Перейти до змісту

КОМП'ЮТЕРИ: встановлення Windows, програмного забеспечення, антивіруси


errorros

Рекомендовані повідомлення

Налагодження комп'ютерів: встановлення Windows, програмного забезпечення (Microsoft Office, Photoshop... знайдемо любі по бажанню), антивірусів.

Вирішення комп'ютерних проблем. Виїзд до клієнта. Не дорого.

Телефон: 8(063)xxxxxxx, (дзвонити з 14 до 21)

ICQ: 3x9-xxx-xx1

e-mail: [email protected]

Прохання не відписувати на форумі тому, що буваю тут рідко

модерування: Ще одне таке повідомлення не в тему - бан навіки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розповсюджувач піратського софту?..хм.. так і запишемо...

Телефон: 8(063)ххххххх, (дзвонити з 14 до 21)

а назвіться будь ласка.. кого ж мені до телефону кликати..?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

errorros, чекай дзвіночка від дядьок в барвисто-плямистому вбранні, і машинку марки УАЗ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін аж сльозу пустив... Від сміху, во тіпок додумався куди оголошення з таким зімістом запостити....

З.И. Соррі якщо шось не так, але ржу дальше :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оголошення подібного, а може й такого ж плану, бачив на кількох стовбах по Відродження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По пр. Волі також багато таких оголошень поклеєно.

Працює хлопчина. :)

З.І. Але розміщувати таке оголошення тут, мені, наприклад, було б стрьомно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли говорити від імені фірми, що може поставити ліцензійне ПЗ. Чи від імені підприємця..

А то ось так пропонувати Фотошоп/Корел, вартість яких кілька тисяч гривень кожен...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли говорити від імені фірми, що може поставити ліцензійне ПЗ. Чи від імені підприємця..

А то ось так пропонувати Фотошоп/Корел, вартість яких кілька тисяч гривень кожен...

дык,

а с чего вы взяли что топикстартер ставит тыреный софт?

где такое написано?

програмного забезпечення (Microsoft Office, Photoshop... знайдемо любі по бажанню)

находят, покупают, привозят, ставят

всё чики-пики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба що.

Але я крупно сумніваюся, що пересічний користувач готовий викласти кілька ЗП за 1 програмний продукт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну если в кореле рисовать не цветочки, а что то нормальное - то он окупится, имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось я також незрозумів хахашних отзивів...

хлопчина робить те, що вміє, помагає іншим. можливо в нього дійсно є ліцензований софт зі "своїх джерел", та й купить не проблема. та й можна подумать в нас всіх все ліцензоване стоїть. гг

наприклад я сам знаю багато людей, які б з задоволенням скористалися його послугами

а ви сразу накінулись, мол все, попав, неможна так зароблять.

він же не пропонує послуги кілера, чи форточніка і т.д.

нехай, з-за потреби, його діяльністю займається податкова і інші служби, а так гнать на форумі негарно! кожен крутиться як вміє, бо час такий і держава така.. і краще так зароблять, ніж красти в інших.

такі оголошення не рідкість в газетах (Афіша останній випуск)

чому в оголошеннях, наприклад, про ремонти квартир не пишете - "чекай дзвіночка від дядьок в барвисто-плямистому вбранні, і машинку марки УАЗ..." там відсотків 95 заробляє в обхід податкової..!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось я також незрозумів хахашних отзивів...

хлопчина робить те, що вміє, помагає іншим. можливо в нього дійсно є ліцензований софт зі "своїх джерел", та й купить не проблема.

если он продает лиценции это одно,

если устанавливает 10 копий корела с одним серийником и рассазывает пользователю - "этож лицензия, видите с какого диска" - это другое дело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Налагодження комп'ютерів: встановлення Windows, програмного забезпечення (Microsoft Office, Photoshop... знайдемо любі по бажанню), антивірусів.

Вирішення комп'ютерних проблем. Виїзд до клієнта. Не дорого.

Шановні, про що ви дискутуєте?! Зверніть увагу на виділені жирним в цитаті слова! Невже ви дійсно думаєте, що аватар встановлює ліцензійний софт! Після встановлення відповідного ПЗ потрібно залишати замовнику ліцензійний диск. А це ж скільки бабок треба брати із людей, щоб постійно замовляти новий ліцензійний софт НЕ ДОРОГО???!!!

Крім того, коли б ця людина була підприємцем і мала б усі погодження, то зробила б тему отак: "Продаж та встановлення ліцензійного програмного забезбечення". Та детально перелічити якого саме: Windows(така-то версія, з таким-то сервіспаком), антивіруси, тощо".

Підтримую модерів, які виступили проти таких оголошень. Не вистачає ще тільки, щоб Борду звинуватили у підтримці людей, які займаються розповсюдженням неліцензійного ПЗ. А там походу іще щось причеплять... Згадаймо інфосторе. Такщо ИМХО: усе вірно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну лицензионный софт это не только диск.... :)

"знайдемо любі по бажанню"

а продай мне в Луцке лицензию на СервУ по безналу за гивны

вот поиском етих решений-способов они занимаются

а "не дорого" - это значит что ни не накручивают в 2 раза на стоимости софта

купили за 4к корел, продали за 4.08к - с этого и живут

вот

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що тут дивного?.. Можливо хлопчина просто запропонує вам купити ліцензійний софт за ***** грн. , а сам допоможе нього встановити і настроїти за певну платню... Фсьо може бути ;)

п.с. Хоча я в це не вірю!.. Топікастер - ти заспокійся з оголошеннями, ато так і у вязницю аюо на штрафік загреміти можна ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Хай займається чим хоче і як хоче, але повідомлення рекламного змісту має бути в розділі "Реклама" а не в "Робота"

припиняємо пусту дискусію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...