Перейти до змісту

Віста: повільно стартує софт з мережі


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Поставив на ноуті Вісту. На сервері під ХР стоїть БД по законодавству, запускається по мережі з сервера. Коли в мене на ноуті була ХР - запускалася моментально. Зараз, у Вісті, кожен раз запитує, чи дійсно я хочу запустити мережеву програму, і старт програми триває десь хвилину.

Як можна назавжди дозволити Вісті запускати цю прогу, і прискорити її запуск?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То в тебе UAC запитує чи Windows Defender?

IMG263-1233135939.jpg

UAC відключений, дефендер теж ніби вигружений...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я RDP налаштувати?

не простіше буде?

Вибач, по-інопланетянськи не розумію :)

Якщо ти маєш на увазі щось на зразок РАдміна - ні, простіше точно не буде. Втратиться можливість експорту в локальний Ворд, і безгеморного друку (лише через мережу) на локальний принтер з програми. Плюс на чотирьох локальних машинах цього робити ніхто не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- При запуске с сетевого диска выдает диалог "Неизвестный издатель" ("Unknown Publisher") и предлагает запускать или не запускать программу, как это убрать?

- Нужно добавить сервер с которого происходит запуск программы в "TRUSTED Zone" ("Надежные узлы") в Internet Explorer.

http://www.corpsoft.ru/support/faq/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- При запуске с сетевого диска выдает диалог "Неизвестный издатель" ("Unknown Publisher") и предлагает запускать или не запускать программу, как это убрать?

- Нужно добавить сервер с которого происходит запуск программы в "TRUSTED Zone" ("Надежные узлы") в Internet Explorer.

В "Надійні вузли" не вийшло додати, бо там просить протокол хттп, зате вийшло дотаи в місцеву "интрасеть" - тепер повідомлення не вискакує. Але програма і далі грузиться десь хвилину, хоча в ХР - за секунди дві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі Remote Desktop (RDP) - Удалённый рабочий стол.

Якщо програма знаходиться на компі де стоїть ХР. То ство користувача типу "1" із паролем "1" і дай йому права на користування "Віддаленим Робочим Столом" . Увімкнути його (RDP) можна - в свойствах Мого комп'ютера - закладка віддалений сеанс - увімкнути. і вибрати користувача попередньо створеного.

у Вісті - так само - Пуск-программи- стандартні- зв'язок - підключення до RDP.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі Remote Desktop (RDP) - Удалённый рабочий стол.

Якщо програма знаходиться на компі де стоїть ХР. То ство користувача типу "1" із паролем "1" і дай йому права на користування "Віддаленим Робочим Столом" . Увімкнути його (RDP) можна - в свойствах Мого комп'ютера - закладка віддалений сеанс - увімкнути. і вибрати користувача попередньо створеного.

у Вісті - так само - Пуск-программи- стандартні- зв'язок - підключення до RDP.

Ні, дякую, але краще вже РАдмін юзати, ніж Майкрософтовське убожество... Я ж пояснвав вище, що мені треба ЛОКАЛЬНА робота програми - експорт у ворд на МОЄМУ комп'ютері, збереження файлів на МОЄМУ комп'ютері, а не на віддаленому сервері, друк на МІЙ принтер (який я з певних причин не маю наміру розшарювати в мережу), так що такого роду збочення я не розглядаю як вирішення поставленої задачі.

Крім того, нормальний адмін ніколи не пустить півдесятка юзерів до управління робочим столом сервера :)

Проблема стоїть єдина: як зробити так, щоб мережевий софт під вістою відкривався так само швидко, як під ХР, а не в 40 разів повільніше?

Я не шукаю "обхідних" і "альтернативних" шляхів, мені треба вирішити конкретну задачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо спробувати підключити папку з ресурсами бази як мережевий диск на клієнті ( На вісті)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут риюся в брошурці, що мені видали на курсах по Віндовс Віста :) Ги.. курс мав бути розрахований на 2 дні, але розповіли за 6 годин..

Ніхто нічого не зрозумів, звичайно ж. І брошурку дали на агліцкій. Так от. Риюся я там, і намагаюся знайти відповідь.

Знайшов одну річ як Віндовс Файрвол. Із inbound / outbound налаштуваннями. Можливо то воно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо спробувати підключити папку з ресурсами бази як мережевий диск на клієнті ( На вісті)?

Аналогічно, без змін. Тільки тепер ще мушу шукати, як прибрати автопідключення мережевого диску під час завантаження системи, бо забув галочку зняти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи стоїть антивірус? якщо стоїть, то попробуй підключитися до бази вимкнувши його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи стоїть антивірус? якщо стоїть, то попробуй підключитися до бази вимкнувши його.

100% :) Авіра, сцуко, тормозить... виключив - програма стартує в момент!

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи стоїть антивірус? якщо стоїть, то попробуй підключитися до бази вимкнувши його.

100% :) Авіра, сцуко, тормозить... виключив - програма стартує в момент!

+1

Авіра зла штука, мені на 2 дні користування хватило, все лагає, а віруси все одно пропускає.

Доречі даремно не довіряєш RDP - воно досить стабільно працює(навіть за Radmin), дозволяє використовувати локальні ресурси твого компа такі як принтери та диски. Відповідно доступ до мережевих БД стає миттєвим, так як це відбувається на тому самому компі, а тобі передається лише зображення.

Просто рай для 1Сників, головне щоб сервер потужний був :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...