Перейти до змісту

Зменшення енергозатрат Пк


Рекомендовані повідомлення

Дуже почали турбувати рахунки за електроенергію.Вияснилось ,що мій ПК дуже ненажерливий, і в своїй ненажердивості дає фору холодильнику,2 телевізорам та освітленню.

Чи є якісь способи зменшення енергозатрат.на скільки мені відомо,основними деталями "пожирачами" світла є процесор та відеокарта

Цікавився даунклокінгом,але в інеті не знайшов нічого путнього.

Проц Е8500,Радеон 4870 3dclub,2 планки озу ддр3 OCZ та 700БЖ

Можливо хтось мав справу по пониженню частот з данними субьєктами.Наперед вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если о мамах то у асуса еять такая штука как EPU

только незнаю насколько она работает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги...а в мене ПК всерівно не обганяє "машинку автомат", тому ніяких притензій з жіночої сторони не маю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в своїй ненажердивості дає фору холодильнику,2 телевізорам та освітленню.

Если их не включать, то такой комп даст фору еще стиральной машинке, фену и чайнику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если твой джип-чироки хавает много топлива - переседай на таврию

если купил блок 700ват - грузи на 700, ибо при нагрузке "около 700" у него будет самое хорошое КПД

на 200 КПД будет совсем не то, как мне кажется, но могу ошибатся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почти все блоки последних поколений соответствуют стандарту 80PLUS или по крайней мере пытаются, а значит даже без нагрузки 700-ваттный блок будет кушать примерно 140 ватт. а расчет навскидку для приведенной выше конфигурации - 300-350 ватт, плюс монитор. то есть где-то 200-250 квт/ч в месяц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так якісь поради будуть,можливо зменшити тактові частоти відяхі,зменшити вольтаж,бла бла бла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Став Windows Vista. В плані керування живленням ця система пристойна. Настроюєш плани економії енергії з мінімальними частотами процесора, збалансовану даючи широкі рамки для зміни частоти в залежності від навантаження і високу з задраним усім. Використовуй як основний профіль збалансований, вночі економію (якщо не вимикаєш комп'ютер)

Відяха: Не знаю на рахунок Riva tuner, чи є в ній профілі коли на якій частоті працювати, але в мене з моєю Gigabyte nVidia 8600 GT є софтина по оверклокінгу, там якраз і було розділено простий і ігровий режим частот.

Щодо вінтів, то можна повідключати сервіси, які використовують вінчестер надто активно. Менше шуршить, менше потребує енергії.

Вимкни всі електроприлади і вийди на 10 хвилин до лічильника порахуй кількість оборотів, знайди значення споживання при стандартних умовах і потім при оптимізації. Комп'ютер тим часом нехай виконує щось просте. Якщо змін особливих не буде переходь на ноутбук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віста.....мда...на такі жертви я не готовий йти....а ось нарахунок профілів треба глянути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так якісь поради будуть,можливо зменшити тактові частоти відяхі,зменшити вольтаж,бла бла бла

ты играешься, поэтому оптимизировать железо на меньешее потребление электрики - бред.

в период простоя просто выключай свой комп.

качаешь торренты? - качай машиной гривен за 500... она будет потреблять раза в 4 меньше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо технологія PowerPlay в відеокарті діє - то в принципі вона сама по собі дає зменшення споживання енергії через зниження частот відеокарти. Правда в 38XX частоти знижались суттєвіше, а тому економія була більша.

Для дaунклокінгу проца - я собі поставив http://cpu.rightmark.org/products/rmclock.shtml

ps. а рахунки треба платити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4870 сама по собі дуже "прожорлива", і алгоритми економії живлення в режимі простою в них не дуже ефективні. В більшості тестів цієї відяхи саме це було її основним недоліком в порівнянні з GeForce 280. І в настройці відях цієї серії через RivaTuner, нажаль, відсутнє розділення частот для 2D і 3D режимів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
ну так якісь поради будуть,можливо зменшити тактові частоти відяхі,зменшити вольтаж,бла бла бла

Висококласний абгрейд лічильника, і можеш продавати електрику хоть в Європу. :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...