайні цегляні. Можна обійтися і без панелей перекриття.

І так безліч всього.

Тим паче, якщо є можливість десь щось купити подешевше, по знайомству/блату/бартер... іт.д. То явно не 50К.

дуже груба аналогія:

Я прийшов в бар випити спиртного.

Я не буду брати "Джек деніелз" 50 грн/100г

я візьму "Немірова" по 5грн/100 г

Результат я отримаю. Я вип'ю спиртне.

P.S. Якщо я маю 50К я буду будуватися на цю суму і на неї орієнтуватися. Якщо не маю, то буду орієнтуватися на те, що маю.

Як сказала одна знайома: "Перше правило ремонту/будівництва: ніколи не рахуй грошей, скільки піде. Будуй (роби ремонт) на те що є, маєш, заробляєш. Порахуєш потім, як буде готово. Інакше - ти його НІКОЛИ не побудуєш/зремонтуєш"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як сказала одна знайома: "Перше правило ремонту/будівництва: ніколи не рахуй грошей, скільки піде. Будуй (роби ремонт) на те що є, маєш, заробляєш. Порахуєш потім, як буде готово. Інакше - ти його НІКОЛИ не побудуєш/зремонтуєш"

Правильно! Я, наприклад, так і роблю!

Стосовно бачення: для того щоб отримати дозвіл на будівництво, потрібно вже мати проект!

А тема цікава!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно підтримую Женю.

Хоча тут можуть бути різні ситуації. Наприклад починати будуватись на ділянці, де готова документація, проведені комунікації і так далі - то все просто.

Якщо нічого немає. Треба рити свердловину (3 тис. у.є.) + Провести метрів 200 електрику..... Газом взагалі не пахне... Тоді трохи дорожче.

Але в будь-якому випадку - навіть мінімальний стартовий капітал - це вже привід почати будівництво, якщо є така можливість (у вигляді ділянки).

Взагалі можна розпочати та кого варіанту. Наприклад, будується півтораповерховий будинок. Зазвичай це - знизу кімната, кухня, санвузол і всі комунікації, а зверху - просто кімнати. Так от. Зробив коробку, накрив її і закрив на перший період весь мансардний поверх. Робиш тільки перший. Те саме, що жити в великій однокімнатній квартирі. А там поступово доробляєш другий поверх.

Ярчик правий, тільки в тому випадку: якщо я хочу заплатити комусь гроші і хотіти щоб через рік наприклад в мене була готова хата. Тоді і в 50 К не вкладешся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі можна розпочати та кого варіанту. Наприклад, будується півтораповерховий будинок. Зазвичай це - знизу кімната, кухня, санвузол і всі комунікації, а зверху - просто кімнати. Так от. Зробив коробку, накрив її і закрив на перший період весь мансардний поверх. Робиш тільки перший. Те саме, що жити в великій однокімнатній квартирі. А там поступово доробляєш другий поверх.

собстно я - жививй приклад такого будівництва.

з затрат, без яких не обійдешся і на яких важко зекономити - проекти: на будівлю/газ/електроенергія.

Все інше, можна вирішити альтернативою зі своїми понтами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай з затрат, без яких не обійдешся і на яких важко зекономити - проекти: на будівлю/газ/електроенергія.

На проекті будівлі також можна зекономити: знайти будинок, який тобі подобається і купити готовий проект у його власника. Буде дешевше, ніж замовляти окремо для себе чи купувати типовий.

До-речі, keepo, ти свій не хочеш продати? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тех,кто хочет построить дом подешевле, очень интересный рассказ и вообще очень полезный форум,вот по этой ссылке http://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=9805 Если бы я в своё время знал об этом форуме,кучу бабла бы съэкономил :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не читав статтю по посиланню, але на передостанній фотці, наверху лежать необрізні НЕКОРОВАНІ дошки, ( з яких не знята кора ), потім там легко може завестися всілякі шкідники.

Навіть якщо, ті дошки будуть і оброблені, то краще все ж таки, кору знімати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально: приходишь в бар и говоришь: что у вас есть на 28 копеек?

...

И так потихоньку, день за днем напиваешься. И в итоге за три года можно выпить десять бутылок Немирова. За ту же цену, которую некоторые отдают за одну, но за вечер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vanus - я говорив про потреби, апетит та реалії.

немає грошей на Мерседес, їздитиму на Ланосі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці не женіть за 15к побудуватись нереально

дивлячись що, де і на протязі якого часу....

хоча якщо прикинути, то 15к це вартість матеріалів, без яких собстно будувати не буде з чого.

На проекті будівлі також можна зекономити: знайти будинок, який тобі подобається і купити готовий проект у його власника. Буде дешевше, ніж замовляти окремо для себе чи купувати типовий.

До-речі, keepo, ти свій не хочеш продати?

готовий проект у власника купити можна, але без живого підпису архітектора він вартий тільки як план будівлі і на затвердження його не подасиш (а сам підпис вартує як більша частина проекту, тим паче, що архітектор може понести навіть кримінальну відповідальність, якщо його будинок завалиться).

Свій продати не можу, оскільки сам його тільки готую... от така от у нас країна нестиглих бананів :)

Так що буду вдячний за інфу що де і як треба проходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лежить в мене ЖурналВикРобіт, розширений такий, там вартість кожного цвяшка навіть є, ще й корішкі з бару де ввечері народ сидів (но я його в смету не закладав) так от хатка така собі 7Х11 плюс мансарда, ділим на 3 і..... хм получається одноповерхова хата 7х3 з спальнею на горі (лізти по драбині) душем і туалетом 3х1,5 , кухня-зал-прихожа 3х4,5 що гарно розділені драбиною що веде наверх в спальню і все це без вартості робіт і пластикових вікон в одну цеглу без зовнішньої штукатурки 15к :-) станом вартості матеріалів на 2006 рік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто хочет купить проект- могу свой продать. Стройка в степени 99,5% готовности.

В личку расскажу много интересного.

А по поводу 15К или 50К...так сейчас один участок почти 50к стоит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що може сказати про скважину?

Цікавлять фірми, ціни, діаметр, особливості, підводні камні :-)

Чи є сенс її робити до початку будівництва? (Інтенсивно використовуватись буде лише за кілька років)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Проект на хату стоїть стільки за скільки домовися, що тобі намалюють/перемалюють план поверхів, зроблять які-небудь фасади, та простенький генплан (для толкових будівельників цього достатньо).

Та потім тьотці в архітектурі бутилку шампанського та коробку цукерок.

В мене було так.Сам все накреслив.

І до того ж продаються журнали з планами - вибирай що подобається.

По поводу скважини : роблять в водпроекті (на Перемоги, там де мегапортал знаходиться), або можна в Візарі, це біля на київському майдані,вуличка яка повертає до Подвір"я, біля ойл-кард-центру.

Вартість осінню взнавав 12 шт. грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скважини бувають різні, тобто це залежить від горизонту вод до яких ви хочете добратись. Приблизно фірми вже знають вартість скважини взалежності від місця знаходження, але є і ціна за 1 метр і вона варюється в межах 100-180 грн для артезіанських скважин. А звичайна скважина для так би мовити не пити а поливати, помитись може коштувати від 1000 до 2000 грн взалежності від глибини і інших факторів. Фірма Віза добре себе зарекомендувала

ВІЗАР Михайло Хомович 8-050-3781765 дир, дзвоніть наздоровя :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема закрита, є прикріплена окрема тема, я не проти якщо там будуть питання згідно перших постів в ній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...